Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

emptyline, planujesz coś zwiedzać czy tylko koncert? 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
19 lutego 2016 09:47
maiiaF, byłam już w Sztokholmie, uwielbiam to miasto, więc tym razem sobie po prostu pochodzę, porobię zdjęcia, spotkam się ze znajomym. Ale główny powód wyjazdu, zwłaszcza w tym terminie, to właśnie koncert. 🙂
emptyline, ja to czekam do 25 kwietnia aż otworzą Gröna Lund, może tym razem wytrzymam więcej  😁
emptyline   Big Milk Straciatella
19 lutego 2016 11:49
maiiaF, no właśnie straaaaaasznie żałuję, że ten koncert nie jest trochę później, bo też bym poszła! Tylko nigdy przenigdy, ale to nigdy więcej nie wlezę na rollecoaster pt. Insane. Nigdy! 🙂
No, ale dla Jamesa wszystko, może być i Szwecja w marcu. 🙂
emptyline, mnie siostra za każdym razem namawia na Insane, jeszcze nie dałam się przekonać. Wrzaski ludzi z tego słychać w promieniu kilometra  😁 Najprzyjemniejszy Eclipse, fajnie widać miasto! No i Jetline mi się podobał chociaż prawie mi łeb urwało, a po domu strachów straciłam głos 🤣 ja lecę od razu po maturach i pierwsze co to Gröna Lund na bank!
emptyline   Big Milk Straciatella
19 lutego 2016 15:09
maiiaF, w domu strachów nie bylam. 🙂 Powiem Ci, ze Insane jest naprawde insane - zeszłam z niego zielona, nawet nie dlatego ze było mi niedobrze, tylko bylam przerażona. Dobrze, że jechał ze mną Szwajcar-wyjadacz tego coastera bo inaczej chyba bym zemdlała na górze. Ale nie żałuję - super przeżycie.
emptyline, podobno zdarzały się przypadki, że ludzie tam wymiotowali. Dlatego nie dam się przekonać, już Jetline wystarczająco podniósł mi ciśnienie. Dom strachów był dla mnie mega fajny pod tym względem, że to super miejsce na wykrzyczenie się 😁 szkoda, że oddzielnie płatny, nie było tak naprawdę strasznie, bardziej się nakręcaliśmy nawzajem (wpuszczają grupę/parę, która przyjdzie razem, następni są wpuszczani jak ta pierwsza partia przejdzie piętro)
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 lutego 2016 22:14
emptyline, ja uwielbiam wszystko, co Taylor wypuściła w ciągu ostatnich dwóch lat  😍 poza tym jest piękna, słodka, urocza i niegłupia  😁 i zupełnie się nie dziwię jej sukcesom.
One Direction ostatnio też coś fajnego zaczyna tworzyć, dwie piosenki na stałe mam na playliście  🤣 a byłam pierwszą i największą antyfanką  😂
emptyline   Big Milk Straciatella
20 lutego 2016 10:17
Facella, a widzisz, dla mnie jest taka nijaka troszkę, aczkolwiek nie jestem jej antyfanką. Ot fajna, zwyczajna, poprawnie śpiewająca dziewczyna - ale może to właśnie jest powodem jej sukcesu. A One Direction lubiłam zawsze, mimo, ze w ogóle nie słucham takiej muzyki. Tylko ja ich traktowałam z przymrużeniem oka, acz ostatnio faktycznie- poziom sie podniósł i mają kilka solidnych, popowych kawałków np.: Walking in the wind
maiiaF, mi się zdarza, ze jest mi niedobrze ale na tej kolejce to byl tylko strach. Wszystko przez to, ze jestem niska i kiedy byliśmy do góry nogami miałam wrażenie ze wypadnę bo się ruszałam w krzesełku
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 lutego 2016 11:52
Walking in the wind nie słyszałam, ogarnę wieczorem. Dla mnie Drag me down i Perfect są super.
Kojarzycie czy na Orange Warsaw Festival na jeden numer w Orange mozna wziac tylko jeden bilet/karnet, czy mozna kilka?
emptyline   Big Milk Straciatella
24 marca 2016 22:18
Ktoś się w ogóle na Orange wybiera? Ja bym Odella zobaczyła chętnie...i Daughter, ale to już się robią 2 dni, a nic innego mnie raczej nie ciekawi...
Do kiedy są ogłoszenia na Openerze? Boje sie kupować jednodniowy bilet, zeby nie dowalili innego dnia jakiegoś artysty dla mnie ważnego.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 marca 2016 08:20
Kings of Leon w Krakowie 😀
Ktoś się w ogóle na Orange wybiera? Ja bym Odella zobaczyła chętnie...i Daughter, ale to już się robią 2 dni, a nic innego mnie raczej nie ciekawi...


Ja się na Lanę wybieram.
Czy ktos jakimkolwiek przypadkiem wybiera sie na comic-con w berlinie?🙂
Bischa   TAFC Polska :)
09 kwietnia 2016 18:12
Taaaa zrobili nam kolejny koncert, dzien przed Szczecinem 😂 Wszystko byloby fajnie, tylko, ze w Katowicach 😵
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 kwietnia 2016 20:49
Ktoś śmiga na Mariah Carey w poniedziałek?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
20 kwietnia 2016 21:25
Sixto Rodriguez będzie w Polsce! Już mam bilet!  😅
Wybiera się ktoś na koncert Sii w czasie Kraków Live Festival? Szukam towarzystwa, bo się ekipa wykruszyła.  😉
Ja bym chyba musiała na bank w tym roku napaść... 😉
Na Woodstocku Apocalyptica, na Castle Party Closterkeller, Fields of Nephilim, XIII STOLETI, na Brutal Assault przede wszystkim Moonspell  😍 I skąd tu a wszystko wziąć pieniądze? 😉
Jak żyć 😉
Bischa   TAFC Polska :)
08 maja 2016 14:22
Bryan Adams 6 pazdziernika w Lodzi 😅
Ktoś wybiera się na Roda Stewarda?  😀
Bischa   TAFC Polska :)
08 maja 2016 15:39
Chcialam, ale za drogie bilety na obecna chwile 😕
Bischa   TAFC Polska :)
28 maja 2016 22:48
25 czerwca Thomas w Bialymstoku 😅
Darmowy koncert, takze zapraszam 😉
Wczorajszy Rod Stewart miał być pierwszym moim koncertem 'bez presji', tylko dla chillu i zabawy, z tyłu płyty - a skończył się z przodu GC i to jeszcze tak  😁



Jak widać dla mnie koncert dalej niż w 2-3 rzędzie to nie koncert  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
02 czerwca 2016 01:39
infantil, ale super!
A kto na OFFa? 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 lipca 2016 16:00
Nie wiem czy ktoś z Was był, ale ja nie przepuściłam    😎

Praktycznie od dzieciaka jestem ich fanem 🙂
I w  koncu spełniłam swoje największe marzenie  😎
infantil, Ale fajnie! 😀

zabeczka17, Zazdroszczę. Pięknie wyglądałaś. 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się