Wybory 2015 i to co po wyborach.

madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 kwietnia 2016 07:54
mnie, swoją drogą,  zafascynowało oglądanie wiadomości w TVN i Polsacie a potem TVP. kosmos, kiedyś to były dwa trzy prawie takie same programy 😉

edit:
https://www.fronda.pl/a/jak-pis-zatrzymalo-globalne-ocieplenie,70470.html
jak Fronda przebiła Aszdziennik 😀
Ale to jest lepsze:
Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia

Serwer www.fronda.pl używa nieobsługiwanego protokołu.
Klient i serwer nie obsługują tej samej wersji protokołu SSL lub mechanizmu szyfrowania. Zdarza się to zazwyczaj wtedy, gdy serwer wymaga szyfru RC4, który nie jest już uważany za bezpieczny.

Czyli już sobie nie można poczytać frondy? Specyficzny sposób cenzury. Poza-rządowej.
m.indira   508... kucyków
03 maja 2016 20:43
No i jak sądzicie, dobiorą sie do konstytucji?

No i jak sądzicie, dobiorą sie do konstytucji?


Czy się skutecznie dobiorą , to tego nie wiem , ale że będą kombinować jak się do niej dobrać ,to już jestem pewien  😤
250 tysiecy ludzi dzisiaj , przeciwko łamaniu prawa przez pis .
Największa demonstracja polityczna w postkomunistycznej Polsce 🙂  🏇
kermit   Horses horses everywhere ..
08 maja 2016 18:41
Wynik demonstracji imponujący. Szkoda tylko, że opozycja wciąż taka słaba. Bez silnej opozycji ciężko będzie zmienić "dobrą zmianę".
Kermit , dawno się tyle nie nadyskutowałam z tak dużą ilością fantastycznych ludzi.... i widzę , że silna opozycja właśnie rośnie. Ma czas , wyrasta  sobie bez pośpiechu .  Czas działa wręcz  na naszą korzyść😉
i widzę , że silna opozycja właśnie rośnie. Ma czas , wyrasta  sobie bez pośpiechu .  Czas działa wręcz  na naszą korzyść😉


Oby to były prorocze słowa  😀 😀 😀 😀 😀

Smok , to nie proroctwa , tylko realia  🙂
250 tysiecy ludzi dzisiaj , przeciwko łamaniu prawa przez pis .
Największa demonstracja polityczna w postkomunistycznej Polsce 🙂  🏇

jak widac KODziarstwo ma nie tylko kłopoty z samodzielnym myśleniem, ale tez z najprostszym liczeniem
A , pogadaj sobie , jak zwykle o czymś , o czym nie masz pojęcia 😉
A , pogadaj sobie , jak zwykle o czymś , o czym nie masz pojęcia 😉
a pofantazjuj sobie ile chcesz, przynajmniej to ci wychodzi.
Kolejna demonstracaja - 4 czerwca 🙂  Dla wszystkich z fantazją 😉
Wrotki mógłby przyjechać i pomóc liczyć biednej policji 😉

Zawsze twierdziłem, ze kretynów nie brakuje, niesądziłem jednak, że będą do tego jeszcze ambitnie pomnażać swoją liczebność
Tak , tak - niech frustraci klepią w swoje klawiaturki , niech otwierają  buzie i zioną  łajnem ,  tym bardziej warto  wychodzić , zbierać najlepszy sort ludzi w naszym kraju , i uśmiechać się  im w twarz 🙂
Łukasz Warzecha wreszcie zaproszony do Ministerstwa Prawdy i od razu ziluminowany... Buster Keaton byłby z Niego dumny 😉 https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=LBqRioN6zf0
dea   primum non nocere
10 maja 2016 00:28
Ale to jest lepsze:
Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia

Serwer www.fronda.pl używa nieobsługiwanego protokołu.
Klient i serwer nie obsługują tej samej wersji protokołu SSL lub mechanizmu szyfrowania. Zdarza się to zazwyczaj wtedy, gdy serwer wymaga szyfru RC4, który nie jest już uważany za bezpieczny.

Czyli już sobie nie można poczytać frondy? Specyficzny sposób cenzury. Poza-rządowej.


To już różnice w konfiguracji Twojej przeglądarki i serwera są również spiskiem? Boże, jak się żyje w takim wrogim świecie?
dea, dziwnym trafem bez żadnych zmian z mojej strony na drugi dzień wszystko było w porządku. I dzień wcześniej też. A serwerami zarządzają ludzie, z lepszym lub gorszym skutkiem. O ile większość awarii to "złośliwość żyjątek informatycznych", to "czynnik ludzki" potrafi być i leniwy, i nieuważny, i nieudolny, i złośliwy, i złośliwy celowo. Zatem celowej akcji w żaden sposób się nie da wykluczyć.
A żyje się - jak każdemu w tym wrogim świecie. Bo nie jest przyjazny, oj nie. I nawet przy całym wspomaganiu cywilizacji nie jest łatwo przetrwać na świecie, który cały zasadniczo jest walką o przetrwanie. Różnych eko-systemów i systemów politycznych też.
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
10 maja 2016 08:08
dea, dziwnym trafem bez żadnych zmian z mojej strony na drugi dzień wszystko było w porządku. I dzień wcześniej też.

No, jeśli nie jesteś administratorem tego serwera to nie dziwi mnie, że wróciło do normy bez Twojej ingerencji  😀iabeł:



A serwerami zarządzają ludzie, z lepszym lub gorszym skutkiem. O ile większość awarii to "złośliwość żyjątek informatycznych", to "czynnik ludzki" potrafi być i leniwy, i nieuważny, i nieudolny, i złośliwy, i złośliwy celowo. Zatem celowej akcji w żaden sposób się nie da wykluczyć.


No ale to wymaga naprawdę specyficznego spojrzenia na świat, żeby od razu zakładać, że ktoś celowo to psuje  🤔 Stracili kontakt z jedną z maszyn obsługujących stronę, zrył się zegar systemowy na serwerze, nieudana reinstalacja jakiegoś protokołu, mysiory pogryzły kable, prace serwisowe... "Celowej akcji" wykluczyć nie można - teoretycznie ok, ale jest jeszcze coś takiego jak rachunek prawdopodobieństwa. Nie spodziewasz się przecież, że brak chleba w sklepie jest spowodowany inwazją kosmitów, albo wprowadzeniem po cichu kartek na pieczywo, czyż nie?
Lady Lawenda, nie zakładam Od Razu, że Celowo. W ogóle nie zakładam, że celowo. To ty i dea Od Razu założyłyście co ja sobie myślę 🙂 OK, moja wina. Zabrakło 😉. Choć wykluczyć się nie da, a całkiem poważnie sądzę, że tego typu awarii będzie więcej i więcej (jak "dziwne" przytrafiają się na fejsie), bo mamy w skali świata wojnę o zasoby, w tym ludzkie i informatyczne, wojnę przeważnie propagandową. Co mnie wielce smuci, bo przywykłam do czasów pokoju.
Zawsze twierdziłem, ze kretynów nie brakuje, niesądziłem jednak, że będą do tego jeszcze ambitnie pomnażać swoją liczebność


Jeżeli ci kretyni się pomnażają i robi ich się większość a do tego wszyscy jednogłośnie stwierdzają że jesteś debilem , to myślę że powinieneś się mocno zastanowić czy aby nie mają racji.  😉
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
14 maja 2016 08:08
I tak dobrze, że pocięli tylko perspektywę.

Oczywiście pwszystko to wina Trybunału i PO, jak mniemam  💃
I tak dobrze, że pocięli tylko perspektywę.


A co w tym dobrego ??? Kto da  kasę czy zainwestuje w kraju bez perspektyw ???  😲  Zainwestowała byś swoje pieniądze w coś bez przyszłości  🙄
Do tej "dobrej zmiany" dorzucę projekt ustawy zmieniający prawo wodne w Polsce, dot. oczywiście rzek, obszarów Natura 2000, parków narodowych itp. Ciekawa, choć długa i straszna lektura http://legislacja.gov.pl/projekt/12284651/katalog/12349263#12349263

Obecnie sprzedaję działkę (wcześniej dzielę ją geodezyjnie) i przez obecną ustawę rolną wszystko się wydłuża, okazuje się, że mój kupiec nie jest rolnikiem, mimo, że jest. Dodatkowo nie jest zameldowany w danej gminie. Muszę więc mu sprzedać poniżej 30 arów, co wyklucza podział rolny itd. itd. Telenowela. Niech mnie ktoś oświeci w jaki sposób ta ustawa nie szkodzi rolnikom i nie pomniejsza wartości gruntów, które posiadają???

Do tego dodam, że sama będę przez niezłe piekło niedługo przechodzić bo chcę dokupić działkę sąsiadującą z moim nowym domem, ale leży ona w innej gminie niż moja reszta gospodarstwa itp. Normalnie pięknie :P
Obecnie sprzedaję działkę (wcześniej dzielę ją geodezyjnie) i przez obecną ustawę rolną wszystko się wydłuża, okazuje się, że mój kupiec nie jest rolnikiem, mimo, że jest. Dodatkowo nie jest zameldowany w danej gminie. Muszę więc mu sprzedać poniżej 30 arów, co wyklucza podział rolny itd. itd. Telenowela. Niech mnie ktoś oświeci w jaki sposób ta ustawa nie szkodzi rolnikom i nie pomniejsza wartości gruntów, które posiadają???

Do tego dodam, że sama będę przez niezłe piekło niedługo przechodzić bo chcę dokupić działkę sąsiadującą z moim nowym domem, ale leży ona w innej gminie niż moja reszta gospodarstwa itp. Normalnie pięknie :P




Bardzo ci współczuję ,ale biorąc pod uwagę jak głosowali rolnicy , to już im nie współczuje.  🙄

Wśród rolników zdecydowanie zwyciężyło PiS - na tę partię zagłosowało, według sondażu, 53,3 proc. z nich. Na drugim miejscu było PSL - 18,3 proc., a dalej PO - 10,6 proc., Kukiz'15 - 6,7 proc., ZL - 4 proc., KORWiN - 2,7 proc., Razem - 2 proc. i Nowoczesna - 1,6 proc.
Smok10 Znam te dane, zazwyczaj rolnik z wykształcenia i błyskotliwości nie słynie, ale jak teraz jeden z drugim odczuje to na swojej skórze to się może nawróci 😉 Nie zazdroszczę rolnikom chcącym/zmuszonym obecnie do sprzedaży/kupna ziemi. Nie pamiętam czasów komunizmu, ale obecne czasy mało mają wspólnego z demokracją i wolnym rynkiem.
Ja pamiętam czasy późnej komuny i generalnie widzę że to idzie w innym , gorszym kierunku  😤 Bardziej przypomina to dyktaturę .  🙄 Komuna nie starała się wszystkiego zniszczyć .  😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się