Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Livia   ...z innego świata
11 maja 2016 14:03
Pogoda pozwoliła znowu na trochę szmatofotek, więc nadrabiam zaległości 🙂

Lollipop blue:





I Lollipop apple:



wątek zamknięty
Livia oba boskie  😍 po za tematem, chciałam spytać o bosal, jest pełno tych sznurkowych, sama taki posiadam i koń chodzi na nim super, na tym "prawdziwym" nie miałam okazji i nie wiem jak działa, możesz mi przybliżyć temat?
wątek zamknięty
vissenna, serdecznie dziękuję za komplement w imieniu Siwego :kwiatek:
Livia, mi się te lolipopy jakoś średnio podobają, pastele to chyba nie ta bajka 😉 ale z tych dwóch, to bardziej niebieski na Sanderze do mnie przemawia 🙂
(jaki on piękny i błyszczący 😍 )
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 maja 2016 19:28
skraweknieba, dziękuję bardzo 🙂 Co do bosala, może poczytaj temat o ogłowiach bezwędzidlowych? Sporo tam o bosalach -  a jeśli cos będzie niejasne, to chętnie wtedy odpowiem 🙂 KLIK 🙂

harja, dzięki 🙂 Ja je kupiłam bardziej dla siebie, strasznie mi się ta kolekcja spodobała - właśnie dlatego, że jest taka słodka 🙂 Ale świecą się oba jak psu... 😁
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
12 maja 2016 05:40
Livia blue jest piękny na Twoim karusku (Sander jest fryzem?) ale apple to bym widziała na jasnym kasztanie.
wątek zamknięty
Czy rzucił się komuś w oczy -oczywiście poza eskadronowym platinum, jakiś ciekawy biały, satynowy czaprak?  👀  :kwiatek:
Livia, wygląda pięknie
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 maja 2016 09:58
Rudzik, dzięki 🙂 Tak, Sander to fryz 🙂

Precelek, dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Precelek, Caball. Mam go, ale czysta biel to nie jest 😉
wątek zamknięty
Livia, one takie ogromne sa, czy tak wyglądają przez małe siodło? 😉
wątek zamknięty
Siweczka w dark redzie  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 maja 2016 12:47
Libeerte, rozmiar mają raczej standardowy jak na Eskadrona, także to raczej kwestia małego, krótkiego siodła 😁
wątek zamknięty
Dramuta12, - banana jest przeboski na żywo i idealne na brązowe konie 😀
Livia, - szmatki słodziaśne, to, ze wyglądają na takie duże jeszcze potęguje wrażenie. Choć Twój koń ma zdecydownie bardziej pasujące rzeczy... ale rozumiem chęć posiadania czegoś "dla siebie" 😉
arika00, - rewelka 😍

Prezentujemy się poglądowo w czekoladowych owijkach i czapraczku schockemohle z wyjazdu treningowego 🙂
wątek zamknięty
keirashara, bardzo stypa. Czyli super 😀 Ostatnio mnie w ogóle kolorki nie kręcą :P
Livia, ło jezu, jakie dery 😁 Ten niebieski jeszcze jeszcze, ale zielony to już mi się nie podoba.
Dramuta12, na żywo pewnie spoko, na focie to ciężko kolor uchwycić. Ale nauszniki fuuu, dla mnie każde jasne to jak z odpustu 😁 Zaraz mi się kojarzy z takim typowo wiejskim festynem i białymi nausznikami z frędzlami, gdzieś widziałam takie fotki i teraz "can;t unsee" 🤣
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 maja 2016 22:24
keirashara pięknie mu w tej czekoladzie 😜
Ja (dzięki Strzydze) wyciągnęłam z szafy granatowy czaprak, z tą nieszczęsną lamówką 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 maja 2016 12:20
keirashara, dokładnie, sama potrafię wymienić co najmniej kilka lepszych szmatek, ale te są urocze 🙂

budyń, Eskadrony są ogólnie wielkie, do tego małe siodło - i się robi wrażenie dery 😁

wątek zamknięty
keirashara dobrane do koloru konia idealnie, jak tylko zobaczyłam to aż mi się oczy zaświeciły *.*

lusia bardzo ładnie kucowi w granacie
wątek zamknięty
keirashara, ekstra!
wątek zamknięty
budyń, lusia722, skraweknieba, Moona, - dziękuję :kwiatek: Nieskromnie powiem, ze to zdecydowanie jeden z moich ulubionych kompletów i uwielbiam stwora w nim - taka czekoladka oblana czekoladką 😉 Mam jeszcze uszy, które nie załapały się na zdjęcie, oraz wersje vs czapraka, marzy mi sie jeszcze dera do kompletu i kantar w tym kolorze, szkoda, że ten odcień tylko u shocke jest dostępny.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 maja 2016 20:34
Krova w urodzinowej derce Caball
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 maja 2016 12:46
lusia, elegancja, bardzo fajnie wygląda 🙂
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
19 maja 2016 13:00
lusia bardzo fajnie. Elegancka derka na zawody!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 maja 2016 17:24
Przepiękna i jest tak starannie wykonana 💘 moja zawodniczka jest zachwycona no i ma w końcu komplet, bo mamy czapraki adamant i glamour w tej kolorystyce.

Teraz zbieram na czaprak dla Księcia mam kilka pomysłów, ale chyba postawię na taki pasujący do mojego nowego naczółka.
Chociaż mówiliście, że w zielonym bezszał...to jednak chyba będzie zielony.

wątek zamknięty
keirashara
O matko ale pięknie wygląda ! zawsze mi sie połączenia brązu czy czekolady na takim koniu jadowicie nie podobają, a tu szok, cudo !!


Arnica w Jarpol Orion (morski) 🙂
wątek zamknięty
Darkred w cieniu:


Darkred w słońcu:
wątek zamknięty
budyń miałam pisać na fejsie, ale napiszę tu - jest szał !
Jeden z najlepszych Waszych czapraków 😉
wątek zamknięty
Budyń  🚫 ale co to za ochraniacze?  👀
wątek zamknięty
wabankowa, a dzięki, ale to nie mój 😁 Dla mnie niezły, ale żeby aż szał... Ale ja nie lubię czerwonego :P
Alaska, hkm dance albo harry's horse grand prix, nie pamiętam już co mam 🤣
wątek zamknięty
aa kojarzę i co sprawdzają się ?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 maja 2016 06:34
budyń super  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 maja 2016 15:56
Dominika, ładny ten niebieski! 🙂

budyń, szał ciał, pięknie! To wasz kolor zdecydowanie 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.