wasze ulubione seriale

W ogóle mi sie nie podobał, mam wrażenie ze zostawili sobie lukę na kolejny sezon jesli sie namyślą kiedys.

A GOT - czad, bardzo fajny ten sezon póki co 🙂 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 maja 2016 06:35
yegua, mam ściągnięty i czeka na obejrzenie 🙂
JARA, ja już sobie też przygotowałam 🙂
Arimona, O! dokładnie tak.
The Night Manager ja polecam, ale nie jestem obiektywna bo obejrzałabym wszystko w czym gra Tom 😁

A nowy sezon GoT jest  😜 😍 😅 😎 I ten "nowy" Jon, nie mogę się doczekać kolejnego odcinka!
Taaa, kolejny odcinek GoT... Szkoda, że Jonek sobie opuści Castle Black, a Sansa jest już w pobliżu 😁 miną się, no istna ironia losu jak na Starków i cały GoT przystało 🤣
Starkowie... Ja mam jeszcze nadzieję, że na siebie wpadną  😁
Arimona, przykre, ale zakończyli idealnie, naprawdę 😀 Według mnie to nie furtka, a samo życie 😀

yegua, kilka osób wcześniej pisało, bardzo dobry serial.
obejrzałam właśnie finał Good wife, ech szkoda, że już koniec dawno nie oglądałam serialu któ®y tak trzymałby poziom przez wszystkie serie, zakończenie moim zdaniem bardzo realne i takie życiowe właśnie.

A póki co dla zapchania luki oglądam Hannibala, nie jest zły ale spodziewałam się czegoś więcej.
Magdzior, a który sezon? Bo IMO pierwszy jest naprawdę fajny, drugi takie se, a przez 3 nie przebrnęłam.

Niestety ale dla mnie The Good Wife nie ma następcy.. szkoda, ale fajnie było zobaczyć znowu moją ukochaną postać w finale....
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2016 14:00
Stana odchodzi z Castle. Serial zawieszony  😕 mam nadzieję że zdążyli wyjaśnić sprawę z Locksat.
Nie zawieszony - potwierdzili ze sezon 8 jest ostatnim jaki powstanie.
Komu też się nie podobało nowe GA?  😵 Niech oni już skończą ten serial, bo to jest jakaś żenada  🙄
zonk Dokładnie!  Widziałam zapowiedź ostatniego finalnego odcinka i bd jeszcze gorzej. 
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2016 21:48
Nie zawieszony - potwierdzili ze sezon 8 jest ostatnim jaki powstanie.

Widziałam tylko angielskie info i myślałam, że jednak zawieszony 🙁
Pełna lista skasowanych seriali. Stan na 13 Maja.

Agent Carter
Angel from Hell
Blood and Oil
Bordertown
Castle
Coach
Containment
Crowded
CSI Cyber
Galavant
Game of Silence
Grandfathered
Heartbeat
Heroes Reborn
Minority Report
Nashville
Of kings and prophets
Second chance
Telenovela
The Family
The Good wife
The Grinder
The Guide to Surviving Life
The Muppets
The Player
Truth be told
Unbeatable
Wicked City

Ważą się losy "Code black"
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 maja 2016 11:13
O nieee. Galavant!!!! 🙁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 maja 2016 17:24
Pełna lista skasowanych seriali. Stan na 13 Maja.

Grandfathered



o nie  🙁 to było takie lekkie, łatwe i przyjemne.

To, że The good wife się skończy zapowiadali już od dawna. Moim zdaniem ten sezon był mocny i bardzo im się udał. Jak się żegnać, to z przytupem 😉
Właśnie skończyłam nowy odcinek GoT. Meeega, póki co to ten sezon jest super 😜 no i wreszcie Littlefinger się pojawił 😀
Ja też już po nowym GoT i jak zawsze:  😜
GoT wróciła na dobre tory. Poprzedni sezon to każdy odcinek musiałam nagrywać, bo centralnie w połowie zasypiałam kulturalnie.
Gdzie oglądaliście nową GoT bo nie mogę nigdzie znaleźć ale pewnie za słabo szukam 😉
Na HBO.
Gniadata   my own true love
16 maja 2016 20:13
Noo, nowy GoT pozamiatal wszystko co się tylko dało jak dla mnie. Czemu następny dopiero za tydzien? 😜
Moon   #kulistyzajebisty
16 maja 2016 20:15
Też się nie mogę doczekać kolejnego odcinka GoT!  😍
Ale zawiodłam się, łudziłam się, że w końcu ktoś odetnie łeb Ramsayowi, ale coś czuję że zostawią tę przyjemność Jonowi...  😜
Tylko błagam bez spojlerów, bo ja muszę czekać aż facet wróci z delegacji, bo zawsze razem oglądamy 😀
Uff, nadrobiłam. Ledwo się zabralam za to, bo poprzedni sezon to takie flaki z olejem, że fuj. Ale ten zaczyna się dobrze, znowu nie mogę się doczekać kolejnego odcinka.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
19 maja 2016 05:51
kochane, gdzie znajdę przyjaciół z napisami angielskimi?  :kwiatek:
Ponoć to nie ostatni sezon the Good  Wife 🙂
Czekoladowiec, Good wife jest już zakończone, masz o tym info na tej stronie.
Code Black dostal drugi sezon 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się