Nasza twórczość fotograficzna cz. II

[quote author=anka_szklanka link=topic=35683.msg2541268#msg2541268 date=1462953652]
Merka te akurat to chyba C6D, obiektywy ... różne 😉 Dziekuję! I przepraszam za te bycze zdjęcia 😉 Jednak .... zdjęć wielkości znaczka pocztowego nie da się oglądać, ja lubię oglądać duże obrazki.  Więc jak sie komuś chce to możesz zajrzeć do linka, dla jasności to zdjecie konia :P :
[/quote]
Właśnie o obiektywy mi chodziło  😉

Właśnie, może by zostać przy małym rozmiarze i podrzucać w linkach foty w pełnej jakości. I wilk syty i owca cała  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 maja 2016 13:16
Merka, ale nikt nie postuluje o wielkie pliki tylko o 960 px. To różnica 160px, to serio niewiele. Pozostanie przy 800 nie rozwiązuje problemu, to rozmiar jest problematyczny przy wrzucaniu a nie przy oglądaniu. A już widzę jak wszyscy wchodzą w setki linków...  🙄 mi się na pewno nie będzie chciało otwierać ich pierdyliard. A weź jeszcze zapamiętaj które czyje jak już pootwierasz, które w jakiej kolejności, żeby móc coś o nich napisać... koszmar

edit: poza tym link do pełnej jakości i link do facebooka to dwie różne rzeczy  🤣 sens ma linkowanie do np. 500px, które nie masakruje tak zdjęć jak FB
abre   tulibudibu
11 maja 2016 13:39
To ja już wolę wielkie zdjęcia  🙄 Błagam, skracajcie linki.

Merka, dzięki temu że zacytowałaś link musiałam zacząć Cię ignorować. Tylko w ten sposób będę mogła przeczytać posty, które pojawia się na tej stronie.
edit: poza tym link do pełnej jakości i link do facebooka to dwie różne rzeczy  🤣 sens ma linkowanie do np. 500px, które nie masakruje tak zdjęć jak FB

A czy ja wspomniałam o linkach do facebooka, absolutnie nie  😉

abre: Dzięki za upomnienie, już poprawione  :kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 maja 2016 14:13
Jeny, tak to jest jak się robi co innego i w międzyczasie się pisze na forum, przepraszam xD zacytowałaś ankę która pisała do Ciebie i tak mi wyszło xD to anka wrzuciła link do facebooka, Ty napisałaś o wrzucaniu linków pełnego formatu i masz, zamotałam się  👀
Jeny, tak to jest jak się robi co innego i w międzyczasie się pisze na forum, przepraszam xD zacytowałaś ankę która pisała do Ciebie i tak mi wyszło xD to anka wrzuciła link do facebooka, Ty napisałaś o wrzucaniu linków pełnego formatu i masz, zamotałam się  👀

Nie ma problemu, nie trudno się pogubić  😉 A facebooka w kwestii fotograficznej unikam jak ognia, bo wyrabia cuda z jakością  🙇
Jeden dzisiejszy pstryk 🙂
breakawayy, fajny! Koń w niebie🙂
Fajne ujęcie
Kadr to pomysł modelki ze zdjęcia, czyli FirstLight 🙂. Fajnie posłuchać sugestii innych osób, ciekawe efekty można uzyskać 🙂
Kto tutaj foci z okolic Krakowa?  👀 Potrzebuję zdjęcia z Toporzyska
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2016 11:06
Juliadna jest z Krakowa, smartini też tam bywa.
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 maja 2016 22:49
jep. Juliadna non stop, Tuffy również, ja jestem średnio co dwa/trzy tygodnie (teraz będę 20-22)
tak w ogóle planuję na lipiec/sierpień sporo foto-wycieczek, Kraków i okolice, Wrocław i granica z Czechami, Łódź, Poznań i takie tam, więc jakby ktoś coś ode mnie chciał to śmiało pisać 😀
Z szybciej sesji pomiędzy przejazdami 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
15 maja 2016 11:03
Jak mnie dawno tutaj nie było…
Własnej strony nie mam czasu prowadzić, a co dopiero tutaj bywać 🙂
Myślę że, tak rzadko wrzucam tutaj zdjęcia ponieważ są tak rygorystyczne ograniczenia wielkości zdjęć.
Od dawno nie wyeksporotwałam z programu zdjęcia mniejszego niż 2tys pxl,
tak że, mogę tylko w linku wrzucić kilka zdjęć 🙂

hops
klep-klep,
klep-klep 2

lubię takie światełko
-ll- pobawić się kadrem
-ll- pstryknąc klasyka

kilka dni temu do mojej  nikosiowej rodziny dołączył nikkor 135mm ze światłem f2, powiem Wam że obiektyw igła i piękną plastyką.
Jednak puszka musi lecieć do serwisu, af troszkę już wariuje z przeciążenia. po 1,5roku tyrania aparat  zasłużył pojechać do spa 😀


Bardzo przyjemnie jest obserwować Wasz progres 🙂
breakawayy podniebny skok super! 🙂 ja bym się pokusiła o usunięcie bacika 🙂 napierśnik, wytok robią tutaj sporo zamieszania, a bacik jeszcze bardziej je potęguje 🙂
smartini yyy, brzydkie te zdjęcia, nie podobają mi się. Dobrze że za tydzień się widzimy to Fuerczika pofocimy 😍
madmaddie mogłabym mieć takie zdjęcie z Fuerte! Ładne bardzo 🙂
armara czy ja powinnam komentować Twoje zdjęcia? Uwielbiam i już, reporterka w Twoim wykonaniu jest genialna
Cocosowo my to sobie już rozmawiałyśmy co ja myślę na temat Twoich zdjęć! Nie ma w Polsce drugiej takiej, która ma tak estetyczne spojrzenie na zdjęcia  w kierunku edytorialu z końmi 🙂 Ja coś tam próbuję, pod wpływam uczelni i zleceń ale to daleka droga do uzyskania "tego czegoś" co Ty masz od zawsze na zdjęciach 🙂 Gratuluje Ci Marcela, masz niesamowity talent!

tutaj mam jeszcze zdjęcie, w kierunku w którym teraz się rozwijam, jak mi to wchodzi to oceńcie same ( raczej dziewczyny tutaj zaglądają, z tego co pamiętam) 🙂

pstryk 2
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 maja 2016 11:46
klepowe foty zawsze najlepsze ;D wiem, że brzydkie, co zrobić  😀 teraz jeszcze taki entuzjazm, że pofocimy Fuerczika... Ciekawe co powiesz na jego foty w połowie lipca  😁
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
15 maja 2016 12:07
smartini dopiero w lipcu je dostanę?  To może do tego czasu zmienię zdanie  😁
Prymus, jest przepiękny i to co zrobiłaś z tym zdjęciem też  😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 maja 2016 20:09
nie nie, mówię że dostaniesz je w lipcu tylko pytam czy takim entuzjazmem byś tryskała jakbyśmy miały w połowie lipca je robić, po całym maratonie foto :P
a dziękuję dziekuję, foty z przypadku więc wiadomo że najfajniej wyszły  🤣 nie mogłam przepuścić tych jabłonek 😀
juliadna, dziękuję  💘, ostatnia sesja super, miejsce, modelka no i koń! Bomba, już podziwiałam na fb, ale popodziwiam jeszcze tutaj 🙂

Jak zwykle wpadam, bo mi się zdjęć nazbierało:




Juliadna jest z Krakowa, smartini też tam bywa.


to nie dla mnie ma być, więc Juliadna i Smartini trochę za wysoka półka 😉
kwestia finansowa też dość istotna
Livia   ...z innego świata
19 maja 2016 13:00
Ja tylko napiszę (ponieważ tu się sprawa rozpoczęła), że rozmiar zdjęć został decyzją użytkowników zwiększony i obecnie można wrzucać zdjęcia max. 960 x 960 px 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 maja 2016 13:39
CHWAŁA CI LIVIA! :kwiatek:
Livia, super, dziękujemy!  😅
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 maja 2016 15:13
Fantastyczna wiadomość 🙂
Livia   ...z innego świata
19 maja 2016 17:18
Nie ma za co dziewczyny, ja tylko rzuciłam ankietę 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 maja 2016 18:11
czyli zrobiłaś więcej niż ktokolwiek od dłuższego czasu 😀
abre   tulibudibu
20 maja 2016 12:16
smartini z ust mi to wyjęła (a raczej z klawiatury). Livia,  :kwiatek:
Laski, nie pomogłaby mi któraś z korektą zdjęcia?
Potrzebuję coś wykasować, a ogarniam tylko Paint'a :p
Z szybciej sesji pomiędzy przejazdami 🙂



O ja pierdziuuu! Ola i Buła! Znaczy... Alex! Aaaaaaa! no wiedziałam, że prędzej czy później je tu zobaczę  🏇
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie zdjęć
jujkasek Nie spodziewałam się, że dziewczyny ktoś rozpozna 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się