Służbowa Skrzynka Moderatorów

busch   Mad god's blessing.
26 kwietnia 2009 11:29
opolanka- a skąd u ciebie ton wielkopańskiej łaski?  😀
Zamknęłaś temat, w którym nikt nie obrzucał się błotem i który-moim skromnym zdaniem- był całkiem wartościowy pod względem merytorycznym. Ja też mogę do ciebie wysłać prośbę o zamknięcie kącika rekreanta; jako prawdopodobnie siedlisko off topów (możesz to sprawdzić wertując te ponad 250 stron  😁 ), dublowania zdjęć z innych tematów, potencjalne miejsce obrzucania się błotem itp. itd. I co? Zamkniesz?  🤔wirek:

Nowy wątek już nie był potencjalnym miejscem obrzucania się błotem bo był nowy- temat ani osoby wypowiadające się przecież nie zmieniły, prawda?  😜
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 kwietnia 2009 12:13
Nie rozumiem po co ta dyskusja. Zamknęłam na prośbę, bo uznałam, ze argumenty w terj prośbie przedstawione sa racjonalne. Jednak chcecie, aby ten wątek dalej był otwarty, więc go otworzyłam. Bez wielkopańskiej łaski  🙄

Ta sprawa chyba nie wymaga kolejnych elaboratów?  🙄
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 kwietnia 2009 09:28
Dlaczego mój wątek o Head shaking został scalony z wątkiem o odrzucaniu głowy w bok? Jedno z drugim nie ma nic wspólnego, to ża paru osobom się wydaje, ze każde machnięcie główą przez konia jest objawem HS nie znaczy, że wszystko trzeba wrzucać do jednego wora!
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 kwietnia 2009 10:38
Scaliłam te wątki, ponieważ i w poprzednim było coś nt. syndromu HS (sama też tam coś o tym pisałas). Właściwie zasugerowałam sie postem Sznurki (chyba), zaraz pod twoim. Mogę rozdzielić, jeśli faktycznie nie da się tam prowadzić ogólnej rozmowy na ten temat.
🙂
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
29 kwietnia 2009 10:45
mysle, ze Koniczce chodzi o to, ze watek o dziwnym machaniu łbem, ktore moze potencjalnie być HS lub czymkolwiek innym, ma rację bytu niezależnie od watku stricte o HS, ktory mogłby zostać wątkiem informacyjnym oraz wymiany doswiadczeń osób, ktore mają konie z HS.
a wrzucanie tego (tego czyli "jakiegos machania" i HS) do jednego wora, to trywializowanie powaznego schorzenia. nieco na modłę niektórych sędziów ujezdzenia w woj. mazowieckim :/
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 kwietnia 2009 10:46
okej rozumiem 🙂 Dobrze więc, podziele i wrócę do dawnego stanu🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 kwietnia 2009 14:37
Dziekuje :kwiatek:
wątek zamknięty
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
01 maja 2009 18:25
Komp mi muli i nie moge w photobuckecie przerobić foty na mniejszą. Poprosze zatem w Zdjęciach Voltopirów o przerobienie foty na link. Dzięki
wątek zamknięty
dragonnia, ale przecież edycja działa.
wątek zamknięty
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 maja 2009 16:56
Widzisz, u mnie przez tego kompa wywaliło kobyłę - dlatego tu napisałam.
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 10:20
hejjj niechcący napisałam w wątku o ostrożności a chciałam w KR prosze o wykasowanie posta  :kwiatek:

załatwione / a.
wątek zamknięty
Moge prosic o przeniesienie tego tematu do działu KONIE ?
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,5876.0.html
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 maja 2009 11:24
zrobione
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
15 maja 2009 13:39
chciałabym zapytać czy zamieszczenie w podpisie bannera Jarpolu łamie regulamin w punkcie o reklamie w podpisie. I jak to się ma do podpisu np Pegasuski z bannerem Straż dla Koni? :kwiatek:
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
15 maja 2009 13:43
nooo, Straz dla Koni zasadniczo jest instytucja non-profit, a Jarpol wrecz przeciwnie 😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
15 maja 2009 13:49
tak tez sądziłam. rozumiem, ze adres strony moge umieścić jedynie w profilu?
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
15 maja 2009 13:52
deb, ja wg takiego wyznacznika dopuszczalam lub nie bannery - jak do tgo dziewczyny podejda to nie wiem  :kwiatek:
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
15 maja 2009 13:57
to w sumie dosyć oczywiste. Sam sposób sortowania prosty i nie wzbudzający kontrowersji
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
15 maja 2009 14:06
wiesz, tylko jak mialam powiedziec komus, zeby zlikwidowal bannerek w podpisie, a jednoczesnie inny ktos zakladal konto o nazwie "sklep jezdziecki X" (zatwierdzone przez admina), ktore samo w sobie bylo reklama to juz nie bylo to takie czytelne
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
15 maja 2009 14:17
obiecuje nie zmieniać nazwy użytkownika na www....... edit usunęłam adres bo już w sumie nie wiem czy to wolno czy nie. zaraz ktoś powie że wszędzie wciskam reklame

a serio mówiąc pytam bo po kontrowersjach odnośnie wątku jarpolowego chce być "czysta"
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
15 maja 2009 14:24
hihi - pomysl ze zmiana nicku mnie urzekl

wierze ze nie masz zamiaru zmieniac, chodzilo mi o to, ze np Ty grzecznie pytasz o banner, nie dostajesz pozwolenia bo to reklama a ktos inny sprytnie omija to zakladajac konto o "reklamowej" nazwie i smieje sie zasadom w nos

a juz sie ktos przyczepil o watek? zawisc to jednak potezna sila sprawcza...
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
15 maja 2009 14:27
wątek zamknięty bo rzekomo zrobił się reklamowy.
nie jęczę bo zadanie swoje spełnił. logo nowe jest i to najważniejsze.

jak dostanę pozwolenie na banner będzie banner nie dostanę będzie w profilu adres tylko
wole zapytać zwyczajnie niż załapać się na ostrzeżenie
wątek zamknięty
Wyslalam wiadomosc do "MODERATORKI" kiedy moge sie spodziewac odpowiedzi lub interwencji??
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
15 maja 2009 21:01
[quote="REGULAMIN"]16. Administratorzy i moderatorzy mają obowiązek udzielić odpowiedzi na pytanie użytkownika w ciągu 7 dni.[/quote]
wątek zamknięty
Mi na odpowiedzi już nie zależy, ale się nie doczekałam w ciągu 7 dni.
wątek zamknięty
sprawa Dolqi już załatwiona, nie czekała więcej jak godzinę.

Aquarius, czy mogłabyś zadać mi owo pytanie na pw, bo może to głupio zabrzmi, ale nie mam pojęcia o co chodzi. Czasami się zdarza, że zapomnę sprawdzić pocztę Moderatorek, ale jesteśmy 3. Jeśli nie dostałaś odpowiedzi, to z pewnością nie ze złej woli, a z przeoczenia, za co najmocniej przepraszam. Postaram się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące forum 🙂

Pozdrawiam
A.
wątek zamknięty
ja też wysłałam powiadomienie do Moderatorek i nie doczekałam się odpowiedzi, ale chyba 7 dni jeszcze nie minęło. Chciałabym jednak tutaj o sobie rpzy okazji przypomnieć  🙂
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 maja 2009 11:46
czy zamieszczenie w podpisie bannera Jarpolu łamie regulamin w punkcie o reklamie w podpisie.

myślę że nie łamie i spokojnie możesz umieścić ten baner.

Skoro Parelli może ostentacyjnie być reklamowany wielgachnym banerem w podpisie kilku forumowiczów  - to czemu by nie Jarpol?
wątek zamknięty
Cóż, jeśli chodzi o banner Parelliego, to ja sama nie wiem co z tym zrobić. Chyba Quanta musi to rozstrzygnąć, bo nie wiem jak traktować te dwa banery pojawiające się na forum... :/
wątek zamknięty
W watku o paszach uzytkownik hessel notorycznie nie uzywa edycji. :/
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.