Howrse gra :)

Ja mam na com jednego passa, zamienię go na kupon na pl, ktoś chętny?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 kwietnia 2016 08:25
Dementek, a nie chcesz może 5go żywiołu na pl? za 2 passy


Akurat tego nie używam, a sprzedać za kupony też ciężko.
Dementek, ok

w takim razie mam na sprzedaż 5 żywioł na PL za 2 kupony/passy

[s]edit. potrzebuję przetrzymania kasy na com  :kwiatek:[/s]

7 passów i 190 diamentów i mam skończoną promocję 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 maja 2016 07:59
Mam na sprzedaż za kupony 5x 5-ty żywioł. Sztuka za 2 kupony, przy hurcie możemy się dogadać. Do tego zestaw harmonii i kf na sprzedaż za kupony(do neg), ale muszę je nałożyć u siebie na koncie.
Opchnę za kupony jeszcze 4x kf i 5x zestaw harmonii (do neg).

I mam 4 kupony na COM do wymiany na kupony/Ro na PL.


Edit: mam diamentową kartę do wymiany i albo będę miała graniego, albo OM i byka.
Chyba że wywalę resztę kuponów. Poszło ich już 17.

Edit2: Kupiłam dziś jeszcze jeden zestaw kart, potem zestaw jokerów i mam graniego oraz byka. Poszło 25 kuponów i 20 diamentów. Wygrałam:
-Byk
-Grani
-7x 5-ty żywioł
-RO
-401200 eq
-ŁA, ZP, KK, OM, WT, UH, WM, ZB
-3x RP i PH oraz prysznic
-4x MF, KM i poidło
-9x ostrogi
-20x PD
I inne duperele typu sprzęt jeździecki, nasiona, surowce, pasza.
Uśmiercę konie na pl i na com. Tu i tu najchętniej za 2 kupony na pl 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 maja 2016 21:56
Ale mnie laska z sitterowania wkopała 😵
Ogłosiła się na stronie pomocy howrse, niby potwierdzenia miała, napisałam do danych osób i potwierdziły uczciwość. Dogadałyśmy się- a przynajmniej tak sądziłam...- dałam jej autoryzację, napisałam że idę uśpić dziecko i będę za jakiś czas. Po pół godziny wchodzę na howrse... a tam jeden koń został 10 razy(!!!) uśmiercony i ożywiony Puszką, inne zostały postarzone(zmarnowanych pd na 2,5! strony!) tak, że mają po 7% życia i wymagają CO... masakra 😵
Bo ona myślała, że ja chcę konie postarzyć na kupon 😵 A wyraźnie była mowa o sitterowaniu... :/
Ech. Mea culpa. Dobrze, że mało zdążyła zrobić... 🙇
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 maja 2016 11:50
Dlatego ja wolę mieć hodowlę w miejscu i beznadziejne konie, niż dać komuś dostęp do konta.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2016 12:21
To tylko gra, więc dla mnie luz. Wściekłabym się, gdyby mi np. kupony czy cr zabrała 😉
No i pierwszy raz mam taką sytuację, nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło... a sitterów już kilku miałam.
czego wymagasz od sittera?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2016 18:31
Juz nie pamietasz? 😁
Mam raptem 30-40 koni, klasyczna obsluga- lekcja, oporządzenie, karmienie i spać. Jak nie ma oj- zarejestrowac w najniższym na 30 dni. Nie trzeba codziennie, bo nie zawsze się chcę czy nie zawsze jest czas- wystarczy uprzedzić zebhm sama  mogła je zrobić 😉 Płace w equus (100 od konia) lub 1kupon miesięcznie. Wszystko do negocjacji 😉
sprzedam objęcia za 2 kupony
Juz nie pamietasz? 😁
Mam raptem 30-40 koni, klasyczna obsluga- lekcja, oporządzenie, karmienie i spać. Jak nie ma oj- zarejestrowac w najniższym na 30 dni. Nie trzeba codziennie, bo nie zawsze się chcę czy nie zawsze jest czas- wystarczy uprzedzić zebhm sama  mogła je zrobić 😉 Płace w equus (100 od konia) lub 1kupon miesięcznie. Wszystko do negocjacji 😉


A no skleroza. Już zapomniałam że ja coś tam robiłam. Ale wzięłam się ostro do gry więc mogę podziałać
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 maja 2016 17:11
Mówisz? Fajnie by było! 😀 To dawaj na fajsa, ustalimy ile chcesz i dam Ci auto 😉 Będziesz robiła kiedy będziesz chciała, zawsze to dodatkowy hajs/cr/kupony/co tylko chcesz 😀
Nancy, interesują cię objęcia na pl za uśmiercenie koni na com?
Mogą być objęcia 🙂 Z tym, że nie mam tam teraz żadnego kuponu, więc musisz konie wystawić po 500 eq 🙂

edit: nick boniowata i na pl i na com. W razie czego pisz na rv, że wystawiłaś, rzadko wchodzę na com
Dzisiaj wieczorem wszystko wystawi bo na razie siedze tylko na telefonie ;-) dzieki!
U Graniego 30 dni "przeżycia" liczy się od urodzenia czy "przepracowanych"?
Swoich nie chce mi się oporządzać, a co miesiąc dają diamenty. Więc nic nie trzeba przy nich robić :P
ja polecam wstawiać Grani do pensjonatu na 30 dni. jak zostanie bez zakwaterowania = trzeba go zdychać 😉 a oporządzać chyba faktycznie nie trzeba. na stronie graniego pisze tylko, że ma przeżyć te 30 dni 😉
dzięki 🙂 to bardzo ułatwia sprawę.
Przy okazji tak na doświadczenie ile trzeba się wytrząść z kuponów/rogów na piniaty?
Będę polować na Bliźnięta mimo, że porównywalnie liche gifty dają.
Druga pod względem PD drużyna Cobów Irlandzkich Dark Angels ogłasza nabór. Miła atmosfera, koń na start, 2 konie do blupu tygodniowo (docelowo bedą 3). Klepsydra kronosa a w przyszłości (jak wbijemy na I miejsce) OM 🙂 Zapraszam
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
17 maja 2016 15:11
dzięki 🙂 to bardzo ułatwia sprawę.
Przy okazji tak na doświadczenie ile trzeba się wytrząść z kuponów/rogów na piniaty?
Będę polować na Bliźnięta mimo, że porównywalnie liche gifty dają.


około 30 ^^
też będę polować xD
Graniego jak pokazuje mu się stronka "padnięcia" trzeba wysłać do nieba czy od razu reanimować?
thaya, wysłać do nieba i porem wskrzesić.
Szukam sittera! do podstawowego oporządzenia (jeść,oporządzić,spać) posiadam vipa przez co wygodniej się karmi. Możliwość zapłaty w kuponach, equus lub koniach 30 letnich. Ilość koni do uzgodnienia
Super! Piniaty... Jeszcze dość tego, że to jedna ze znienawidzonych przeze mnie promocji, to trzeba zebrać dwa konie  😵
Ma ktoś pożyczyć kucyka? 👀
flygirl Na pl czy com?
Na pl.
Jaki masz nick? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się