AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
12 maja 2016 12:45
Melanie, to ja z tego samego Hadesu co Ty! 😀
darolga   L'amore è cieco
12 maja 2016 12:55
Melanie, dżizys, nie ogarnęłam, że może być więcej Hadesów  😁  Ja niestety Hades Ostrówek  😵
Lov   all my life is changin' every day.
12 maja 2016 14:03
darolga, ja też tam na początku byłam, ale z racji tego že sama jestem i bez auta, to udało się wykombinować przy stajni 😀 a od Ciebie ile osób jedzie?
Bedzie ktoś mieszkał w hotelu Biesiada?  😀
darolga, dla naszej uczelni dali pewnie jakiś milion kilometrów od stajni  😁 Ciekawe kto zostanie wolontariuszem na poranne karmienie  😀
darolga   L'amore è cieco
12 maja 2016 16:45
Lov - lucky you, ja nie poimprezuję, chyba, że z bucika 8 km o poranku na karmienie  😁
Olson - a jakże, tragedii nie ma, ale w sumie jeden z odleglejszych hoteli chyba  😁 konkurs na wolontariusza chyba rozstrzygnięty, bo na te całe AMPy jadę w końcu tylko ja i Vanessa, a mamy jedno auto  😁  To znaczy mi to bez różnicy, ja i tak zawsze wstaję na karmienia, bo mam obsesję sprawdzania czy wszystko ok, ale Shantowa się nie wyśpi z przymusu  😁
Lov   all my life is changin' every day.
12 maja 2016 17:14
Dobrze mieć ten luksus nakarmienia konia i wrocenia zaraz do wyra 😁
darolga, to tak jak ja! Ja jeden dzień bez samochodu, ale mam rower 😀 a tak mogę się oferować jako kierowca, biorąc pod uwagę ze i skoki i ujeżdżenie to pewnie będę tam od rana do nocy 😀

Lov wiesz, zawsze możesz pomóc koleżankom co mają dalej 😉
Lov   all my life is changin' every day.
12 maja 2016 22:09
xxagaxx, zastanowię się 😎

Btw, dobrze kojarzę że Twój koń to siwy Tango? 🙂
Lov, tak. Będzie jeszcze Edward Gruby Ącki 😉

Przekupimy cię jakoś 😀
Lov   all my life is changin' every day.
12 maja 2016 23:40
xxagaxx, przyjmuję w cukierkach i flaszkach 😎
xxAgaxx jak mnie któryś z Twoich chłopców przenocuje w boksie to mogę im podać śniadanie do łóżka  😁
baffinka, moje są bardzo towarzyskie, nie będą miały problemów 😀

Lov, pomyślimy 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
13 maja 2016 12:13
Lov, tak. Będzie jeszcze Edward Gruby Ącki 😉


Tego to akurat nie kojarzę, tylko mi zawsze siwy miga jak Ewa wrzuca fotki 😉

A jak to w zeszłym roku godzinowo wyglądało? Skoki z rana bardzo leciały czy w rozsądnych godzinach? 😁
Lov, revoltowej gwiazdy sztaoholików nie kojarzysz? :P http://re-volta.pl/galeria/album/462

A jakie skoki cię interesują? Profi czy amator?
Różnie bywało, w zależności od dnia. Zaczynali najwcześniej chyba o 8 z tego co pamiętam. Mogę wstawić jutro rozpiską z Drzonkowa bo znalazłam, ale nie wiem czy jest sens, bo to co roku wygląda inaczej.
Lov   all my life is changin' every day.
13 maja 2016 17:43
xxagaxx, ja już z obiegu wypadłam, zaglądam tu raz na rok 😉 My amator, bo siwe dziecko dopiero 5 lat ma 😁 Liczę na to, że nie będą zaczynali przed 10 😎
Lov, no właśnie dlatego żartuje, my z Edem tez dobre 4 lata temu szaleli na revolcie.

A 5 łatki to już chyba mogą 120 jechać nie?
Lov   all my life is changin' every day.
13 maja 2016 21:07
xxagaxx, mogą, ale my dopiero się rozkręcamt więc 120 byłoby morderstwem 😁
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
14 maja 2016 16:38
ja proponuje spotkanie na imprezie integracyjnej ;-)
Wiecie gdzie można jeszcze zarezerwować pokój oprocz hoteli wskazanych przez organizatorów?
Sonkowa, - bedzie ciezko, mi sie udalo rzutem na tasme wczoraj w agroturystyce (przy koniach sztumskich, jej! 😀 ), tak to same podejrzane kwatery, albo drogie apartamenty. Powpisuj w gooogle roznie: pokoje, noclegi, kwatery, apartamenty moze cos wyskoczy.
No wlasnie sprawdzałam ale myslalam, ze moze macie cos sprawdzonego. Moze byc oddalone kilka km.
Jesli znajdę cos to ja tez tam przejdę wiec oddam swoje miejsce w hotelu Biesiada w Zduńskiej Woli. Byłby ktoś chętny? 😉
Wie ktoś może jaki będzie skład sędziowski w ujeżdżeniu?
Wiadomo już coś jaka będzie kolejność konkursów? Jakieś godziny?
Czworobok dla amatorów będzie na dworze czy w hali?

gryglodor, pierwszy komunikat:
Ujeżdżenie ­ amator ­ plac konkursowy, podłoże piaszczyste o wymiarach
60m x 20m (parkur zewnętrzny P1, hala D2), rozprężalnia podłoże
piaszczyste 60m x 30m + 20m x 16m
xxagaxx dziękuję, jakoś przeoczyłam tą informację! 😉
Lov   all my life is changin' every day.
17 maja 2016 11:46
Zarządzam na odstresowanie wspólne obalenie flaszki w czwartek 😁 Mam domowej dziadkowej roboty nalewkę z wiśni (chyba), stawiam połówkę na kielonka czy dwa dla każdego chętnego 😎
Lov, to jest dobra myśl, ale czwartki bywają dość ciężkie jeśli chodzi o organizację.

A jak tam pogodowo?? Jest ktoś z okolic i moze coś powiedzieć? U nas 3 dzień leje, plac nie wytrzymał i mamy małe bagienko ;/ Jestem ciekawa jak tam w Gajenikach,
Wiecie moze czy nie zwolnily sie moze jakies miejsca w hotelach? Od piatku usiluje zalatwic wariant A  ktorego nam kierowniczka wyjazdu nie wpisala i nikt z lodzkiego azs nie odpisuje na maila i nikt nic nie wie 😤
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
17 maja 2016 16:49
Ktoś na stronie amp w jeździectwie pisał że jednak nie jedzie, chyba z Leszna czy coś. .. sprawdź tam. Co do pogody w lodzi jest tak sobie , ale nie ma ulewy... raczej prognoza jest ze będzie ciepło.  Szukaj prognozy dla Zduńskiej woli
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się