KOCHAM KINO :)

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 kwietnia 2016 17:46
Byłyśmy z Anaa na Batman v Superman: świt sprawiedliwości. Ale SYF! Gdyby nie to, że film był w ramach Enemefu, to najchętniej wyszłabym z kina.

Nijak się ma do poprzednich Batmanów. Cały film to rzeźnickie mordobicie między Batmanem, Supermanem, Xenią wojowniczą księżniczką (tak naprawdę to Wonder Woman, ale nie szło rozpoznać) i potworem z kosmosu wyglądającym jak skrzyżowanie kupy i orka. Jedyne co trzymało poziom to postać Lexa grana przez Eisenberga. Film jest przeładowany efektami specjalnymi (tak po kokardkę), za dużo postaci. Ja miałam wrażenie, że ktoś posklejał ten film z jakiś kawałków - taki trochę Frankenstain.

Co do samego Batmana - mi Affleck "podszedł", inny niż Bale, ale gdyby tylko dostał leszy scenariusz to byłby hit.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 kwietnia 2016 18:59
[url=http://www.filmweb.pl/film/The+Witch-2015-729157#] The Witch [/url] - dawno nie oglądałam tak dobrego kawałka kina. Mocny, mroczno-psychologiczny klimat, mocne przeplatanie się fanatyzmu religijnego z pogaństwem. No, mi się podobał- polecam 😉
Ja ostatnio tylko bajki.
Kung Fu Panda 3 - super rewelka, trzyma poziom, kocham tego miśka.
Ratchet i Clank - moje dziecko chciało iść. Bardzo fajny, nie przespałam, nie oglądałam FB 😁 Wkurzał mnie Musiał w dubbingu i Gargamel jako profesor jakiś-tam-zły, no ale, całość trzyma się kupy.

Jeszcze Księga Dżungli mnie czeka.
Oglądnęłam dziś The Boy. Cieszę się że nie poszłam na to do kina. Żałowała bym wydanych pieniędzy. Żły nie jest, ale też nie aż tak dobry żeby w kinie oglądać
Chemik gdzie oglądałaś ?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2016 10:08
Chemik tego The Boya z 2016? Horror na faktach? 👀 gdzie? 👀
tak 2016
Zalukaj. Tłumaczenie trochę do kiszki momentami (coś w stylu: polska język trudna język), ale to tylko fragmenty
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 maja 2016 23:58
nadrabiam revoltowe zaległości :P
High Rise - pierze mózg. Genialny, mroczny, obrzydliwy i wychodzi się z całkowitą pogardą dla ludzkiego gatunku. Zdecydowanie nie na luźny wieczór czy randkę, trzeba pomyśleć i pocierpieć
50 twarzy Blacka - ............ poszłam z absolutnego braku innego zajęcia i z faktu, że mam Unlimited w CC. Większej żenady chyba nie widziałam (konkuruje tylko z Zoolanderem 2). Tak jak jeszcze straszne filmy były głupie ale śmieszne tak to w skali 1 do 10 ma ocenę -100. Jedyna zabawna scena nawiązywała do Whiplash
Whiplash - obejrzałam do końca dopiero za 4 podejściem, zawsze znalazło się ciekawsze zajęcie  🙄 muzyka fajna jako tło (lubię, jak coś tam mi gra), sam film przereklamowany
Księga dżungli - WOW. Tak zanimowanych ruchów zwierząt to chyba nigdzie nie ma. Do tego humor, urok i Walken jako orangutan. Pełen wypas 😀
Kung Fu Panda 3 - dla mnie bomba ale nie można iść na nią z wymaganiami jak np. na Zootopię, która jest moim NUMER 1 ostatnich kilku lat bajek  😍
Birdman - teatralny, przedziwny ale warto!

nie pamiętam czy coś jeszcze ostatnio widziałam ale na pewno do Unlimited powinni dodawać kuratora, żeby jednak nie zniżać się do pewnego poziomu i nie chodzić z nudów na chłam...  🤬
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2016 16:43
Spotlight- przerażający. Niby temat znany, niby się wie... a ja i tak byłam w szoku. Jak się uświadomi sobie ogrom tego procederu i społeczne(!) przyzwolenie... mi łzy ciurkiem leciały.
Kochani Kinomani! Poszukuję filmu...
Niedawno, przed koncertem muzyki filmowej, podsłuchaliśmy przypadkiem z kolegą rozmowę, w której  pewien facet opisywał jakiś bardzo intrygujący film. I oczywiście oboje zapomnieliśmy tytułu. 🤔
O filmie wiemy tyle:
- zaczyna się od tego, że mężczyzna w barze zaczyna rozmawiać i powoli poznajemy jego historię (a dalsze zdradzanie szczegółów oczywiście zepsułoby wszystko)
- pierwsze kilkadziesiąt minut jest nudne i nic się nie dzieje, ale jest kluczowe do zrozumienia filmu, bo potem cała akcja zaczyna się plątać
- wg tamtego faceta to film z najbardziej szaloną chronologią wydarzeń, w którym bardzo trudno się połapać
- jeśli chodzi o tytuł to było jakieś jedno angielskie słowo - mi się wydaje, że zaczynało się na P (pre...pred..coś w ten deseń), a koledze, że na D (de...disp...etc.), więc pewnie jakoś charakterystycznie brzmią tam te dwie głoski

Jeśli ktoś ma jakieś przypuszczenia, o jaki film może chodzić, to byłabym ultrawdzięczna. 🙇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 maja 2016 21:06
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
16 maja 2016 21:12
Też stawiam że to to, opis pasuje. Bardzo dobry film btw.

Room - dawno nie oglądałam tak dobrego filmu. Niby taki niepozorny, a jednak... IMHO prawie idealny.
Dworcika   Fantasmagoria
16 maja 2016 21:42
Jakiś czas temu oglądaliśmy "Obłąkanych" http://www.filmweb.pl/film/Obłąkani-2014-627352  Fantastyczny! Do samego końca potrafił zaskakiwać. Świetna fabuła, bardzo wciągający 🙂
Dziękuję pięknie! 🙇

A w temacie ostatnich filmów:
Niewinne - (poszłam na film, bo uwielbiam Kuleszę) zakończenie było jednym z najgorszych, jakie kiedykolwiek widziałam - no zepsuło mi cały film, który był niezły, a momentami mocny i naprawdę dobry
Barany, islandzka opowieść - ładne, statyczne kadry, mało słów, film bardzo dobry, choć prawie bez akcji, ale lubię takie
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 maja 2016 13:38
Obejrzałam tę słynną "Zjawę", za którą Leo dostał oscara. Rozczarowałam się 🙁 Spokojnie mogliby cały scenariusz zmieścić w standardowych 120 minutach, a tak wynudziłam się jak na nieudanej randce 😵 Taki trochę Jack London na kwasie.
CzarownicaSa,  dokładnie to samo myślałam. Dopóki oglądałam, bo usnelam w połowie filmu i od tej pory nie podjęłam kolejnej próby 😁
Ja sie za to bardzo rozczarowalam the Witch.
Ja ziewalam, kolega usnal, nuuuuuuuuuuuuuuuda.
Faith ja tak samo. W połowie wyłączyłam.
Niedawno obejrzałam też Królową Pustyni. Nastawiałam się, że będzie słabe, ale podobało mi się!
Co fajnego graja teraz w kinach? Jutro w Wawie😉 męża chce wyciągnąć bo pierwszy raz od lat mamy wolny wieczór. Pomocy 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 maja 2016 19:18
Muffinka, zależy co lubicie. Byłam na Nice Guys, przyjemny i zabawny ale nic ambitnego, taki na odmóżdżenie (ale jednocześnie nie jest durny i prymitywny)
Pitbulla nadal grają, jest ŚWIETNY! Księga Dżungli piękna ale to jak kogoś kręci genialna animacja i bajkowy urok, Zakładnik z Wallstreet zapowiada się dobrze, Nienasyceni też
Miałam chęć na coś trzymającego w napięciu 😉 ale patrzę ze niewiele jutro grają. Komedie i bajki odpadają
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 maja 2016 19:23
to może Cloverfield Lane 10? To też planuję obejrzeć. Albo właśnie dwa ostatnie które wymieniłam, pytanie o jakie napięcie chodzi 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 maja 2016 22:03
Oglądam właśnie "Zootopię" i jestem po prostu zachwycona poziomem animacji 😍 Te zwierzaki są przegenialne!
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 maja 2016 22:10
CzarownicaSa dla mnie to najlepsza bajka od wielu wielu lat  🏇 scena ze szczurem żywcem wzięta z Ojca Chrzestnego - GENIUSZ!
(tak, jestem animacyjnym nerdem, mało czego nie widziałam...  :icon_rolleyes🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 maja 2016 22:36
Też kocham animacje! 😀 Tą jestem absolutnie zachwycona, dawno nie widziałam tak genialnej.
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 maja 2016 22:50
i jeszcze to co internety robią z Zootopią jest przeurocze <3
http://9gag.com/gag/aydGZbW
mistrzostwo, muszę mieć na DVD  🙄
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 maja 2016 23:09
Jaki piękny komiks! 😍 Niesamowite rysunki!  😍
Chłop by mnie zamordował jakby się dowiedział, że oglądam bez niego 😁 Nic mu nie powiem, obejrzę jeszcze raz :P

Skończyłam. Spłakałam się jak zwykle, choć powodu nie było 😁 Prze, prze, przegenialna bajka 😍
Jestem wielką fanką leniwców 😍 Flash na końcu mnie po prostu zabił 😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 maja 2016 23:27
O tak, leniwce są świetne!! I chomiki z lodami  😂 Jeszcze w kinach grają więc się chyba wybiorę...  🙄
A teraz tylko czekać na Gdzie jest Dori i Sekretne Życie Zwierząt domowych  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 maja 2016 23:27
Oooo tak! To też może być dobre 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 maja 2016 23:36
O, z tegorocznych to Kung Fu Panda też była super. Wiadomo, nie poziom Zootopii ale jak na 3cią część to czad, ja się uśmiałam. Jeszcze będzie Ice Age 5 (!!!) a ostatnio McConaughey wrzucił na swojego fb zwiastun 'Sing'. Może być urocze 😀 no i obsada czadowa, Scarlett Johansson, Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Taron Egerton.
Ja strasznie żałuję, że w PL nie da rady obejrzeć bajek z napisami  😕 na szczęście Księgę Dżungli się dało, chociaż coś
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się