Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

poziomka7   Prawda leży pośrodku
11 maja 2016 18:21
Polecam mala prywatna stajnie w Wiatowicach 😉
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/44384
Jeszcze jest stajnia w Zelczynie. Konie również od rana do wieczora na pastwiskach.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
13 maja 2016 19:16
Nie orientujecie się kiedy w Krakowie bedzie Blanka Wysocka? Z wyjatkiem tej środy? 🙂
Nie wiem czy to zgodne z regulaminem, ale sądzę że takie rzeczy powinno się nagłaśniać. Koleżanka prosiła o udostępnianie.

Uwaga ! Ku przestrodze dla innych stajni w Małopolsce (w okolicach Krakowa) jest pewna para ludzi którzy maja 4 konie i wstawiają je do kogoś do stajni, po czym cały czas zwlekają z płatnością lub po prostu nie płacą! Jest to para bezczelnych oszustów! Wczoraj zostali poproszeni o opuszczenie terenu stajni wraz z końmi, po czym nie dostaliśmy rozliczenia za jedzenie dla ich koni które zostały utrzymywane z mojej własnej kieszeni! Była przy wszystkim policja wiec nawet oni wiedza jak z nami postąpili owi " ludzie"! Dla przestrogi są to starsi ludzie kolo 40 - 45 lat, maja 4 konie ( Efendi ,Jardos, Renes i Julek ). Myślę że większość ludzi w Małopolskich stajniach ich zna, ponieważ nie pierwszą stajnie tak potraktowali. Z każdej stajni próbują zrobić swoja stajnie na własnych warunkach, no ale niestety jak się nie ma nic swojego to chce rządzić się czyimś. Niestety jest to bardzo bardzo żałosne. Pozdrawiam wszystkich i proszę o udostępnianie lub informowanie właścicieli innych stajni, o zachowanie dystansu i ostrożności do tych ludzi dla swojego dobra materialnego jak i innych koni!
sądzę że takie rzeczy powinno się nagłaśniać. Koleżanka prosiła o udostępnianie.

A z której stajni teraz stoją? Bo już któryś raz czytam to ostrzeżenie, nie neguje go, ale chciałabym poznać źródło.

są to starsi ludzie kolo 40 - 45 lat

No ja wypraszam sobie!!!  🤬 🤬  😁
Chemik ile Ty masz lat że czterdziestolatek jest dla Ciebie "starszym człowiekiem" ???
😲 😲 😲
fabapi, E,. czas umierać  🤣 Też staruszka 😉
Ja już prawie staruszka, mogę się dopisać do listy?  😉
Jasne, przyłacz się a pomożemy ci bezboleśnie wejść w wiek starczy  😁 😁
A musicie czepiać się słów? Ja wkleiłam post koleżanki. Pisząc ludzie starsi chodziło jej że to nie małolaty, tylko jakby nie patrzeć dojrzali ludzie który mają jak widać sieczkę w głowie . Podobno na dzień (w sensie dobę?) mieli zatrzymać się w Nawojowej
Wiesz w której stajni w Nawojowej?
Napiszę jak tylko się dowiem.
To ci? [[a]]https://www.facebook.com/M%C5%82odzie%C5%BCowa-Grupa-Rajdowa-1613065082294537/[[a]] Widzę, że rok temu byli w stajni w Nawojowej, w której trzymam konia, ale na pewno w listopadzie już ich tam nie było.
Tak to oni. Teraz są w terenowo rajdowej
Jestem właścicielem stajni w Nawojowej Górze- tej, która jest od lat, tej dzięki której Nawojowa Góra zaczęła się kojarzyć z jazdą konną, porostu z tej  prawdziwej🙂 Dziękuję za przestrogę, nie mamy tych koni w pensjonacie i w takmi razie dzięki  czujności i pomocy innych mieć nie będziemy
A druga stajnia w Nawojowej Górze nie jest prawdziwa?  😲
A druga stajnia w Nawojowej Górze nie jest prawdziwa?  😲


tak szczerze, to ja nawet nie wiedzialam, że jest inna
możesz podać jakieś namiary, stronę internet, cokolwiek  :kwiatek:
Ogłasza się dość regularnie na re-volcie, sama też w tym wątku o niej pisałam 😉 https://www.facebook.com/stajniakocierz/?fref=ts
dziękuję  :kwiatek:
Jedno to stajnia Kocierz, a druga to stajnia terenowo rajdowa.

Jeśli słyszelibyście że osoby te gdzieś się zatrzymały prosimy o informacje. "Najlepsze" jest to że właściciele koni kilka dni temu chcieli zabrać konie ze stajni którą oszukali pod pretekstem wyjazdu na 2-3dniowy rajd. Wtedy właścicielka stajni powiedziała że będzie to możliwe po uregulowaniu płatności...
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
17 maja 2016 12:14
Spokojnie🙂 wrócili na stare śmieci 😉 i podobno gdzieś mają swoją stajnię już uruchamiać🙂 

Zastanawiam się tylko czemu nie zarekwirowano rzeczy skoro były zaległości finansowe.. ?


Czyli co, Łyczanka?
może i stajnia prawdziwa ale.... niestety przez to, że jest w tej samej miejscowości korzysta z tego, że niektórzy trafiają nie tam gdzie by chcieli.... słyszeli o stajni w Nawojowej Górze ale nie przychodzi im do głowy, że od niedawna jest tam i druga stajnia....i w tym tkwi problem.  Jedziecie na marce ( złej lub dobrej) ale takiej, na którą pracowaliśmy przez lata...a to nie ładne.....
A wiec dla tego PRAWDZIWA STAJNIA W NAWOJOWEJ GÓRZE TO:
    http://www.nawojowagora.pl/https://www.facebook.com/stajniaterenoworajdowa.nawojowagora
Cariotka   płomienna pasja
17 maja 2016 16:30
Yyyyy  🤔wirek: to nikt nie może założyć stajni w Nawojowej Górze?
Jak widać może😉 Jest dużo fajnych stajni w naszych okolicach i wszyscy się lubimy i współpracujemy, chodzi o fakt mylenia ośrodków przez to, że są w tej samej miejscowości....jak można wyczytać na forum wiele osób nie wie która jest która, że są dwie....i to nie fajne, nie chcemy być myleni z nikim tylko dlatego, że w potocznej mowie ludzie mówią o stajni w " Nawojowej"i nie zastanawiają się, że trzeba dociekać o którą stajnię chodzi. To chyba zrozumiałe, że może nam to nie odpowiadać....
Ja nie pomyliłam ośrodków - od początku świadomie chciałam postawić konia w Kocierzy, a nie w stajni rajdowo-terenowej. Jestem pensjonariuszką, a nie właścicielką.  I bez przesady, skoro w jednej miejscowości są dwie stajnie, to przecież jedna z nich nie będzie udawać, że jest gdzie indziej. Nawet jeśli komuś innemu to nie pasuje 😉 Zresztą chyba nikt z pensjonariuszy nie przyszedł "przez pomyłkę".
x
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] całkowita edycja posta
Nigdy nie byłam u nas z koniem ani na jeździe, więc te złośliwości są zupełnie potrzebne. A sprawy osobiste sprzed lat omawiajmy może poza forum. Po prostu odpowiadają mi warunki w Kocierzy. Innym u Was. To jest zupełnie normalne, tym bardziej że te stajnie są zupełnie różne.
Może nie wywlekajmy tutaj swoich prywatnych brudów. Mój post miał na celu tylko przestrzec przed panią A...
Zdecydowanie tak! Myślę, że nie ma co ciągnąć tematu- na pewno czas rozwiąże wszystkie problemy z myleniem stajni i kłopot zniknie🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się