Re-voltowy łańcuszek książkowy

Akleshia, moja od JARY doszla we wtorek, dziwne ze Twojej nie ma...awizo brak na pewno?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 kwietnia 2016 20:52
Obie były wysylane tego samego dnia. Jutro jak wroce do domu wrzuce Ci nr nadania.
Akleshia, moja od JARY doszla we wtorek, dziwne ze Twojej nie ma...awizo brak na pewno?


Awizo nie ma, bo książka przychodzi na adres firmy, a w firmie zawsze ktoś jest, gdy pani listonoszka nas odwiedza.

No nic, będziemy szukać.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2016 22:18
Akleshia, ja chyba na zly adres wyslalam ksiazke.. :/

Edit
Tak, wyslalam książkę na ten pierwszy adres.
Spoko, nie zginie. 😉
Dziewczyny, ja też muszę się wypisać z łańcuszka 🙁 wyskoczył mi nieplanowany wyjazd za granicę. Książkę, którą mam teraz, wyślę.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 maja 2016 11:02
Czyli ja bym wysyłała do Jary?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 maja 2016 17:16
safie, tak, teraz Ty wysyłasz bezpośrednio książkę do mnie.

Niestety książka, którą wysłałam do Akleshii wróciła w poniedziałek do mnie, wysłałam ją ponownie priorytetem na prawidłowy adres. Mam nadzieję, że dojdzie do piątku, jest cienki i przez weekend powinno dać się ją  "łyknąć". Mam nadzieję, że Karino nie obrazi się jak chwilę się książka spóźni. 🙂
JARA Nie ma sprawy, ja i tak zawsze pod koniec miesiąca do książek siadam 🙂
To czekam na książkę w takim razie.  😎

edit; Mam!
Moje książki wysłane do Ogryzka też dziś wróciły  😤 mąż nie dopisał nazwy firmy, więc po adresie i danych odbiorcy nie dało rady :/  ehh
Jutro wyślę jeszcze raz  :kwiatek:

Ja dopiero w poniedziałek wracam do domu, także we wtorek wyślę książkę priorytetem :kwiatek:
Cierp1enie, wiesz już skąd ta druga książka? Mam je potem obie wysłać dalej na początku czerwca?
Cariotka   płomienna pasja
16 maja 2016 06:53
Ja nie dostałam książki  🙄
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 maja 2016 07:04
Też nie dostałam, ale czy nie ma przypadkiem teraz jakiejś przerwy w łańcuszku?
Ja miałam dziurę w zeszłym miesiącu, więc teraz nie miałam Ci, safie, co wysłać 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 maja 2016 07:18
Tak się domyśliłam 😉
Cariotka dziś książka poszła już priorytetem, sorki ale z przyczyn różnych trochę dłużej zajęło mi czytanie
Cariotka   płomienna pasja
16 maja 2016 15:25
spoko spoko nie spieszy się 😀
Cierp1enie, wiesz już skąd ta druga książka? Mam je potem obie wysłać dalej na początku czerwca?


nie mam pojęcia, pisałam jak tylko dostałam, to jest ksiażką Jary.
Tak, obie wyślesz dalej  :kwiatek:
Wypiszcie mnie proszę z łańcuszka. Wszystkie książki będzie miała Ogryzek ( o ile w końcu poczta przekaże paczkę  👿 :mad🙂.
Cariotka   płomienna pasja
19 maja 2016 22:18
Książkę otrzymałam wczoraj. Dziękuję  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 maja 2016 08:23
aniapa, wiesz, ze jestes najfajniejsza na swiecie?  😍
Dostałam swoją.  😉
ok, mam książki;
1 - książka Jary, którą powinnam wysłać do 05.06 Atei,
2 - książka Olencji, czyli zastępstwa za LatentPony, którą powinnam była wysłać do 05.04 (wtedy powstała dziura, bo książkę LP odesłałam właścicielce), a którą Cierp1enie proponowała wysłać razem z jarową,
3 - książka Hedonistki, którą powinnam wysłać do 05.07 Atei.

pytanie: czy wysyłać faktycznie 1 i 2 razem, czy je rozdzielić na 2 kolejne miesiące?

Cariotka książka poszła
Po przemyśleniu - wyślę do 5 czerwca książkę Hedonistki - akurat niedawno ją czytałam, także Atea będzie miała książkę bez opóźnień, a kolejność zdaje się nie ma takiego znaczenia 🙂

Pozostałe dwie/ jedną z pozostałych dwóch wyślę na spokojnie za miesiąc.

Kto teraz wysyła książki do mnie, w związku z rezygnacją Cierp1enia? Olencja?
Ogryzek, na to wychodzi. Właśnie miałam pisać priv z prośbą o adres :kwiatek:
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
31 maja 2016 09:02
aniapa, wiesz, ze jestes najfajniejsza na swiecie?  😍


Jara, no skoro się spóźniam, to muszę jakoś Ci to rekompensować  😉 Bardzo, bardzo przepraszam za opóźnienie  :kwiatek: Trochę mnie rozłożyło zdrowotnie, w końcu pozbierałam się do kupy i wracam do życia. Mam u siebie dwie książki, jedną już kończę i pójdzie do Ciebie terminowo, jedną mam cały czas "nadmiarową", postaram się przeczytać i wysłać Ci ją wcześniej 😉
LatentPony   Pretty Little Pony :)
10 czerwca 2016 20:45
Do mnie nadal nie wróciła moja "Włóczęga" Kathe Koja. Przyznawać się, kto ją ma i wyślę swój adres, bo chyba gdzieś się wszystko pogubiło  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się