Stajnie w Warszawie i okolicach

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
15 maja 2016 07:53
Aniu, nie masz za co dziękować, po prostu wiem co piszę  😉   Świadczy o tym choćby Twoja pełna stajnia  🙂


Dobra dobra - oboje macie full, co świadczy jak najlepiej o Waszych usługach :P
Polecicie stajnie w poblizu Legionowa poza Lawra gdzie nie ma miejsc i Platyna bo podobno cienkie podloze i brak opieki???
[quote author=Misiek69 link=topic=46.msg2542986#msg2542986 date=1463284314]
Aniu, nie masz za co dziękować, po prostu wiem co piszę  😉   Świadczy o tym choćby Twoja pełna stajnia  🙂


Dobra dobra - oboje macie full, co świadczy jak najlepiej o Waszych usługach :P
[/quote]

Bjooork, no nie do końca. Ja mam jeszcze miejsce na trzy źrebaki, ciężarówkę na wyźrebieniu i klacz z odsadkiem :-P
[quote author=iwda@wp.pl link=topic=46.msg2543273#msg2543273 date=1463336654]
Polecicie stajnie w poblizu Legionowa poza Lawra gdzie nie ma miejsc i Platyna bo podobno cienkie podloze i brak opieki???
[/quote]
Co masz na myśli przez brak opieki w Platynie? Stoję tam od otwarcia stajni. Mój koń dostaje jeść, siano i wodę ma non stop na padoku, w boksach codziennie sprzątane, codziennie jest wyprowadzany do karuzeli i ma zakładaną derkę przeciwdeszczową jak pada.

Podłoże na placu i hali to zwykły piach. Jak to przy takim podłożu jak długo nie pada to się kurzy i robi lekko kopne, jest trochę kamieni, które wyłażą po równaniu, ale szczerze mówiąc widziałam gorsze. W hali działają już zraszacze, więc jest dużo lepiej. Podłoża będą zmieniane jeszcze w tym roku.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 maja 2016 20:55
iwda@wp.pl stajnia Klucz, stajnia w Trzcianach, Złoty koń i jest jeszcze stajnia na Białołęce (odbicie od ul. Modlińskiej), ale nie pamiętam nazwy 🙁 Może ktoś napisze
[quote author=bjooork link=topic=46.msg2543002#msg2543002 date=1463295188]
[quote author=Misiek69 link=topic=46.msg2542986#msg2542986 date=1463284314]
Aniu, nie masz za co dziękować, po prostu wiem co piszę  😉   Świadczy o tym choćby Twoja pełna stajnia  🙂


Dobra dobra - oboje macie full, co świadczy jak najlepiej o Waszych usługach :P
[/quote]

Bjooork, no nie do końca. Ja mam jeszcze miejsce na trzy źrebaki, ciężarówkę na wyźrebieniu i klacz z odsadkiem :-P
[/quote]

A pan gdzie ma swoje konie? 😉

Z tego co w mojej okolicy szukałam to niestety nie ma nic ciekawego, a jak już jest to ponad 700 zł. Potrzebuje jedynie trochę przestrzeni dla źrebaka od końca lipca/początku sierpnia. Nie mam dużych wymagań, ważne żeby miał gdzie biegać i dach nad głową i przyzwoitych opiekunów. Tak jak już pisałam interesują mnie bliskie okolice Mszczonowa, Grodziska Maz i Żyrardowa. Może jednak ktoś słyszał? Nawet bardziej takie przydomowe stajnie, u znajomych? Pomożecie?  🤣  💘
A co myślicie o stajni u Zająca? Mam tam dobry dojazd więc najbardziej by mi odpowiadała?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
16 maja 2016 07:05
[quote author=Misiek69 link=topic=46.msg2543326#msg2543326 date=1463338910]
[quote author=bjooork link=topic=46.msg2543002#msg2543002 date=1463295188]
[quote author=Misiek69 link=topic=46.msg2542986#msg2542986 date=1463284314]
Aniu, nie masz za co dziękować, po prostu wiem co piszę  😉   Świadczy o tym choćby Twoja pełna stajnia  🙂


Dobra dobra - oboje macie full, co świadczy jak najlepiej o Waszych usługach :P
[/quote]

Bjooork, no nie do końca. Ja mam jeszcze miejsce na trzy źrebaki, ciężarówkę na wyźrebieniu i klacz z odsadkiem :-P
[/quote]

Z tego co w mojej okolicy szukałam to niestety nie ma nic ciekawego, a jak już jest to ponad 700 zł. Potrzebuje jedynie trochę przestrzeni dla źrebaka od końca lipca/początku sierpnia. Nie mam dużych wymagań, ważne żeby miał gdzie biegać i dach nad głową i przyzwoitych opiekunów. Tak jak już pisałam interesują mnie bliskie okolice Mszczonowa, Grodziska Maz i Żyrardowa. Może jednak ktoś słyszał? Nawet bardziej takie przydomowe stajnie, u znajomych? Pomożecie?  🤣  💘
[/quote]



Akurat u Miśka to ten źrebak będzie miał również towarzystwo rówieśników 😉 A stajnia jest w kierunku na Siedlce
zimnokrwista125 Co prawda trochę nie w Twoją stronę, ale mam miejsce dla źrebola na biegalni. Czyli ma gdzie biegać, zarówno na zewnątrz, jak i pod dachem ;-)  Dzieciaki stoją razem i jest jeszcze miejsce, cena dużo niższa niż siedem stówek. Jeśli  (pomimo odległości) Cię zainteresuje nasza oferta, zapraszam na priv, lub facebookowo


WYWALAM LINK FEJSA
 podchodzi pod reklamowanie własnej stajni
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
16 maja 2016 11:28

A pan gdzie ma swoje konie? 😉

Z tego co w mojej okolicy szukałam to niestety nie ma nic ciekawego, a jak już jest to ponad 700 zł. Potrzebuje jedynie trochę przestrzeni dla źrebaka od końca lipca/początku sierpnia. Nie mam dużych wymagań, ważne żeby miał gdzie biegać i dach nad głową i przyzwoitych opiekunów. Tak jak już pisałam interesują mnie bliskie okolice Mszczonowa, Grodziska Maz i Żyrardowa. Może jednak ktoś słyszał? Nawet bardziej takie przydomowe stajnie, u znajomych? Pomożecie?  🤣  💘


Jeżeli Cię to zainteresuje to w dokładnie tych okolicach jest UP Ranch. Mnóstwo padoków, dobra opieka, rodzinna atmosfera. Cena też raczej odpowiadająca Twoim oczekiwaniom 😉
W razie czego pisz prv  🙂
[quote author=iwda@wp.pl link=topic=46.msg2543457#msg2543457 date=1463373164]
A co myślicie o stajni u Zająca? Mam tam dobry dojazd więc najbardziej by mi odpowiadała?
[/quote]
Stoje u Zająca ponad 3 lata .  Ja oczywiście polecam. Dużo się zmieniło po spaleniu. Na wszystkie pytania mogę odpowiedzieć na Pw.
Czy mogła bym prosić o opinie dotyczące Szwadronu w Starej Miłosnej . Są tu jakieś opinie ale z dość dawna , może coś się zmieniło w tej stajni?
Jak tam jest z wypuszczaniem koni na padoki , czystością w boksach , jedzeniem?
Brak opieki w Platynie????? co za brednie, ja stoję w tej stajni od lutego i nie mogę tego powiedzieć, wręcz przeciwnie opiekabardzo  dobra, wszystko co koń i jeździec potrzebuje jest na miejscu.
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=46.msg2543382#msg2543382 date=1463342147]
iwda@wp.pl stajnia Klucz, stajnia w Trzcianach, Złoty koń i jest jeszcze stajnia na Białołęce (odbicie od ul. Modlińskiej), ale nie pamiętam nazwy 🙁 Może ktoś napisze
[/quote]

Czeremchowa
Czy byłby ktoś tak miły i napisał coś o Czernidłach lub Falentach (Milord)? Chodzi mi o opiekę nad końmi, jaka jest sytuacja z padokami i karmieniem, plusy i minusy tych stajni. Będę wdzięczna.  🙂
Już w Milordzie nie stoję jakiś czas, ale dwukrotnie po kilka lat stałam, a że właściciel raczej niezmienny, toteż niewiele zapewne się zmieniło 😉 Karmienie: zawsze bardzo punktualnie i zgodnie z zaleceniami właściciela, dodatki, witaminy, musli, podawane, ale z pewnymi ograniczeniami: raczej nie będą moczyć wysłodków, etc. Dobrej jakości siano i owies. W boksach względnie czysto; względnie, wybierane w calości w każdy piątek, ale codziennie dościelane, więc jak na standard "średniokrajowy" - bardzo czysto, ale już w porównaniu do Rzęszyc czy Aleksandrii - raczej średni 😉. Podłoże na hali przyzwoite i zadbane: piach wiślany z fizeliną, na czworoboku zewnętrznym: bardzo kopne, na drugim placu miejscami ok, miejscami grząskie, miejscami twarde... to grunt rodzimy - nie polewany i rzadko równany. Karuzela: dobre podłoże, konie regularnie wypuszczane z reguły na pół dnia, lonżownik dobre podłoże (mogliby częściej równać). Konie wychodzą na nieduże padoki w pojedynkę lub po dwa-cztery (zawsze ustalane z właścicielem). Na terenie jest też miejsce z niewielkimi przeszkodami terenowymi dla powożenia 🙂. Jeśli ktoś nie potrzebuje "kwarców", to polecam tę stajnię, zawsze masz tę pewność, że jak się umówisz, tak będzie, ani lepiej ani gorzej 🙂. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to pisz 🙂
Frairla Dziękuję bardzo!
Podbiję pytanie o Equinespa w Świętochowie koło Tarczyna. Jeśli ktoś tam stoi/stał będę wdzięczna za wszelkie opinie (może być na priw).
Co to za stajnia się spaliła znowu? 😲
https://www.facebook.com/OSP.JABLONNA/
famka   hrabia Monte Kopytko
24 maja 2016 13:20
a to nie Złoty Koń albo Ostoja ????

edit : Złoty Koń
Ktoś z forumowiczów tam stoi? Jakaś pomoc potrzebna? 👀
Wygląda jak Złoty Koń... echhh...
Swoją drogą kiedyś mnie zastanawiało, jak można tak blisko asfaltu stawiać drewnianą stajnie. Niestety niedopałki z aut zazwyczaj lądują na poboczach... wystarczy czyjas głupota.
To jest Złoty Koń. Wiadomo jak to się stało? Samozapłon słomy w hali? Czy co?  😲 😲
Czy Averis tam nie stoi?
emptyline   Big Milk Straciatella
24 maja 2016 14:05
Jeśli potrzebna jest jakaś pomoc mieszkam w miarę niedaleko. Czy Averis tam nie stoi?
Averis stoi w Czeremchowej.
Tuch... samozapłon starej słomy czy siana niemożliwy 😉
Ja obstawiam jakiś niedopałek.
Megane Sktót myślowy. Miałam na myśli bardziej "samozapłon" od np. elektryki. Jak w Józefowie.
Megane Sktót myślowy. Miałam na myśli bardziej "samozapłon" od np. elektryki. Jak w Józefowie.

No chyba że 😉
A jak tam w Józefowie?
Stajnie/hala odbudowane?
W Józefowie stajnia odbudowana. Stajnia działa jak dawniej. Całe szczęście tam nie spaliło się wszystko i ani ludzie ani konie nie doznali większych obrażeń.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się