Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Jak mój koń stęsknił się za pracą w rekreacji:



Krótko mówiąc: Koń zwiał mi z lonżownika (przeganiałam go tylko lekko luzem dla rozruchu) i wskoczył na plac gdzie odbywała sie jazda. Wiem że powinnam była go złapać od razu bo sytuacja mało bezpieczna ale wszyscy byliśmy w takim szoku a następnie mieliśmy nieziemski ubaw...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 kwietnia 2016 10:41
Sayu ale z jaką powagą i oddaniem pracuje  🤣 , solidaryzuje się koleżeństwem.
Ale czad, jaki skupiony i grzeczny. Widać, że sie stęsknił za robotą, a Ty niedobra Pani tylko lonżownik nudny mu oferujesz  😁
https://www.facebook.com/erichhartmanntvchannel/videos/1708230006086273/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 kwietnia 2016 21:02
anil22, hahahaha, jaka bieżnia 😀

Druga (i ostatnia część o naturalsach):

Nasze pierwsze WKKW - British Eventing!  😀

Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 maja 2016 20:01
Jeźdźcy płotowi to największe kozaki  😀

https://web.facebook.com/AtTheRaces/videos/10153903267020379/?pnref=story
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 maja 2016 20:30
Ciekawe jaką mają polisę na życie...
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 maja 2016 20:43
Nie wiem jaką mają oni, ale w UAE jeśli ulegniesz wypadkowi, jockey club zapewnia Ci leczenie do pół miliona aed.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 maja 2016 21:32
Wojenka, a to lepiej niż w Polsce.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 maja 2016 20:34
Mikrofon znów szaleje =/
Strzyga, dzięki Tobie wiem, że chyba jednak nie jestem szmatoholikiem , nie mam owijek, nie mam nauszników. Myślałam że ok 5 czapraków to dużo. Ale na szczęście nie! 😀 

I fakt, coś jest w tym, że jak ktoś jeździ już na jakimś poziomie , to jego koń jest ubrany w cokolwiek. Ale wtedy nie patrzy się na czapraczki tylko podziwia się samego konia 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 maja 2016 21:30
Nie moja droga 😀
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/92

Ja nie mam nic przeciwko ładnie ubranemu koniowi. Ale niech to będzie ładnie umięśniony ładnie ubrany koń 😀
  Strzyga  Nie ogarniam, jak można komuś wypominać, że nie trenuje z trenerem. Jak ma się konia do kochania to jest koń do kochania i można sobie konia ubierać w szmaty nawet za milion.
Koń do kochania nie potrzebuje treningów i rozbudowy mięśni i całego poświęcenia. Koń do kochania ma sobie biegać po łące i raz na jakiś czas sprawić radość właścicielowi. Ten koń nie potrzebuję zapierd....
Proszę pokaż mi swojego konia.

Wychodzi na to że muszę się leczyć bo dziś 3 czapraki użyłam, ewentualnie jestem rozrzutna bo mogłam na wszystkie konie użyć jednego . Co do ciuchów kupuję same firmówki, konie mnie ślinią, ocierają się i różne cuda a ciuchy wyprane wyglądają jak nówki !!!  Więc gdzie tu rozrzutność ? chyba oszczędność .
Jak mój koń stęsknił się za pracą w rekreacji:



Krótko mówiąc: Koń zwiał mi z lonżownika (przeganiałam go tylko lekko luzem dla rozruchu) i wskoczył na plac gdzie odbywała sie jazda. Wiem że powinnam była go złapać od razu bo sytuacja mało bezpieczna ale wszyscy byliśmy w takim szoku a następnie mieliśmy nieziemski ubaw...



Sayu
no mistrz 🙂 Dawno sie tak nie ubawiłam.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 maja 2016 09:50
monia nie przesadzasz?

Ja w ubiegłym roku miałam taką sytuację, że dziewczyna żaliła się, że nie ma na leczenie koni po czym kilka godzin później zrobiła zakupy za ok 2k w sklepie jeździeckim.
Czaprak, nauszniki, derka, kantar, uwiaz, torba na szczotki itp.
No tego to akurat nie zrozumiem.

Skoro koń ma być do kochania to priorytetem powinno być dla takiej osoby jego dobro, czyli właśnie kondycja, stan zdrowia i pielęgnacja.
Mnie też rażą zdjęcia koni nie wyczyszczonych, z fatalnymi kopytami, ale w pięknych czapraczkach czy derkach.
[s]Mniej[/s] edit. Dużo bardziej niż zadbanych koni w byleczym.

Dziękuję Halo :kwiatek:
Mnie też rażą zdjęcia koni nie wyczyszczonych, z fatalnymi kopytami, ale w pięknych czapraczkach czy derkach.
Mniej niż zadbanych koni w byleczym.


Eee???
Jak mój koń stęsknił się za pracą w rekreacji:





Niezły kabaret 😀 Ale jazda 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 maja 2016 18:30
halo, chodziło zapewne o bardziej.

monia, jak się ma konia do kochania, to należy dbać także o jego zdrowie. To jak się ma dziecko do kochania, a nie do pracy, więc jest otyłe, ma próchnice i krzywy kręgosłup od wiecznego siedzenia przy kompie, ale przynajmniej ma foteczki w firmowych ciuszkach.
Pomijając moją opinię na temat filmiku to dla mnie jest jasne jest, że jak ktoś ma konika do kochania jeżdżonego poprawnie, wyglądającego zdrowo, bez wielkiego zwisającego bebzuna, wystających gnatów i odgiętej szyi to nikt nie będzie się go czepiał o to, że dużą wagę przywiązuje się do fajnego wyglądu... Mowa o sytuacjach kiedy szkapinę, która ledwo ciągnie nogi ubieramy w dwudziesty cud komplecik i tu nie ma co się burzyć 😉
Inna sprawa, że szmatoholizmu jako takiego też nie ogarniam. Wydawania kilkuset zł na kolejny komplet - ciemniejszy o pół tonu od poprzedniego i ze sznureczkiem fioletowym a nie różowym 🤣 Albo to, że ktoś potrafi rozpoznać i podać nazwę każdego koloru szmatki z nie wiadomo ilu kolekcji (chociaż toto akurat troszkę podziwiam). Inna sprawa, że lubię popatrzeć na fotki ładnych koni w ładnych szmatach i sama nie mam 3 czapraków do treningów tylko ciut więcej.
Strzyga Proszę pokaż swojego konia, już nie wymagam żebyś podała trenera co Cię trenuje. 
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 maja 2016 22:53
monia, poszukaj sobie.

Poza tym, dyskusja o wyglądzie koni z Tobą jest raczej bezcelowa, skoro twierdziłaś, że Twoje konie wyglądają lepiej i są w lepszej kondycji niż te jadące na Mistrzostwa Świata 😀

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1199.msg2170117.html#msg2170117
Twierdzisz, że moje konie źle wyglądają, teraz Ty sobie poszukaj  😂 
Anil22 Brawo dla dziewuchy i konia  .  😅


jak dla mnie żenada....

komu siodło na parkurze  tak spływa po koniu? to jak ona go rozprężała?
między rozprężeniem a starem stał w luuuuuźnym popręgu?
Nat  . Powiem tak : Gdyby to był dorosły jeździec, może i miałabyś racje , ale nie jest .  Dziewuszka jechała odważnie i na początku , ładnie . Potem się lekko zgubiła , ale konia nie opuściła do końca walczyła mimo niekomfortowej sytuacji , a koń jej nie odmówił współpracy . Niewielu mi znanych dorosłych wybrnęło by z sytuacji  z takim luzem , gracją jak ta dziewuszka z tym kucykiem . I za to jej chwała .  A co do siodła , to  nie łatwo dobrze osiodłać kucyka . Dziewczyna zgubiła strzemię , { ale się ni pogubiła } dalej obciążała jedno , wiec i siodło jej się przekrzywiło . Jednak dała radę . Nat  chciałbym widzieć jak, Ty sobie radzisz w takiej sytuacji . Pewnie dziewczynka, już po tym przejeździe jest bogatsza o doświadczenia  i z tej mąki może być chleb w przyszłości .
Trenujemy kros  🏇

A może coś się zerwało? Nie wiadomo skoro caly prawie parkur pezejechała. Ja już bym dawno piach gryzła  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2016 23:45
Zamiast odcinka, mała wyprawa. Na razie z ręki, ale można uda mi się pożyczyć go pro.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się