Re-voltowe Lobby Biuściastych

Z polskich i nie bardzo drogich Comexim ma szeroką rozmiarówkę, niezłą jakość i stosunkowo wąskie fiszbiny.
Hej, dziewczyny powiedzcie mi czy może zmienić się u dorosłej osoby rozmiar pod biustem? Od zawsze miałam 65 i o zgrozo H a teraz jakby mnie te moje 65 uciskały... mam aż czerwone ślady po zdjęciu stanika... specjalnie nie miałam ostatnio wahań wagi.
Gillian   four letter word
07 stycznia 2016 08:37
ovieha,  owszem ma jak i klika innych firm ale krój nie pasuje za nic na wielkie donice 🙁
Scottie   Cicha obserwatorka
07 stycznia 2016 11:32
saganek, ciśnie Cię ten sam stanik, który wcześniej był dobry? Chodzi mi o to, że używany, a nie np. nowy, ale ten sam model. Może być tak, że ze względu na okres nabrałaś wody/napuchłaś i dlatego Cię uciska. Mnie właśnie wtedy moja 65 uciskała, aż musiałam rozpinać stanik albo w ogóle zdejmować, bo nie mogłam sobie dać rady.
Scottie, tak właśnie uciskają mnie te moje "stare", tylko wcześniej przed okresami tak nie miałam... chyba z wiekiem mi się pogarsza... no nic poobserwuję jeszcze, jak nic się nie zmieni to pójdę mierzyć na nowo, dobrze że przed zakupami stanikowymi jestem. 😀
jak w codziennym użytkowaniu sprawdzają się takie miękkie koronkowe staniki bez fiszbin, usztywnienia itp.? Czy one tylko ładnie wyglądają? 😉

desire   Druhu nieoceniony...
18 lutego 2016 09:59
hanexxx, jak masz duże to powstaje cycozwis lub cyc-podwijany.  Fajne są z sztywniejszej 'koronki' z fiszbinami, inne niet - chyba że masz małe. 😉
desire bardzo małe! 😉 70 B (w 65 też wchodzę bez problemu i wg. pomiarów itd. powinien byc mój rozmiar ale nie cierpię jak mam taki opięty stanik 😉) tylko zastanawia mnie jak się w tym chodzi, czy to wygodne  🤔 aaa, i o jednym zapomniałam, bez usztywnienia, gąbek itd. będę zupełnie płaska  😵
desire   Druhu nieoceniony...
18 lutego 2016 11:18
hanexxx, jeśli masz małe to spoko, ale (!) nie do sportowych wyczynów, prędzej po domu/do łóżka 😁 na jakąś impreze/ważne wyjście. Są śliczne. 
ech, szkoda że mam wielkie cycki.
desire są prześliczne 🙂 będę płaska ale kit i tak sobie kupię 😉 chyba w h&m jest spory wybór tego typu staników 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
03 maja 2016 09:09
Laski, które noszą Freyę Deco, mam do Was pytanie! Chciałam sobie kupić ten sam model w wersji strapless. Niestety, kupować będę przez internet i nie mam możliwości przymierzyć go wcześniej w sklepie 🙁 Mam brać mniejszy/większy obwód, niż standardowo noszę? Mniejsze/większe miseczki?
ja mam taki sam rozmiar  🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
12 maja 2016 11:05
Czy któraś nie chce może nowego Daily Boost z Curvy Kate w rozmiarze 60GG w dobrej cenie? Dostałam i jest ciut za mały. 🙁
W ogłoszenia wrzuciłam freya deco darling strapless ecru 60e, bo na mnie za mała niestety 🙁
Ja musze sie wylamac. Nienawidze dobrze dopasowanych stanikow, a musze takie nosic ze wzgledu na duzy biust. Marze o niedopasowanym, luznym w obwodzie!
Robie teraz ostateczne podejscie do korekty biustu i po okresie rekonwalescencji wracam do niedopasowanych. Ot wyzalilam sie 🙂
Łapię się z 65F? Co prawda nie jest to bardzo duży rozmiar, ale już w bieliźnianych sklepach mam problem, żeby znaleźć stanik w tym rozmiarze...
mitbah   arabskie szczęście
23 maja 2016 19:44
Planuję zakup biustonosza sportowego, będzie to mój pierwszy taki zakup więc mam małe doświadczenie. Najchętniej poszłabym do sklepu i coś poprzymierzała niestety w mojej małej mieścinie nie ma sklepów z takimi biustonoszami. Przymierzam się na shock absorbera lub panache. I teraz mam zagwozdkę brac mniejszy obwód czy nie. Nosze staniki rozmiar 70F jednak są już dość małe, dodatkowo zapinam je na ostatnia haftkę, ale mocno się rozciągnęły. Brać 30 czy 32? Jeszcze drugie pytanie, brać mniejszą miseczkę niż wychodzi mi z pomiarów i tabelek czy jednak większą? 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 maja 2016 06:02
mitbah ja mam shock absorber 70 i ledwo zapinam na najszerszą haftkę podczas gdy normalnie biustonosze 65 zapinane na najciaśniejszą są dużo luźniejsze. Chyba bez mierzenia się nie obejdzie.
Scottie   Cicha obserwatorka
24 maja 2016 09:22
mitbah, a ja z kolei mam stanik sportowy Panache i w takim samym rozmiarze noszę zwykłe staniki- Freye Deco.
Gillian   four letter word
24 maja 2016 09:29
mitbah, ogarnij jakieś wieksze miasto i poprzymierzaj albo nastaw się na odsyłanie. Ja kupiłam w ciemno "prawie dobry", myślę, że jakbym miała idealnie dobrany to byłoby jeszcze lepiej, niż jest. To są ciasne staniki i musi być wygodnie. Ja niestety mam przyciasny i odczuwam :/
mitbah   arabskie szczęście
24 maja 2016 15:32
Hmm... to w takim razie czeka mnie wycieczka do Kielc i szukanie w sportowych bo jednak nie mam czasu w bawienie się w odsyłanie, a chce sobie kupić porządny z którego będę zadowolona  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
26 marca 2017 10:35
Dziewczyny, jak wypada rozmiarówka Panache Sport (z tego co czytam, to raczej nie są ciaśniejsze, ale ma ktoś może porównanie z Dalią np.?) I czy ktoś może wie, gdzie w Warszawie można je zmierzyć i kupić? Bo byłam w kilku miejscach wg strony Panache i dupa.
Scottie   Cicha obserwatorka
26 marca 2017 20:24
emptyline, ja bym powiedziała, że to typowa brytyjska rozmiarówka, Freyę Deco i Panache Sport mam w tym samym rozmiarze. Swój kupowałam w Satine Bielizna na Jana Pawła, ale to było wieki temu. Weszłam na stronę i teoretycznie mają te staniki, chociaż ja kupowałam u nich model z fiszbinami.
emptyline   Big Milk Straciatella
27 marca 2017 01:37
Scottie, tam akurat nie byłam. Zadzwonię i zobaczę w takim razie. Dzięki. Czy kobiety serio nie korzystają ze staników sportowych, że to taki towar deficytowy? 🙂 Kurczę, nigdy niestety nie miałam Freyi, ale też niewiele mam opcji przy obwodze 65 - albo H będzie dobre, ale kicha. Coś się boję, że się w Panache nie zmieszczę. ^^
emptyline Widzialam twojego posta, ale sie zastanawialam, co ci odpowiedziec. Mam kilka marek stanikow sportowych i Panache nie jest moim ulubionym niestety. Troche zaluje, ze wydalam tyle kasy na rzecz, ktorej prawie nie uzywam. Jest dla mnie za pancerny, twardy, jakis taki nie teges. Czuje sie w nim troche jak w pancerzu, a np. nie trzyma cyckow na beton podczas biegania przy swojej konstrukcji. Jestem wierna Shock Absorberom. Obwod wydaje mi sie jakis standardowy dosc. Trudno mi ocenic szczerze mowiac.
emptyline   Big Milk Straciatella
27 marca 2017 09:49
Pandurska, ja nie biegam, tylko jeżdżę na rowerze, więc zależy mi na tym, żeby mnie nie obcierał, nie przesuwał się, ale betonu nie potrzebuję. W shockach moje cycki wyglądają jakoś fatalnie... Wkurza mnie tylko to, że nie mogę sobie spokojnie pójść i zmierzyć w jednym miejscu różnych modeli, bo nie ma. :/ Porównałabym sobie na spokojnie, a tak chyba zamówię w necie kilka i może któryś będzie pasował... Bes sensu, no ale cóż. 🙂

OOO! W tym Satine mają, jadę zmierzyć, czy mi Panache będzie pasowało w takim razie. 🙂
emptyline Ja nigdy w zyciu nie moglam sobie normalnie kupic  zadnego stanika i mozliwosc zmierzenia stacjonarnego i jeszcze pokrecenia nosem, to dla mnie jak podroz w kosmos 😀  A kroj masz racje- wszystko zalezy od cyckow. Na niektorych lezy ok, a na innych fuj!
Jak mialam duzy biust to nie moglam sobie dopasowac zadnego sportowego stanika. We wszystkich wygladalam jakbym miala zrolowana poduszke z przodu 🤔
Od biedy Shock Absorber wygladal jako-tako. Niestety w moim przypadku tak do konca nawet ten nie spelnial swojej funkcji.

Teraz za to mam taki uraz do stanikow, ze nosze tylko sportowy niezbyt mocno trzymajacy.
Naboo Dobrze pamietam, ze ty mialas jakas operacje zmniejszajaca? Mozesz podzielic sie "wrazeniami" na PW  😉
Zgadza sie. Zmniejszylam biust o 3/4. Zaraz napisze Ci PW 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się