Kącik WKKW

Na pewno kaskal


Dzięki 🙂
halo bardzo dziękuję za odpowiedź, chyba właśnie tak pojedziemy
Mam jeszcze jedno pytanko trochę nie do tematu... Ile jeździcie po autostradzie z końmi ? pierwszy raz będę jechać, nie zdarzyło mi się jeszcze 90km/h przekroczyć i zastanawiam się jak to jest z autostradą?

Przepisy mówią o 80,  o ile konie dobrze stoją to czasem 90-100 się jedzie, ale skoro nie masz doświadczenia to epiej ostrożnie jechać
Constantia, na koniu?
już wiem
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 maja 2016 21:23
Co tam w Racocie? Widzę sporo rezygnacji i eliminacji...
Co stało jako 4ab w P?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
14 maja 2016 21:30
Co tam w Racocie? Widzę sporo rezygnacji i eliminacji...
Co stało jako 4ab w P?


Widzę, że Constantia oba krosy na czysto  💃  😅
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 maja 2016 21:40
Ja się oczywiście ciesze 😉 ale ponieważ mnie tam nie ma 🙁 a chciałabym żeby wszyscy ukończyli, to pytam głównie o to 😉
Co stało jako 4ab w P?

Pomiędzy był chyba rów, ale powód było więcej (niż tylko 4ab)
W P-tce 4ab, to był rów z kłodą. Dużo upadków i wyłamań było w tej klasie. Większość właśnie na przeszkodzie 4ab, oraz 11abc (coffin) i na drugiej wodzie
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
16 maja 2016 09:14
W P to była masakra. Na suchym rowie wielu miało problemy, choć on jest bardzo dobrze widoczny, i ma szeroki front. Konie chyba bardziej dziwią się tam tą kładą, którą się skacze w 1* i nie patrzą na ten rów. Niektórzy słabo byli przygotowani do tego P, jechali na pałę i tak to wyszło. Jedna dziewczyna wgoniła konia na wskok przez kłodę do wody i koń wyskoczył w powietrze i wylądował na środku tej wody i skończyło się to upadkiem. Jedna osoba leży a z boku nadjeżdża druga i przed wjazdem do wody spada. W sumie nie wiem czemu spadła, bo do wody był jeszcze kawałek. Dzieci spadały w LL na zeskoku z bankietu.
Ja się stresowałam skokiem przez wąski front tuż za wodą. Konie musiały dać tam siłowy skok. Czujna też byłam na kombinacji na parkurze szwed na wodzie do wąskiego frontu po łuku. Oba moje konie szły pewnie i to mnie bardzo cieszy.
Co tam w Racocie? Widzę sporo rezygnacji i eliminacji...
Co stało jako 4ab w P?


Kros P klasowy ustawiony był bardzo ciekawie i bardzo fair.
Pierwszą wodę należało przegalopować bo skok był na wyjeździe z wody, dopiero druga woda to był wskok.
Kombinacje z rowami też przyjazne 4a rów, 4b kłoda a potem 11a kłoda, dwie foule do rowka (11b) i jedna lub dwie foule (nie pamiętam dokładnie) do kłody 11c.

Wyniki pokazują że nie byliśmy (startujący w P) wystarczająco przygotowani.
Też "dałam na beret"  🤣
Pamiętam, że po 15 przejazdach było 7 ukończonych
A jak trudność P w Racocie w porównaniu do ostatniego Sopotu? Macie jakieś foty tych problematycznych kombinacji?
Z tego co pamiętam to P w racocie co roku takimi wynikami się kończy, wiele osób myśli że po kilku L jyz są gotowi na P, a w racocie P jest takim dobrym przygotowaniem do 1*.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
16 maja 2016 16:45
To co prawda film z zeszłego roku, ale widać przeszkody, o których jest mowa w dyskusji. 2 min to tegoroczna kombinacja 4a, 4b a następnie wskok do wody, który teraz był przedostatnią przeszkodą. 3 min 16 sek coffin.

No faktycznie kros nie wydaje się łatwy.
W weekend w Miłosnej będziemy robić zdjęcia. Kto chętny zapraszam na priv 🙂
Czy ktoś z Was wie może, gdzie znaleźć powtórkę relacji z krosu w Badminton? Na FEITV powtórki nie było (odpisali mi nawet na moje pretensje - że mają problem z systemem informatycznym i czasami powtórki im się nie rejestrują - i nie wiedzą czemu...). Nie widzę za bardzo relacji na jutubie. Ktoś, coś?

sine, chyba będzie jeszcze szansa w TV. Eurosport dopiero pokazał Kentucky.
Jeśli ktoś szuka list CNC Stara Miłosna to proszę - KLIK
Ja z niecierpliwością czekam na galerie  🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2016 13:13
Ja też, widziałam już parę fotek i jest na co czekać  😍
Za niecałe 3 tygodnie Jaroszówka 🙂
Miło mi też pochwalić się, że dostałam akredytację na SHT dzięki Armarze i Davie  :kwiatek: w końcu się tam wybiorę! Niedługo powinny pojawić się wstępne listy zgłoszonych  😀
Jaka Jaroszówka,  za 3 dni Baborówko... 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2016 13:38
Jaroszówka, bo mnie w Baborówku nie będzie  😕
crazy

Będa, foty na pewno :P

Facella

Mam nadzieję, że pogoda Ci dopisze. Dla mnie niestety Strzegom jest terminem nieosiągalnym, wiec pozostaje mi śledzenie wyników 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 maja 2016 21:06
Ja będę w Jaroszówce 🙂 Do Baborówka wybieramy się turystycznie pooglądać 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2016 21:10
armara, szkoda, ale będę relacjonować (w miarę możliwości  😀iabeł: ) na żywo 🙂
Oby nie było takiego piekła jak na ME MJ, nie mam pojęcia jak przeżyłam 6 godzin stania w pełnym słońcu. Właściwie to pamiętam tylko, że w połowie zaczęło mi się kręcić w głowie  😂

Constantia, napisz mi proszę na priv, co jedziesz i jakimi końmi, to może się wreszcie załapiesz na zdjęcia 😉
W sobotę będę pewnie dopiero ok. 12-13, bo rano muszę podjechać do szkoły  😤 w niedzielę będę całą.
armara, szkoda, ale będę relacjonować (w miarę możliwości  😀iabeł: ) na żywo 🙂
Oby nie było takiego piekła jak na ME MJ, nie mam pojęcia jak przeżyłam 6 godzin stania w pełnym słońcu. Właściwie to pamiętam tylko, że w połowie zaczęło mi się kręcić w głowie  😂


Uważaj trochę na siebie, ok  🤬 🤬 🤬
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2016 21:14
Spokojnie, tym razem będzie mnie ktoś pilnował 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
24 maja 2016 18:28
Jak tylko będę miała pewność co i czym jadę to dam znać 🙂 Jak na razie to mam wielki misz masz, bo coś się sprzedało, coś nowego dostałam i jak na razie to jest pełna dezorientacja 🙂
Baborówko takie piękne  😍 😍 😍
Jakby ktoś miał ochotę na zdjęcia to zapraszam TUTAJ
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się