Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Może nie do końca w temacie, ale podczepię się. Szukam stajni Poznań i okolice gdzie moja córka mogła by się uczyć jeździć a ja w tym czasie tak sobie lub z terenem (obojętnie) jeździć. Coś ktoś poleci??


Michałowka - małe i duże konie - tarnowo podgorne
Czy w Poznaniu pojawiła się jakaś dobra stajnia z rekreacją na poziomie? Mam mało realne wymagania do spełnienia, dobre konie, instruktora skaczącego minimum na poziomie klasy N i treningi skokowe w rozsądnej cenie, które nie polegają na skoczeniu 8 przeszkód o wysokości 40- 50 cm 🙂.
Czy ktos z Was slyszal/ zna stajnie Karlindo? 👀
larabarson  - robiłam u nich TUVy, co chcesz wiedzieć?
Moniqa poleciało pw  😉
Kto zna stajnie ST.ART http://start.poznan.pl/
ddd  a co chcesz wiedzieć?
Poleca ktoś pensjonat z pastwiskami/ padokami, gdzie konie siedzą od rana do wieczora ? W granicach 25 km od poznania, najlepiej kierunek północny/ północno-wschodni  🙇
Długo na dworze są chyba w Kiszewie (stajnia Shadow) i w Krzywej Stajni w Lubosinku 🙂. Ale to już bardziej północny - zachód.

A długie padokowanie, ale na południu Poznania? Również max 25km? 🤣
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 maja 2016 20:25
Krzywa jest 40 km od Poznania na zachód :-).  Ale fakt, padokujemy długo  🤣.
Basznia nie mogłaś tej stajni tak ciut bliżej Poznania zrobić? 😁 Chętnie byśmy z kobyłą do Ciebie przyszły 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 maja 2016 20:36
Tak wyszło ;-).
Lov   all my life is changin' every day.
24 maja 2016 11:02
A ktoś wie, co się z Rancho Samum stało?
ddd  a co chcesz wiedzieć?

wszystko
jakie konie instruktorzy , jak wyglada z pensjonatem , jak z terenami, jak wyglada karmienie i co wazne jaka atmosfera
Czy ktoś był w stajni radi w Rogalinku? Jakie konie, instruktor, ceny, czy możliwa jest ambitniejsza rekreacja czy klepanie tyłka?
ddd jedna z moich byłych uczennic tam jeździła i chwali.  Instruktorzy ok,  konie nie znudzone pracą,  jazdy ciekawe.  Pensjonatu nie ma tylko szkółka.  Piaszczysty plac,  mała hala namiotowa,  blisko do lasu. 
Sama byłam tam raz i tylko przejazdem więc mogę dodać tylko tyle że konie poza godzinami pracy wietrzą  się na  dworze. 
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

27 maja 2016 14:43
Czy w okolicach Mielno- Kliny są stajnie? Wczoraj jeździłam rowerem w tamtych rejonach i pełno śladów końskich kopyt.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
27 maja 2016 17:38
Ogłoszenie parafialne:
Jak z Poznania dojechać PKSem/busem do Dworu Andrzejówka w Mechlinie? Jedzie człowiek szt. 1 i pies szt. 1.
Z góry ogromnie dziękuję za wszelkie wskazówki  :kwiatek:
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
27 maja 2016 17:46
Alvika chyba tylko PKS do Śremu i dalej PKS do Mechlina. Przystanek autobusowy jest blisko Andrzejówki
Ewentualne Kórnik i dalej Mechlin
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
28 maja 2016 15:21
santa, bardzo dziękuję 🙂 Na razie dostałam informację, że decyzję o zabraniu psa podejmuje tylko i wyłącznie kierowca, więc nie jest za różowo. Albo poszukam kogoś koło dworca, kto mi psa przechowa na pół godziny, żeby samochód cichcem wynająć (bo na oficjalny wynajem dla kierowcy z psem wypożyczalnie też się nie godzą. Cyrk na kółkach, dosłownie.)
Teli stajnia Kinok w Wierzonce, Dębogóra Ranch, Nauka jazdy konnej Pasjonata Dębogóra i jeszcze konie z kicina mogły jechać w teren czyli stajnia Eden- dawna Domunanta Kicin lub ze stajni w Janikowie 😉
Czy ktoś zna jakiegoś dobrego zawodnika który prowadzi jazdy na swoich koniach na południu Poznania?
Długie i rozsądne/bezpieczne padokowanie ma Wadera w Górze.
Czy ktoś zna jakiegoś dobrego zawodnika który prowadzi jazdy na swoich koniach na południu Poznania?


Na pewno wiele osób zna, ja sama także. Ale tak jak pisałaś w poprzednich wątkach na temat kosztów to nie ma opcji aby zawodnik prowadził Ci trening za np. 40 zł na swoim sportowym koniu. Utrzymanie konia i praca jeźdźca kosztują tyle, że za mniej niż 80 zł moim zdaniem nic nie znajdziesz.
Za 40 zł może i nie, ale za 50-70 już całkiem realne ( niestety nie z mojej strony Poznania), więc mimo wszystko pytam. Nie szukam super sportowego konia, bo i umiejętności nie te, koń chodzący LL-L w zupełności wystarczy.
jajoga a podałabyś kogoś kto takich treningów udziela 😉?
ddd jedna z moich byłych uczennic tam jeździła i chwali.  Instruktorzy ok,  konie nie znudzone pracą,  jazdy ciekawe.  Pensjonatu nie ma tylko szkółka.  Piaszczysty plac,  mała hala namiotowa,  blisko do lasu. 
Sama byłam tam raz i tylko przejazdem więc mogę dodać tylko tyle że konie poza godzinami pracy wietrzą  się na  dworze. 




Dziękuję
Witam, szukam stajni dla konia w południowej części Poznania (blisko Górczyna). Interesuje mnie głównie dobra opieka i codzienne padokowanie.
Z tego co czytam w tym wątku jest ze stajniami dość duża posucha z tej strony. Jakieś podpowiedzi?  😀 😀 😀
Blisko Górczyna? Przychodzi mi do głowy Stajnia Kotowo oraz Stajnia Kapada we Wirach.  We Wirach konie padokowane codziennie, mają nawet trawiaste wybiegi, opieka zła raczej nie jest. Jak jest dokładnie w stajni Kotowo nie wiem, ale z tego co słyszałam konie również padokowane codziennie. Co do opieki, nie słyszałam złych opinii.
Źle się wyraziłam, blisko = do 30 km 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się