Konie czystej krwi arabskiej

faith ja się już wczoraj zachwycałam na fb, super fotki, takie letnio-optymistyczne  😍
zduśka ano, alergia na trawę u konia brzmi nieco absurdalnie... pozostaje tylko stwierdzić, że życie miewa dziwne poczucie humoru  😁
Wiosenny, sielankowy Siwencjusz pozdrawia wątek! <3
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 maja 2016 09:33
Pytanie do osób jadących Sportowe Mistrzostwa w Michałowie. Pytanie nr 1: Czy ktoś ma propozycje i formularz zgłoszeniowy w wersji pdf? Na stronie Michałowa jest obora, ostatnie info to to o zwolnieniu prezesów i p. Ani... Pytanie nr 2: Czy koń może iść np raz ujeżdżenie i dwa razy Pleasure np Clasic w juniorach i seniorach? Będę wdzięczna niezmiernie za info  :kwiatek:
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
24 maja 2016 11:21
ashtray cudowna hreczka  💘
Epikea wielkie gratki! Dzielny koń  🙂
Faith Ty to jak wpadniesz z fotami to pozamiatane  😜
Bronze ależ on urodziwy  😍
Wojenka  Wydzierżawiłaś matkę? Trzymam kciuki za pomyślny skok  😉
Propozycje sa na FB w wydarzeniu

Z tego co rozumiem koń może startowac pod siodlem trzy razy dziennie więc Twoja kombinacja jest ok
karpaty Ban permanentny
24 maja 2016 11:46
Propozycje sa na FB w wydarzeniu

Z tego co rozumiem koń może startowac pod siodlem trzy razy dziennie więc Twoja kombinacja jest ok


Jest tak jak piszesz.
iwona9208 jak sie nie robi nic konstruktywnego to chociaz foty mozna nie? 😀iabeł:

murat dzieki  :kwiatek: fun mialam nieprzecietny 😉
faith Tobie jeszcze zazdroszczę fotografa 😉 bo ja łapię kogokolwiek jak popadnie z doskoku i w efekcie sporą część zdjęć mam właśnie jak popadnie  😵
Iwona bardzo dziękuję  :kwiatek:
Faith nie jeździcie już z trenerką?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 maja 2016 15:17
Wojenka  Wydzierżawiłaś matkę? Trzymam kciuki za pomyślny skok  😉


Nie, zarzekałam się, że już tego nie zrobię. Ale może kiedyś 😉.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
24 maja 2016 17:43
"Ujarzmiony"

Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
24 maja 2016 18:04
No Wojenka, widzę że Mihrab po dłuższej przerwie wraca do tatusiowania, trzymam kciuki za przyszłą córkę 🙂.
iwona9208, fajna siwa kulka z niego, on jest rocznik 2012?
Parę świeżych fot rudej Wojenki:
malownicze 😉




i dzisiejsze padokowe,




iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
24 maja 2016 18:34
Tak rocznik 2012, grubasek z niego-za dobrze pasze przyswaja  😉 Mam nadzieję, że w późniejszej robocie zleci z niego.
Pamiętam Wojenkę z wątku jako źrebaka a tu już taka pannica! Pracuje coś?  🙂
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
24 maja 2016 19:01
Pracą bym tego nie nazwała, raczej rekreacyjne spędzanie czasu, praca z ziemi i lekkie jazdy. No i w tym roku kryta, 30 maja badanie na źrebność 😉.
Bronze   "Born to chase and flee.."
24 maja 2016 20:42
Iwona - przyznaj się, podmieniłaś konia  😉, Precedens siwiał z kasztana ( o ile pamiętam dobrze ze zdjęć ?? )
Kawusia - wykapany tatuś z tej Wojenki. Po jakim ogierze będzie źrebaczek ?
U nas też w ogólnym szaleństwie wszystko ruszyło z kopyta. Koń się ogarnia pod okiem najlepszej trenerki ever, ja się ogarniam z moimi przykurczami i przyszłość rysuje się w jasnych barwach. A że sezon pastwiskowy w pełni to arab przybiera wszerz,że aż mam ciężko dopiąć popręg. To trzeba spalić w ruchu  🏇
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
24 maja 2016 20:51
Dobrze pamiętasz siwieje z kasztana i jeszcze ma sporo rudej sierści, a jeszcze trochę wiosen upłynie zanim będzie biały  😍
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
24 maja 2016 20:57
Bronze, mam nadzieję że załapała a wtedy za rok będzie źrebaczek po naszym Nadronie - [url=http://www.allbreedpedigree.com/nadron+kossack]http://www.allbreedpedigree.com/nadron+kossack[/url]

Bronze   "Born to chase and flee.."
24 maja 2016 21:03
Kawusia - to dopiero wyjdzie malowaniec  😍
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
24 maja 2016 21:15
Taką mam nadzieję :-).
Wojenka, co to kryliście?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 maja 2016 21:37
A po?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 maja 2016 21:45
Ensenator
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
25 maja 2016 06:24
O jejku to kuzynkę Ethne zaliczył Mihrab :-).? A Ethne w tym roku " "się kryła" Ekierem, ale nieźrebna z tego co mi właścicielka pisała.
Kawusia trzymam kciuki za malowańca  😅
Wojenka i dla was za klaczkę też  😉

U nas sterydy działają, wczoraj ruda mi już nie kaszlała ani razu. Oby zadziałały jak powinny i po odstawieniu problem nie wrócił.
Powstała jeszcze sugestia, że to może być uczulenie nie na trawy, tylko na... opryski. Brzmi dość prawdopodobnie, ale trudno będzie to zweryfikować inaczej niż "na domysły", ponieważ opryski w testach siłą rzeczy nie wyjdą...
Za to wczoraj chodziła tak ładnie, że po prostu nie chciało mi się zsiadać. Uwielbiam te dni, kiedy wszystko samo z siebie wychodzi jak należy. I oczywiście jak na złość akurat wtedy nie mam  aparatu pod ręką, a jak mam, to jesteśmy same w stajni.  😁
(ja co prawda nadal siedzę jak trąba, ale przynajmniej koń pracuje jak trzeba, bo kiedyś to obie wyglądałyśmy jak trąby  :emoty327🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 maja 2016 10:00
Faith czy juz pisałam ze foty super?  Ostatnio jestem tak zakręcona,  że szok  😉
Iwona9208 superrrrrrr
Bronze ale grzywa piękna. 

Mogę oficjalnie w wątku powiedzieć,  że życie niestety różne pisze scenariusze i niestety Callisto zmienił właściciela.  Ma super młodą,  fajna pancie,  która go rozpieszcza i kocha.  Ja nadal mam z nimi kontakt,  bo ich trenuje  😉 była to bardzo trudna decyzja ale na dzień dzisiejszy jedyna.  Cieszę się,  że Rudzik trafił do tak wspaniałych ludzi i jestem im mega wdzięczna za możliwość doglądania konia, pilnowania, jezdzenia. ..
Z końcem miesiąca wracamy do Sobieskich z racji fatalnej opieki w Duchnicach. 

Mam nadzieje,  że nie pogonicie mnie z fotkami kuca bo mam zamiar go uruchomić  😉
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
25 maja 2016 10:57
Ojej, szkoda, że musiałaś sprzedać Rudego  🙁 Najważniejsze, że trafił w dobre ręce, wrzuć czasami jego fotki jak będziesz miała jakieś  🙂
zduśka szkoda, że tak się potoczyło, ale fajnie, że masz z nim kontakt w dalszym ciągu.
Zduśka, szkoda straszna. Ale wierzę, że znalazłaś mu najlepszy dom z możliwych. :kwiatek:
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
25 maja 2016 13:59
Dzięki za odpowiedź  :kwiatek: Kto sie w ogóle wybiera do Michałowa?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się