Bryczesy

Livia   ...z innego świata
20 maja 2016 09:38
Ja się też jednak skusiłam. W połączeniu z promocją w Bergo Diary są za ok. 170 zł 🙂
Ale się fala rozlała  😀
Bossko
Już nigdy swoich nie założę 👿
A takie były oryginalne 😂
Niech Wam się bryczki dobrze noszą. Ja na prawdę jestem zadowolona, chociaż kupiłam drożej hihi
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
21 maja 2016 06:07
a dla tych co wolą klasykę ja polecam Yorki Caliana. Mają taki fajny oddychający materiał, że nawet przy 30 stopniach na plusie dupka oddycha. No i z pełnym lejem http://elfabhorse.pl/sklep/glowna/241-bryczesy-york-caliana.html
Polecacie jakieś bryczki z pełnym silikonowym lejem?
Mam chrapkę na pikeur'y ale ona są strasznie duże i rozmiar 34 bedzie za szeroki  👿
Potrzebuję w rozmiarze 152, a większość zaczyna od 34-36  🍴
Sophia, ale przecież Pikeury są w wersjach młodzieżowych  🤔 I co wkurzające, te wszystkie z dopiskiem Girl są tańsze a mój tyłek się w nie nie mieści  😀 Tu masz np. Lucinda Girl Grip
Ja mam Spooksy z gripem, co prawda kolanowym i jestem w nich zakochana  😍
A co do Yorków, co się na nie wszyscy rzucili to mierzyłam je i jak dla mnie był to absolutny bezszał, ale Yorki są tak szyte, że jeszcze żaden model mi nie przypasował.
leleiria lucinda są spoko tylko te kolory nie dla mnie, szukam czegoś bardziej neutralnego i ciemnego, najchętniej granat. Mają być do codziennych treningów
Ehh spooksy są boskie  💘 tylko XXS trochę duże
Ja mam yorki ze zwykłym lejem te Lexis i są okej, znaczy nie są kiepskie ale też bez szału, poprostu są bo są, bo lepszych nie mam :/
Sophia, TU masz granatowe Lucindy.
Gaga, te wrzucone przez Ciebie nie mają gripa i granatowych nie ma w rozmiarze 152...
No to wpadłam i ja... weszłam tutaj z zapytaniem o jeansowe bryczki i tu proszę 😀
Znak rozpoznawczy revoltowiczów - Yorki Diara 😀 z kodem Bergo niecałe 170zł
Zamówione :-)

_Gaga zdecydowanie powinnaś dostać jakiś mega kod rabatowy za promocję bryczesów 😀
Pokażcie się jak już któraś będzie miała 🙂
kozdanda, no powinnam, ale nie sądzę aby York był tym zainteresowany 😉
Tak, czy siak bryczki są fajne, będziecie zadowolone. A w tej cenie sama bym je dziś kupiła, tylko po co mi druga para takich samych? :/
Jak nie York to chociaż Bergo bo większość pewnie od nich zamawiała  😀
A po co Ci druga para hmm... jako ambasadorka powinnaś je nosić zawsze i wszędzie 😀
Gaga  :kwiatek:
Nie będę może mówić już nic więcej .. 😉
No i mam Fair Play Roxana z tym lejem Comfitech. Wyglądają dość solidnie i nie sprawiają wrażenia jakby się miały po pół roku zniszczyć. Ale wyglądają szałowo 😀 Może się w nich nie będę gotować w lecie 😀


(dlaczego ta  👿    emotka nazywa się "marzę". Wg mnie wygląda na wkurzoną, nie marzącą)

: marze : bez "ę" chyba 🙂 nie wiem czy dobrze kojarzę, ale na volcie była kiedyś użytkowniczka Marzena i chyba dla niej powstała ta emotka. Nie wiem czy czasem nie była modem. Jakoś tak... ale nie chcę siać plot i to starzy userzy musieliby się wypowiedzieć. Też mnie to kiedyś interesowało 😁
Posiada ktoś może bryczesy Fair Play Stella? 
http://sklep.bergo.pl/p/743/12766/fair-play-bryczesy-stella-fair-play-wiosna-lato-2016-kolekcje.html



super są - szkoda ze tylko via net - ja jednak musze mierzyć
Dodofon no właśnie z wyglądu są super ale z tego co widzę na bergo też już się nie da ich kupić bo wyskakuje komunikat, że w magazynie 0 sztuk a nigdzie indziej ich nie ma :/
Powinny się pojawić 31 maja  😉
oo super🙂 ale, że będą w bergo czy ogólnie wejdą do sprzedaży?
Livia   ...z innego świata
26 maja 2016 17:39
Dotarły moje Yorki Diara - w macaniu super, jutro jak dobrze pójdzie wypróbuję na koniu 😜
Czy są gdzieś bryczesy z pełnym lejem za maksymalnie 150zł? Koniecznie czarne i takie żeby posłużyły dłuższy czas rekreacyjnej jazdy.
LiviaCieszę sie ze dotarly Diary ale ja zamówiłam i od 4 dni zero odzewu czy wyslali czy co... a i one sa w dotyku jak denim czy jak farbowana na jeans bawelna?

oo super🙂 ale, że będą w bergo czy ogólnie wejdą do sprzedaży?

Powinny być w hurtowni wtedy, tak przynajmniej twierdzą, póki co (różnie bywa  :lol🙂, czyli nie tylko w bergo będą  😉
Dziękuję Ci za tą wiadomość 😀 mam nadzieje, że uda mi się je pomacać w jakimś wrocławskim sklepie 🙂
Livia   ...z innego świata
27 maja 2016 07:59
kozdanda, może nie mają twojego rozmiaru i czekają, aż przyjdzie z hurtowni? Najlepiej zadzwoń i zapytaj. W dotyku to jest taki miły dżinsik, nie bawełna 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 maja 2016 13:15
Czy są gdzieś bryczesy z pełnym lejem za maksymalnie 150zł? Koniecznie czarne i takie żeby posłużyły dłuższy czas rekreacyjnej jazdy.


Mam bryczesy z pełnym lejem z Pfiff'a, super trzymają w siodle, ale w upał dupsko cierpi  😉 Zapłaciłam 99zł (teraz kosztują więcej).
edit: W Dectahlonie można kupić tanio bryczesy z pełnym lejem, najczęściej w rozmiarach dziecięcych. Kupuję w rozmiarze 14 lat (noszę rozmiar 34-36, jeździła w nich koleżanka nosząca rozmiar 38 i 10cm wyższa), teraz będą na mnie pasować i w rozmiarze 12 lat (bryczesy damskie z decathlonu w roz. xxs i 14 lat zrobiły się troszkę za luźne w pasie).
Livia   ...z innego świata
27 maja 2016 17:55
Ja już po pierwszym teście Diary - fajne są! Mam nadzieję, że będą mi dobrze służyć 🙂

polećcie coś niedrogiego i dobrego na lato 🙇 pikeury odpadają bo aktualnie jestem spłukana 🤦
xKingax - mam ten sam problem 🙂
W wątku przewinęły się pozytywnie Yorki Caliana ale tez  b. tanie nie są - ok. 240 zł. W podobnej cenie są decathlonowe GRIPPY.
Kupiłam je w zeszłym roku i dają radę choć dupa się poci w paski silikonowe :P Z początku mnie denerwowały te silikony bo za bardzo do siodła przywierałam bryczesami a tyłek mi w portkach latał... Ale trochę się jeździecko podciągnęłam i trzymam się stabilnie razem z bryczkami 🙂 Brak leja powoduje , że portki są przewiewne także jeśli ktoś nie ma awersji do silikonów to mogę z czystym sumieniem polecić.
Rozglądam się za czymś na zmianę i wpadły mi w oko TRAINING MASH FOUGANZA - 169 zł, cena przyzwoita.
Miała któraś z Was na pupie?  :kwiatek:

P.S. W GNL promocja na HKM Champagne Function - rozmiarówka przebrana ale może komuś podpasuje🙂 Też chwalone były w wątku i chyba na lato w sam raz🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się