Wrocławianie :))

Okej, dzieki 😉
Jaki jest koszt wypożyczenia?
tu masz instrukcję https://wroclawskirower.pl/jak-to-dziala/
tu masz cennik: https://wroclawskirower.pl/cennik/
pierwsze 20 minut jest za darmo
Fajny ginekolog na NFZ, Wrocław?
Zbigniew Małachowski. Przyjmuje na NFZ w przychodni D.S. Centaur. 😉
rtk niestety prywatny ale wart każdych pieniędzy Artur Madanowski pracuje też na oddziale w Oławie,
wszystkie moje koleżanki zdecydowały się do niego chodzić po tym jak się zaopiekował mną (i dzicekiem) oraz moją koleżanką ze sporymi problemami przed, w czasie i po ciąży.
ovca   Per aspera donikąd
01 maja 2016 16:05
Kto poleci dobrego instruktora jazdy na jazdy doszkalające? 🙂
ovca Magda Miesiąc http://www.superprawojazdy.pl/sygnal-bis-szkola-nuaki-jazdy,4911.htm#opinionlist
Idąc na egzamin byłam pewna, że zdam za pierwszym razem. I tak się stało. Poza tym super babka 🙂
Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś klub na wieczór panieński? Organizuję imprezę, która ma się zakończyć jakimś klubem, żeby była okazja potańczyć ale, że sama nigdzie nie wychodzę to już w ogóle nie wiem co gdzie i jak. 😉 Słyszałam tylko, że fajnie jest w Casa de la Musica ale ponoć drinki zaczynają się od 20 zł, więc wolałabym coś tańszego. 😀
Jest szansa w tym roku dostać się do sensownego endokrynologa?
Na NFZ? We Wrocławiu są podobno najdłuższe kolejki w Polsce.
katija, jak znajdziesz to daj znać. Ja prywatnie czekam po 3 miesiące.
Polecicie jakis fajny pub w rynku gdzie powinny byc miejsca w sobotę wieczorem?(albo tania rezerwacja?). Te co znam mi sie znudzily :P a w ogole coraz mniej ogarniam knajpy na rynku. Znam bardziej nasyp i okolice Grunwaldu.
Ja prywatnie idę nawet jutro. Byłam u dra Bartłomieja Knychalskiego (chirurg endokrynolog) w BG Clinic na Wagonowej (szukałam jak najbliżej pracy). Wizyta razem z USG tarczycy - 180 zł. Poszłam już z wynikami krwi. Pan doktor ma bardzo dobre opinie, poza tym jest młody i przystojny  😁
Teraz idę na oddział endokrynologiczny do profesora Zdrojewicza na kliniki (Pasteura) i też nie czekam, tzn. czekam tylko tyle ile będzie trwać położenie mnie na oddziale reumatologicznym. Skierowanie na oddziały dostałam bez problemu od lekarza rodzinnego.

espana, ja prywatnie to mam wykupiony pakiet w centrum medycznym. No biorąc pod uwagę ile za niego płacę to nie będę chodziła jeszcze bardziej prywatnie 😉.  Także niestety poczekam. Bo na więcej niż płacę to już mnie nie stać 😉
I z tym pakietem tyle czekasz? Sporo, jeśli już coś się dzieje 🙁
U mnie (luxmed) prywatnie czeka się 2-3 tygodnie.
Nie ważne czy na pakiet czy za gotówkę.

Prywatnie najbliższy termin jest na 19.05 w LuxMed na pl. Dominikańskim
do dr n.med. GŁĄB EWA, ale nie mam opinii o tej lekarce.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 maja 2016 09:04
branka, ostatnio zadawalam podobne pytanie 😉 My ostatecznie i tak trafilismy pod nasyp. Na rynku jest zloty pies, niedaleko czeski pub ale w psie ceny na pewno nie beda niskie, tak jakby co, a w czeskim moze byc trudno o miejsce.
Ach, no i probowalismy pojsc do piataka i powiem wam ze no nie. Poszlismy w piatek bo niby mialo byc ciszej niz w sobote. Nie wiem jak glosno musi byc w sobote ale w piatek musialam krzyczec zeby moj chlopak stojacy ze mna ramie w ramie mnie uslyszal. Chcielismy wejsc i zobaczyc czy w ogole sa miejsca to karki 2x2 kazali nam zostawic kurtki w szatni, platnej oczywiscie. A miejsc nie bylo. Wiec bylismy stratni o oplate za kurtki a do baru weszlismy i wyszlismy.
Zaluje ze w padbarze wybor lanych piw jest zerowy bo miejsce fajne ale postawili bardziej na driny a piwo jest jedno i urozmaicic mozna sobie tylko sokiem do piwa 🙁
Jesli ktos chce sie napic piwa po studencku czyli tanio to na rynku jest Szrot, z legitka znizka na piwo, tylko "klimat" nam nie pasowal 😉
yegua, właśnie dlatego do niej jest termin, że ... 😉 no nie jest najpopularniejszym endo w luxmedzie i ja też nie chcę do niej 😉. Mam 2 w luxmedzie do których chodzę i terminy do nich są...kosmiczne. Jedynie fajne w luxmed jest to, że jak się zwalnia termin jakiś to dzwonią i proponują - tym sposobem ostatnio miałam czekać 3 miesiące a dostałam po 3 tygodniach telefon. Teraz też mam nadzieję, bo termin umówiony na koniec czerwca taki planowy.
Epk, no wiem właśnie, ale nawet do tych dobrych da sie dostać w granicach 3tyg. Trzeba trochę posiedzieć na infolinii albo mieć tak jak mówisz -szczęście.
Witam
Mam szybkie pytanie gdzie we Wro mozna wynająć tani nocleg dla 4 osob lub 2  niezbyt daleko rynku? Sprawa dosc pilna :kwiatek:
Tani to jaka kwota?
Premiere Classe Wroclaw Centrum na booking.com jest po 135zł za pokój 2-osobowy.
W medicalcomplex  na grabiszyńskiej czekałam prywatnie tydzień (120zł w tej placówce jest jeszcze dwóch 160 i 200 zł, USG tarczycy 80zł) ale też bym wolała jakiegoś dobrego endokrynologa na NFZ bo dłuższe leczenie raczej powinno być  😉
Witam
Mam szybkie pytanie gdzie we Wro mozna wynająć tani nocleg dla 4 osob lub 2  niezbyt daleko rynku? Sprawa dosc pilna :kwiatek:
Trio ul. Trzemeska przy Legnickiej
kot, najtaniej to chyba w Absyncie, jak trafi się pokój z oknem na ulice to o dziwo jest cicho i da się spać 😉 Przy 5 osobach nie w sezonie płaciliśmy 15 zł za noc.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 maja 2016 20:21
Ktoś poleci dobrego(ą) masażyst(k)ę ?
Dziewczyny, nie chce ktoś pasze z Agro Kompleks? Bedziemy robić zamówienie i mamy miejsce na palecie. Pasza fajna w bardzo atrakcyjnej cenie. Po więcej szczegółów zapraszam na priv  😀
Dziewczyny, macie może jakąś zaufaną kosmetyczkę do oczyszczania twarzy? Trochę się boję tak iść z ulicy do pierwszej lepszej 😉
Polecam Studio Urody Classic ul. Porębska 129
Czysto, solidnie i niewygórowane ceny
FB Studio Urody Classic
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 czerwca 2016 13:47
Hej hej,

Jadę na weekend do Wrocławia na zawody i wychodzi na to, że sobotę mam wolną 😉 Mieszkam w Radwanicach (?) - doradzicie mi jak stamtąd dostać się do samego Wrocławia i ogólnie co można robić?  😉 Byłam już kilka razy więc te najbardziej znane 'must see' mam odhaczone. Cały dzień do zagospodarowania i żadnych pomysłów  😡 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się