Zdjęcia Naszych Koni cz. IX (2016)

MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
27 maja 2016 15:38
Nivette, Amabilis cudne kare i prawie kare 🙂 Amabilis, gratuluję zakupu!!
Sankaritarina śliczne zdjęcia 😉 Pasuje jej ten chabrowy 😉
harja Kubuś jak zwykle wymiata 😉 BTW mojego robocze imię podwórkowe to też Kubuś 😀 Jeszcze się leni, ale jego dni już są policzone 🙂 Mam nadzieję że moje plany wypalą i już na jesieni wyjedzie na zajazdkę 🙂
lusia722 ale macie śliczne ogłowie! 😉
Gillian Twój koń ma tak samo niewinnie wyglądającą mordkę jak mój 😀
patid1220 Mają tego samego dnia? 😀
KaWeRa Fotki w bzie muszą być 😉 Szkoda że mój Kucyk nie umie stać w miejscu 😀 Twoje są obłędne *.*
Bea1 Skąd ja to znam 😀 Przywozi się źrebaka a tu już prawie 5,5 xD  Wszystkiego najlepszego ^^
keirashara ale cudownie czekoladowy 😉 jak Wam poszło?

W końcu mam zdjęciaaaa 🙂



wątek zamknięty
keirashara zdjęcia rzeczywiście fajne  🙂
MiLLi nie wiem którego dnia Sabina się dokładnie urodziła więc obchodzi wtedy co Gordon  😀
wątek zamknięty
keirashara, No, no, elegancja-francja 😀 Ślązaki mają moc 🙂
MiLLi, Jemu! To wałach 😀 ale jesteś chyba 10 osobą, która mówi o nim "ona".... nim mnie poznali i skojarzyli w pensjonacie, to w kółko słyszałam "przytrzymam ci ją", "jaka ona ładna", "ładnie ona chodzi" 😁 No cóż, taka nasza uroda...
Ładny ten kary koń - jaka to rasa? O pluszowym kucyku nie wspomnę, bo właśnie skradł me serce <3
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
27 maja 2016 19:06
Sankaritarina - o kurde Twojego to ja już ładnych kilka lat nie widziałam (tak mi się wydaje przynajmniej) ale po maści od razu poznałam - jeden z moich ulubieńców kiedyś 🤣.
keirashara - ale błyszczy, jak z ołowiu. 😜
Alicja - niezmiennie cudny

ja też jeszcze jakieś wrzucę




wątek zamknięty
MiLLi, to trzymam kciuki, pewnie będzie z niego niezła maszyna pod siodłem, nie mogę się doczekać jakichś wieści 🙂 a kucyk to normalnie mini-Kuba!!!
wątek zamknięty
MiLLi o Puszu już pisałam w wielkopolakach, urzekł mnie na tych zdjęciach bardziej niż kiedykolwiek, a zawsze miałam do niego miłości😀 a kucor zacnie zapozował, fajna z niego maskotka 🙂
taggi ale maszyna!
wątek zamknięty
taggi- wow rozrosło się zwierzątko ,co to za rasa ?i jesli mozna ile ma wzrostu ?
Rigo pracuje teraz dosc sporadycznie i nieregularnie jakos tak w tm roku dzwnie sie układa...ehhh a chciaąłbym naprawdę częsciej ,żeby to miało ręce i nogi  🙄

wątek zamknięty
MiLLi, - dziękujemy 🙂 Ja go uwielbiam właśnie w tym okresie - jak już ma krótką sierść, a jeszcze nie zdążył zżółknąć na padoku 😀 Poszło nam nienajgorzej - pierwsze koty za płoty, bo to pierwsze nasze tak duże zawody. 57,5 i 58,6% (byłoby 59,6%, ale ciachneli mi 1%, bo pomyliłam walenie garami o zlew z dzwonkiem :wysmiewa), w sumie 46 miejsce na 73, więc jak na debiut i zamieszanie organizacyjne nieźle. Gdyby nam powiedzieli, że jedziemy na hali i bym mu ją pokazała w czwartek to całkiem byłoby dobrze, bo niestety, w pierwszy dzień pół przejazdu wgapiał się w banery i trybune - nawet nie dali mi objechać  🙄 No cóż, wyszło nie obycie z nowymi miejscami.
Za to ty masz pięknego karego jak smoła stwora - ile ja bym dała, żeby mój taki był, zamist żółknąć 😉 Kucyk też przesłodki!
patid1220, taggi, - dziękujemy :kwiatek:
Sankaritarina, - koń moc ma, teraz jeszcze jeździec musi się ogarnąć 😁 Dzięki!
Alicja - chciałabym, żeby moja jazda wyglądała tak, jak jest sporadyczna 😉 Piękną głowe ma Twój konik.
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
27 maja 2016 22:05
Skraweknieba - dzięki.  :kwiatek: Miałyśmy ostatnio miesiąc kryzysu, ale przyczyna chyba znaleziona, bo od kilku dni jest lepiej.
Alicja - Lila to SP (w papierach hanowery, angole i ślązaki więc mix totalny), ok. 175 może ciut więcej.
wątek zamknięty
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
28 maja 2016 12:49
patid1220 w sumie dobry pomysł 🙂 Ja też nie wiem kiedy się urodził mój Kucyk więc obchodzi urodziny w dzień przyjazdu do mnie xD Ma trójkątne zęby czyli jest już pełnoletni a zachowuje się jak źrebak 😀
Sankaritarina przepraszam  😡 🙂 Napisałam tak pewni dlatego, że znajoma ma klacz takiej samej maści :c
A Pusz ma paszport PZHK- wielkopolski i karteczkę ze ZTwP że spełnia wymagania rodowodowe do wpisu do księgi głównej trakenów (czy jakoś tak).
taggi- ależ to duże konisko! 🙂
harja- dziękuję 😉 mam nadzieję że da się ogarnąć tą leniwą dupę 😀
skraweknieba- musisz nas kiedyś odwiedzić ! 😀
Alicja- piękny siwek!
keirashara- bardzo ładny wynik jak na pierwsze zawody 🙂 Mój z 2 lata temu rudział po zimie z tej strony na której najbardziej lubi leżeć, ale kupiłam mu od Podkowy biotyna, miedź + cynk i od tego czasu mi nie rudzieje 🙂




wątek zamknięty
MiLLi no to tak jak Sabina , 20 lat ma a czasem zachowuję się jak źrebol  🙂 piękne te twoje konie , ale kucyk wymiata  😍
wątek zamknięty
MiLLi, - dzięki! Po prostu wiem, że nie szedł tak, jak w domu i to mnie dźga trochę 😉 U mnie ani suplementacja, ani szampony dla karych nie pomogły - po części pewnie dlatego, że zwierz kary jest tylko w paszporcie, wg. mnie on jest po prostu ciemnogniady, nawet w zimie jest taką gorzką czekoladką, a w papierach karego to ma aż jednego pradziadka... Drugiego mam karego i też płowieje, ale delikatnie tylko - a ten jak stał 24/h na łąkach to wyglądał jakbym go domestosem umyła 😁 Choć może spróbuję i tego preparatu 🙂
Swoją szosą całkiem spore szyjsko ma to Twoje kare stworzenie 🙂
wątek zamknięty
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
29 maja 2016 11:54
keirashara- mój ma może z dwóch karych przodków, a sam ma kaszt matkę i gn ojca 😀
A planujesz jakieś kolejne zawody w tym sezonie? 🙂
To u mnie na profilowym co jest to on ma tam niecałe 2,5 roku 🙂 Już wtedy miał wielką 😀
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
29 maja 2016 13:27
MiLLi, ale piękne małe, białe cudo!

Pozdrawiamy z Dużym! 🙂







i młodszy, dwuletni (pół)brat 😀

wątek zamknięty
MiLLi zakochałam się w kucyku ! 🙂


Arnica aktualnie, czyli wracamy do formy po operacji 😉




A na koniu czaprak Orion firmy Jarpol 🙂
wątek zamknięty
MiLLi, - o jej, to co będzie jak roboty złapie 😀 Planować planujemy, ale co wyjdzie to nie wiem, bo do zawodów ujeżdżeniowych mam daleko i jak będę jechać to z kimś - są dwie chętne dziewczyny, które jednak skaczą głównie, więc zawody nie mogą kolidować z ich skokówkami i muszą być do 200km w miarę dobrego dojazdu. Mam zamiar też ciągać go na treingowe czworoboki do Drzonkowa, bo mamy bliziutko, a nocleg z wjazdem na plac to grosze - a zawsze coś innego do pooglądania 😉
galopada_, - ale błyszczące oba! 🙂 Duży ma piękną maść, a rudzielec jest śliczny jak na dwulatka, zwykle konie w tym wieku to koszmarki, a on wygląda bardzo ładnie 😀
Dominika95, - Powodzenia w powrocie do formy 🙂 Śliczne macie plenery zdjęciowe
wątek zamknięty
Dawno mnie z moją nie było.













wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
30 maja 2016 11:34
Po długim weekendzie wracam z nowymi fotkami 😀 Magic zaliczył pierwszą ucieczkę z padoku, pierwszy spacer w ręku i pierwszy teren. Mam kochanego, rogatego konia. 😁 Do lipca tylko lekko wozimy tyłek i generalnie się byczymy, od lipca zaczynamy jakąś robotę. Teraz czekamy na kowala, przyjeżdża w przyszłym tygodniu, bo kopyta ma straszne :/ No i generalnie koń czuję się w nowym domu dobrze, zaaklimatyzował się, ma kilku kumpli i jednego wroga 😀











wątek zamknięty
galopada , trochę off top ale pozwolę się zapytać z jakiej firmy jest podkładka pod siodło na ciemnym gniadoszu?
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2016 14:30
doloruu, niestety nie odpowiem, bo ma 9 lat i za nic w świecie nie potrafię sobie przypomnieć 😉 Ale to ze średniej półki cenowej było, żadne cudo '😉
wątek zamknięty
Amabilis   Two of us against the world
03 czerwca 2016 15:43
U nas dzis piekna pogoda… i trawa po same kolana  😀 Musze wreszcie kogos zmobiizowac na zdjecia  🤔


wątek zamknięty
Wpadam się pochwalić moj siwek skonczył 8 lat  😍

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 czerwca 2016 14:38
Alicja sto lat dla siwego 😅
wątek zamknięty
Czas na trochę spamu nowego chłopaka, Milano 3 letni wałach  😍 surówka jakich mało, ale powoli się robi z niego pieszczoch  😜





wątek zamknięty
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
06 czerwca 2016 19:51
Alicja-  Wszystkiego najlepszego dla siwego! 🙂
dairoxroxi- Gratulacje nowego zakupu! 😀 Piękny!!

A dodam jeszcze Pusza, tak mi się fajnie złapało 🙂
wątek zamknięty
Bronze   "Born to chase and flee.."
06 czerwca 2016 22:14
Milli - o wow, super ujęcie, jak z kadru filmu  💘
Jak wszyscy to i ja, Niuniaka wrzucam :-)
wątek zamknięty
milli takie zabawy super sie ogląda,ta beztroska minka  :kwiatek:
Bronze śliczność jak zawsze  😎
wątek zamknięty
MiLLi jeśli Twoje zajazdkowe plany są aktualne, to będziesz bardzo zadowolona!  😀
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
13 czerwca 2016 06:31
Moi chłopcy i to co robią podczas czasu wolnego  😀





Statecznie też się da jednak mimo wszystko

wątek zamknięty
Kastorkowa, wesołe chłopaki. Jakbym naszego Bronka widziała, najmniejszy w stadzie a stawia się do każdego 😉
A ja przychodzę z weekendową rudą bo ostatnio jeździ mi się czadowo  🙂








wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.