Howrse gra :)

isfolket
Dziękuję. :kwiatek:
Nie ma za co, nie musisz go oddawać 🙂
Kurczę, czy ja zawsze muszę dać się porwać, błąd na pierwszej piniacie i pewnie moje zapasy nie starczą, żeby zdobyć Bliźnięta.
thaya, spoko, ja na pierwszej tez sie rozpedzilam i nie zrobilam drugiego zadania 🤣
zrobiłam dokładnie tak samo  🤣
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 maja 2016 13:36
A ja dopiero przed północą weszłam na grę i zobaczyłam, że zaczęła się nowa promocja. Straciłam jedno klikanie i zmarnowałam jeszcze jeden punkt.
Ma ktoś z Was może Jadeita i jest w stanie mniej-więcej podać ile daje diamentów np. w ciągu miesiąca? Albo ma też Rubina i może porównać który bardziej opłacalny?
Nancy, różnie, ale jest opłacalny, w zasadzie chyba to jest jedyny boski, który daje miesięcznie najwięcej diamentów.
Nancy, mnie w ciągu ostatniego miesiąca Jadeit dał 33 diamenty
mam pytanie- ostatnio ponownie zaczęłam wchodzi na konto a tu tyle zmian w wyglądzie 😀 no i nie mogę znaleźć tego czeg poszukuję- a mianowicie: czy jest jeszcze ta opcja, że co 30-50dni (nie pamiętam) można kupić kupony za mniejszą kwotę swoich funduszy w grze?  👀 Jeśli jest taka opcja możecie mnie poinstruować jak na to trafić? :kwiatek:
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 maja 2016 14:32
tajfunowaa klikasz w kupony, z lewej strony jest zakładka "Darmowe" ^^
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 maja 2016 15:18
Zrobiłam wszystkie zadania (doszłam do 3 piniaty) i dopiero zauważyłam, że nie mam możliwości klikania w piniatę co 8 godzin, a co 12. Też ktoś tak ma? Jutro napiszę do nich na kontakt...
Watrusia, calore, dzięki za odpowiedzi 🙂

Dementek, wydawałaś kupony? Bo wydawało mi się, że żadnego kliknięcia nie ominęłam, ale zaczynam wątpić 😉
edit: nie odczytałam, że doszłaś do 3, więc pytanie już nie ma sensu 🙂
W drugiej piniacie właśnie włącza się klikanie co 12 godzin wydaje mi się, ale nie mam jak wrócić i sprawdzić niestety. Też tak mam.
Miyako o matko, pisze jak wół, nie wiem jak mogłam to przeoczyć  🤬... wielkie dzięki 🙂
Dementek też tak miałam...  🙁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 maja 2016 21:41
Jutro napiszę. Ciekawe, co zrobią  🤔 I pomyliłam się- jestem na 4 piniacie.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
29 maja 2016 07:58
Dementek klikanie co 8 godz., jest dopiero na 7 pinacie  😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 maja 2016 08:44
To nie wiem, co z tym zadaniem było ...
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
29 maja 2016 11:12
W zadaniu miałam 12 godzin, tak jak inni.  👀
Dobra, nie przebijecie mnie. Myślałyście, że zawaliłyście, bo ominełyście jakieś jedno zadanie? No, ja też. Ale dodatkowo zapomniałam jak się gra w piniaty i klikałam tylko raz dziennie 😀DD I tak myślę jak klikałam innym, co tak kurde do przodu niektórzy wyrwali, a tu takie buty.
budyń gratulacje ale fakt w tym wszystkim łatwo się nie ogarnąć 😀

edit: czy wam też nie kumulują się kliknięcia. Np. mam piniatę do której rozbicia potrzebuję 2 kliki, po rozbiciu na nowej piniacie nie mogę już wykorzystać pozostałych 3 bo się zerują i trzeba czekać kolejne godziny na nową pulę.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 czerwca 2016 14:22
Czy ktoś ma może na sprzedaż fajnego, dobrego źrebaka do rozet? :kwiatek:
Ja sprzedaje akutalnie Coby z pg 3035 po łzach i zabawach mają ok 900um (wałachy 1,6 roku)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 czerwca 2016 19:08
Kupie chmurki w każdej ilości! :kwiatek:
CzarownicaSa, wystawiłam ci dwie 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 czerwca 2016 19:29
Dziękuję! :kwiatek:
potrzebuję gratulacji na com :kwiatek:
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
04 czerwca 2016 13:32
Pilne  🏇 🏇  🏇  🏇 Kupie nyxa za 450 tys.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 czerwca 2016 20:44
Miyako- trochę skromnie, bo w sumie wychodzi tylko 1,5 kuponu, a nyx kosztuje 6.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 czerwca 2016 08:20
A ile byś zaproponowała?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
06 czerwca 2016 07:05
[s]Kupie obojetnie co z cr jako prezent (kon  za 130tys。eq.)Potrzebuje zaakceptowac wymiane do zadania z piniat.  🏇 :kwiatek: 😅 💃 [/s]

Edit: przepraszam za post pod postem. (´・c_・`)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się