Ogłowia

xymena, - o, ten wembley to idealnie to, co tu widziałam, dzięki! 😀
Ajajaj, ładny ten Wembley, ładny 😍 Kupiłabym gdybym nie czekała na moje Premiere Orleans 💃
Do mnie dziś doszło Horze Lester. Jestem zachwycona i namacać się nie mogę 😉. jutro będę mierzyć.
Ktoś miał może to ogłowie?
http://sklep.zabookuj.eu/pl/p/Oglowie-York-Gracia/843
Jaka jakość skóry?
Warto je kupić?
Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym ogłowiem?
Bardzo proszę o podpowiedź.
LuntPS, zależy czego oczekujesz. 90% ogłowi poniżej 200zł jakie macałam w życiu to były ogłowia stosunkowo niskiej jakości skóry. Takie trochę "papierowe". To co powyżej tej kwoty dopiero dzieliło się na lepsze i gorsze.
Jeśli nie masz dużych wymagań, będziesz mocno natłuszczać, mało intensywnie użytkować i na ogarniętym koniu to ok.
Właśnie się zastanawiam, bo kiedyś miałam ze Startu ( też poniżej 200 zł) i skórka miękka itp.
Jeżdżę wyczynowo więc sporo wymagam od ogłowia, moje wątpliwości są ze względu na to, że wcześniej miałam także tańsze ogłowie i było super.
A co do mojego konia to ogarnięty jest, ale czasem jak mu coś odwali to lubi coś zniszczyć jak nikt nie patrzy. 😉
A używałaś, albo miałaś z tym ogłowiem do czynienia?
Jeszcze zastanawiam się nad tym
http://sklep.zabookuj.eu/pl/p/Oglowie-Horze-Constance/1891
Które byś wybrała?
LuntPS, to górze macałam, bo mi się podoba. Do mnie ta jakość nie przemawia. Ale kto co lubi. Tego Yorka nie miałam w ręku więc sie nie wypowiem. Ale ja zawsze mam obawy przy ogłowiach z tej półki cenowej.
Ja też mam dlatego pytam.
Dziękuję bardzo za  opinie.
Proszę innych o swoją opinię.
Jak sądzicie? do pyska?
Właśnie się zastanawiam, bo kiedyś miałam ze Startu ( też poniżej 200 zł) i skórka miękka itp.
Jeżdżę wyczynowo więc sporo wymagam od ogłowia, moje wątpliwości są ze względu na to, że wcześniej miałam także tańsze ogłowie i było super.
A co do mojego konia to ogarnięty jest, ale czasem jak mu coś odwali to lubi coś zniszczyć jak nikt nie patrzy. 😉
A używałaś, albo miałaś z tym ogłowiem do czynienia?
Jeszcze zastanawiam się nad tym
http://sklep.zabookuj.eu/pl/p/Oglowie-Horze-Constance/1891
Które byś wybrała?


Ja mam Constance i polecam. Za tą cenę naprawdę fajne oglowie, wyprofilowane, z podszyciem, skóra miękka nawet przed pastowaniem 😉
Gracia miałam w rekach, nie jest złe, ale zdecydowanie gdybym drugi raz wybierala znów bym wybrała Constance 😉
Cariotka   płomienna pasja
26 maja 2016 09:11
Jak wypada rozmiarowo Horze Constance? Mój koń nosi kantary rozm COB z Horze, z HKMu ogłowie COB było o wiele za duże.
Jeszcze zastanawiam się nad tym
http://sklep.zabookuj.eu/pl/p/Oglowie-Horze-Constance/1891
Które byś wybrała?


Ja mam brązowe Constance od prawie 4 lat i polecam, skóra dość dobrej jakości, miękko podszyte, nigdy nic nie rozwaliło się, a było używane w różnych warunkach, w dodatku koń należy do tych "pomysłowych". Przerzuciłam się na czerń, ale i tak nie potrafię pozbyć się go 🤣
Co do rozmiarówki to ja mam Full i wypada raczej duże.

Od kilku miesięcy testuję ogłowie UP Design for Horses i jak na razie jestem pozytywnie zaskoczona jakością.
Cariotka, moja stara klacz w normalnie chodziła w fullach, ale w HKMie się topiła, natomiast w Horze full miała na środkowych dziurkach. Generalnie myślę, że horze ma małą rozmiarówkę.
Cariotka   płomienna pasja
27 maja 2016 22:50
dzięki  :kwiatek:
Jak chcesz mogę Ci zmierzyć ile ma coś Constance 🙂
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
28 maja 2016 13:28
Dziewczyny, witam po dłuuugiej przerwie 🙂 Nie wiem czy pamiętacie mnie i mojego Segana. W każdym bądź razie, jest nowy konio.
3-letni wałaszek budową w stylu Piorka forumowej Burzy, może troszkę lżejszy. Głowa spora, kantar full jest na akurat. No i poszukuję ogłowia. Chciałabym coś mega szałowego, blingbling'owego i generalnie WOW.
Myślałam o Horze Lester ale zastanawia mnie nachrapnik z białym podszyciem.
Czekam na odpowiedzi, tutaj  mocno poglądowe foto kluska w mocno nieogarniętym wizerunku i zimowym wdzianku 🙂
Widział ktoś może coś tak delikatnego jak Constance, ale w jednolitym brazie?
Orientuje się ktoś ile kosztuje najzwyklejsze ogłowie u Pana Marka? 🙂
mils   ig: milen.ju
29 maja 2016 11:50
Zuzu. może Wembley Santander? Jest jeszcze model Sevilla, ale ma troszkę grubszy nachrapnik, choć też dość delikatny.
lizzy, a ma być kombinowany nachrapnik czy inny?

Mi się to bardzo spodobało, ale cena spora i szwed.
LuntPS-  miałam oglowie York gracia. Rozm Full na mojego konia nie wszedł. Naczolek sie wyprostował i byl tak na styk. Nachrapnik za maly. Skóra marnej jakości.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
29 maja 2016 15:12
bera7 szwed, grubaśny 🙂
Widział ktoś może coś tak delikatnego jak Constance, ale w jednolitym brazie?


Zuzu. w Constance w rzeczywistości nie rzuca się w oczy tak bardzo różnica odcieni brązu jak w zdjęciach katalogowych.
lizzy, o rani jaki słodziak na fotach, podejrzałam! Zrobiłabyś foto bez futra.. 🙂 gratuluję!
I ja bym się wcale nie pchała w żadne wstrętne wielkie potwory które zasłaniają całą głowę tylko np w to co dziewczyny niedawno wstawiały
http://horsetown.pl/mobile/pl/p/Oglowie-hanowerskie-Kavalkade-Lilly-/2687
A ja się nie mogę doczekać mojego Kavalkade angie. W tygodniu powinnam dostać.
tajnaa, koniecznie pochwal się fotkami 😀
pochwalę się na pewno. Oby tylko było dobre
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 maja 2016 22:17
Zuzu. takie
Przyszło to moje cudo i jestem szczerze zachwycona  😍 😍 😍 skóra mięciutka, super, szycia idealnie równe, miękko podszyty nachrapnik i nagłówek... No same superlatywy. Jestem zdziwiona szerokością nachrapnika, bo mimo iż jest angielski to bardzo szeroki.
 Rozmiar zdjęcia
tajnaa, boski naczółek 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się