Peknieta miednica u klaczy

Nie kumam jak ktoś mógł postawić diagnozę ,, Pęknięta miednica  " przy stanie zapalnym kopyta .  Jeżeli problem w kopycie to upewnij się ,że to nie rak kopyta .  Spokojnie rak  kopyta brzmi groźnie, ale leczony daję duże szanse na całkowite wyleczenie ..
spir0,   😅
Bardzo się cieszę że klaczy lepiej. Trzymam kciuki za powrót do zdrowia i bezpieczny poród.
nigdy sie nie spotkalismy z podbiciem czy z ropa w kopycie wiec objawy byly nam calkiem nieznane, kulawizna wystapila nagle, pierwszy wet obstawial staw kolanowy,potem przemieszczenie rzepki co mialo potwierdzin rtg a na koniec wizywa wet otop i dokladne badanie usg i szokujaca diagnoza, dopiero 4 wet postawil diagnoze, konsultowalam to tez z wet golonka telefonicznie i obstawial ze pekniecie jest niemozliwe zeby szukac przyczyny gdzie indziej, najprędzej w kopycie , wiec postanowilismy wezwac kolejnego wet, cale leczenie kosztowalo nas mega duzo zarowno finansowo jak i nerwowo, wazne ze klacz ma sie lepiej, jeszcze 2 mies do ozrebienia czekamy z niecierpliwoscią, pozdrawiam wszystkich ktorzy nas wspierali, odpisywali i trzymali kciuki;-))))
To nie dr golonka byl pierwszy tylko my 😉
dokladnie tak tez bylo  :kwiatek:
To nie dr golonka byl pierwszy tylko my 😉

Znaczy ja hihihihi

Czyli mogę już otworzyć internetową przychodnię porad weterynaryjnych ? (wetem ma się rozumieć nie jestem 😉 )

spir0, cieszę się, że jest lepiej. Zdrówka dla klaczy i malucha, który jest jeszcze w środku 🙂
niesobia, czy Ty w ogóle widziales kiedykolwiek rzekomego raka kopyta? Co to ma do podbicia i tego przypadku w ogole? 🤔
Orzeszkowa Ja konia na oczy nie widziałem ,a co tu mówić o rzekomym raku kopyta .  😡
rak kopyta dotyczy raczej strzalki a tu ze strzalka raczej nie ma problemu.
Orzeszkowa Ja konia na oczy nie widziałem ,a co tu mówić o rzekomym raku kopyta .  😡

Jak Cie czytam to niestety często mam takie wrażenie. Szkoda ze tylko wrażenie.
Witam. Nasza klacz ozrebila sie 2 tyg temu bez zadnych powiklan i pomocy
Gratuluję 🙂 Trzymałam za nią kciuki.
Wiec chyba diagnoza o pękniętej miednicy byla bledna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się