Ogłowia

Całe jest boskie 🙂
[quote author=Zuzu. link=topic=39.msg2549449#msg2549449 date=1464518808]
Widział ktoś może coś tak delikatnego jak Constance, ale w jednolitym brazie?


Zuzu. w Constance w rzeczywistości nie rzuca się w oczy tak bardzo różnica odcieni brązu jak w zdjęciach katalogowych.
[/quote]

Dokładnie 😉
Na zdjęciu katalogowym jest bardzo jasne. A na głowie konia wygląda już tak
Dzięki dziewczyny!  :kwiatek: To CWD piękne, jeszcze ten łącznik do skośnika wygląda super.  💘 Chyba w takie będę celować, ale cena mnie zabiła tego Dy'on z resztą też. Dy'on mam teraz, ale tego [url=http://picador24.pl/kon-w-pracy/Ogłowia-Dy'on/Flash-noseband-bridle-3835]http://picador24.pl/kon-w-pracy/Ogłowia-Dy'on/Flash-noseband-bridle-3835[/url] i z chęcią kupiłabym drugie, bo naprawde warto. Constance byłoby super, gdyby było na haczyki :/
tajnaa, o ludzie 😍. Jakby było ze szwedem, to już bym brała 😜
Gruby jak szwed 🙂
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
31 maja 2016 20:10
tajnaa cudne ale ta skóra wydaje mi się "plastikowa"... Jak w dotyku?
Miękka, porównywalna do ogłowia, które szył mi rymarz.
tajnaa, nie chodzi o grubość ale o sposób zapięcia 😉
Dramuta12, +/- 300/400zl (zależy czy z wodzami czy bez)
tajnaa, nie chodzi o grubość ale o sposób zapięcia 😉


Ja widziałam to ogłowie na żywo, w końcu kupiłam Euroriding, który różni się jedynie tym, że nie ma ozdobnego naczółka. Nachrapnik był szwedzki.

Fajne jest rozwiązanie z paskiem od nachrapnika idącym górą.

Niestety cena z górnej półki.
czy posiada ktoś z was Ogłowie Hagen Hans Melzer? jak z jakością? warte swojej ceny?
Wpadam z moimi cudeńkami, obfocone słabo bo dysponowałam tylko telefonem  🙄
Jeszcze za jakiś czas wrzuce naszego nowego meksykana od Pana Marka, narazie tylko na sucho 🙂

nachrapnik lakierowany, naczółki od horse_art 🙂
Amabilis   Two of us against the world
01 czerwca 2016 23:29
Musze kupic nowe oglowie dla Bensona.. i mam dylemat  🙄
Harry's Horse Chique czy Horze Crescendo Lester jakies opinie? 
Czy ma ktoś moze porównanie, jakieś opinie na temat tych dwóch naczółków, jakości, rozmiaru? Wizualnie na zdjęciach są identyko, a Start jednak 20zł tańszy.
wembley fancy
[url=http://koniesklep.pl/START-rozm-FULL-Naczolek-Adonis-czarny(4,10657,17456).aspx]start adonis[/url]
Ja widziałam u nas w stajni tego Webley'a z bordowymi kryształkami i strasznie dużo ich powypadało, sama mam podobne, tylko w wersji fine, zawsze odwieszane na wieszak, nigdy nie zahaczone i też kilku kryształków mi brakuje.
Czy ma ktoś moze porównanie, jakieś opinie na temat tych dwóch naczółków, jakości, rozmiaru? Wizualnie na zdjęciach są identyko, a Start jednak 20zł tańszy.
wembley fancy
[url=http://koniesklep.pl/START-rozm-FULL-Naczolek-Adonis-czarny(4,10657,17456).aspx]start adonis[/url]


Naczółek Startu fajny bardzo miękki 😉  Jak wszystko skórzane u nich. Sprzedałam takich kilka, nikt nie narzekał na nie 😉
Naczółki Waldhausena też fajne, ale dość twarde, no chyba, że ktoś takie lubi.
Ok, to Start wygrywa 🙂 Nawet mi na rękę, bo i tak będę w Bruge w przyszły weekend po parę rzeczy, więc odchodzi mi koszt wysyłki, dzięki wielkie.
Hej, szukam, szukam i nie mogę znaleźć, a na pewno któraś z Was wie  🙂
Co to za ogłowie?
anetakajper   Dolata i spółka
07 czerwca 2016 06:54
Jak dbać o ogłowie z białym podszyciem?
Czy ogłowie Premiere wystarczy przed pierwszym użyciem jedynie posmarować, czy może w ogóle nic nie robić? 😉
Model w ogłowiu.
Zdjęcie robione na szybko kalkulatorem.
julka177, ja nasmarowałam, ale od początku było tak miękkie, że nic nie trzeba było robić. Podszycie przemywam wodą i wycieram.
tajnaa, fajnie, klasycznie 🙂
julka177, - tak jak o zwykłe. Mam ogłowia z białymi podszyciami i nic specjalnego nie robię - czyszcze i smaruje, koniec 😉 Ew. jak gdzieś lakier odprysnął, albo się wytarł to podmalowywałam farbką do butów, ale to tak po paru latach dopiero.
tajnaa bardzo ładny nachrapnik 🙂
Czy w Horze Constance jest dużo miejsca na uszy? Czy to tak tylko na zdjęciu wygląda?

tajnaa, Fajnie wygląda 😀
gariaable http://picador24.pl/kon-w-pracy/Dion-Collection/dyon-difference-collection

o dzięki!  :kwiatek: (chociaż jak zobaczyłam cenę to chyba mi się przestało podobać  :ke🙂
No dobra, zobaczymy jaka będzie skóra jutro jak je odbiorę 🙂. A to białe nie brudzi się Wam jakoś mocno?  👀 Znajoma mnie nastraszyła, że raz dwa będę mieć je żółte i całe brudne 🤔
Żółte nie, ale czarne z kurzu po jeździe owszem :P Ale łatwo zmyć.
Zależy jaki masz plac, ale żółci się tylko badziewna farba, tak to kurzy się jak każde normalne i wcale nie trzeba częściej czyścić, czy coś 😉
keirashara, każda(!) biała farba z czasem zżółknie, pod wpływem słońca i "czegoś tam" (z chemii to ja słaba jestem). Ponieważ nie żółkły tylko biele na ołowiu (zabronione), i niektóre bardzo kosztowne. Zarówno tlenek tytanu, jaki biel cynkowa (pigmenty białej farby) żółkną dość szybko. Tzn. nie w tygodniach, ale dwa lata to już widać. Szybciej zżółkną faktycznie "badziewne", czyli na kiepskich rozpuszczalnikach, ale ostatecznie zżółknie każda. Dodatkowo stanie się krucha.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się