Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Burza, ale karmel orlando czy karmel alkantara?
wątek zamknięty
sumire, alkantra ma taki klasyczny rudo miodowy odcien dla mnie..

Ale nie wiem czy nie chcesz bardziej nasyconego.
wątek zamknięty
Jak dla mnie to jest za mało rudy/pomarańczowy na tym zdjęciu... Ale widziałam też zdjęcia kompletów dla W.Piasecki Equestrian i tam lamówki były też niby karmelowe, i wygląda, że mogłyby dać radę... Tylko nie wiem, z którego to wzornika właśnie. Chyba się muszę uśmiechnąć do Ivett o próbki. 😉
wątek zamknięty
sumire ceglasty powinien być bardziej rudy 🙂 a do próbek i ja chętnie się podłączę - ryzykowne ale nie mogę się oprzeć  😁
wątek zamknięty
Renobiusz, cegła wg wzornika to zupełnie nie to. 😉 No i wolałabym uniknąć alkantary, a raczej padu (są super jakościowo, ale pranie mnie zawsze trochę wpienia, moja pralka nie ogarnia dopłukiwania szwów), ale już się dopatrzyłam, że ten karmel u Piaseckiego to musiała być tkanina orlando. Czyli satynopodobny czapraczek, czyli to, co chciałam - jeszcze tylko muszę znaleźć sponsora. 😁
A Ty nie powinnaś pakować konia czy coś, zamiast się wgapiać w szmatki? 😀iabeł:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 maja 2016 15:15
Udało mi się znowu nadrobić trochę zaległości zdjęciowych 💘

Quad Royalblue:





Quad Darkbasalt:




wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
31 maja 2016 20:18
Burza z dedykacją specjalnie dla Ciebie, Heros w prawie letniej sierści 😉
Dzisiaj pierwszy raz koniowaty miał coś na pleckach 🙂
Caball kremowy z lamówką brązową 😉 + chłop zacieszony nowym koniowatym 🙂
wątek zamknięty
Livia, darkbasalt piękny!
U nas jak zwykle niebiesko  🤣 Aramis i bs capri
wątek zamknięty
lizzy, hahaha tyle czasu sprzedawałaś ten pad i doczekał 😀
wątek zamknięty
livia  😍

A mozesz oddasz (sprzedasz) jeden?  🙇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 czerwca 2016 12:46
huzarova, dziękuję 🙂 Capri na twoim cudownie wygląda 🙂

Dziewierz, dziękuję 🙂 Na razie się z nimi nie rozstaję, ale jeszcze w sklepach powinny być 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 czerwca 2016 07:01
Livia royallblue wymiata, w darkbasalt ładnie  🙂

huzarova bardzo ładnie  🙂
wątek zamknięty
Livia w tym czarnym bosko! 😍
wątek zamknięty
Livia, - bosko w darkbasalt 😍 Royalblue ładnie, ale czarny wimiata 😀
huzarova, - ślicznie w tym capri 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 czerwca 2016 09:57
Nasturcja-Renata, palemka, keirashara, dziękuję :kwiatek: Mnie się Royalblue ogromnie podoba, ale to Darkbasalt mnie solidnie zaskoczył na plus, nie spodziewałam się takiego fajnego efektu 😜
wątek zamknięty
Livia jestem zachwycona royalblue na karym 😍
huzarova  😍 i te strzemiona- piękny odcień :kwiatek:

My wpadamy z petrolem, kolor piękny, ale jakość niestety nie zachwyca 🤔, przesuwa się pod siodłem, co mnie strasznie denerwuje 😤 uczciwie mówiąc chętnie zamieniłabym go na cottona w tym samym kolorze  😜


wątek zamknięty
Burza, alllle ciacho... to jego kolory są 🙂
Livia, niebieskie uwielbiam bezwarunkowo, ale anthra robi szał!
lizzy, a koń jaki zacieszony 😁
huzarova, super!
marlin1990, na twoich fotkach wygląda jakoś tak bardziej szaro, coś jak "jeans" - ale ładnie! Tylko ja również jakoś wolę cottony 😉 A nie macie siodełka za ciasnego, że tak lewituje? Może dlatego czaprak się przesuwa? :kwiatek:


Przychodzę z dylematem typu dobór kolorów padu 😉
Do koloru głównego - grafitowego - niebieski będzie pasował? Może jakieś inne propozycje? Granat? A może turkus? Większość możliwych kolorów czapraków mam i nie mogę podjąć decyzji co połączyć 😉 Oczywiście na siwka, więc jasne kolory odpadają.
wątek zamknięty
marlin1990, - ale giga ten czaprak na Twoim koniu 😉 Choć b. ładnie 🙂
harja, - niebieski będzie pasował, tak samo jak czerwony lub limonkowy - nie taki zdechły pastelowy, ale taka soczysta limonka. Pomarańczowy też może fajnie wyglądać. Do grafitu prawie wszystko pasuje. Granat będzie ładny, ale ponury dość, może się zlać.
wątek zamknięty
keirashara, oj nie, limonka to nie moja czaprakowa bajka 😉 myślę jeszcze nad fioletem, ale chyba ten niebieski jednak wygra. Granat rzeczywiście może być za ciemny. Dzięki :kwiatek:
wątek zamknięty
marlin1990 Dopasujcie siodło  :kwiatek: Koniska czasem plecy nie bolą?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 czerwca 2016 16:54
marlin, dziękuję 🙂 Petrol bardzo do was pasuje!

harja, dziękuję, to moje tegoroczne pozytywne zaskoczenie 🙂 Do grafitowego padu może fioletowa lamówka? Ja bardzo lubię połączenia szary-fiolet 🙂 Granat może być za ciemny, turkus - za oczokonkretny 🙂

wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
02 czerwca 2016 20:09
Burza doczekał 😀
harja zaciesz w stylu "nosz kuźwa przyjechałem do nowej stajni, jakieś marchewy bym dostał a tu mnie postawili i o..."
marlin1990 szał w ciapki  😜
wątek zamknięty
A ja Wam powiem, że wyjeżdżające czapraki to nie jest często wina niedopasowanego siodła... Mam bardzo dobrze dopasowane siodło i eskadronowe brillianty w połączeniu z futrem zawsze uciekają do tyłu 🙁 W wypadku innych czapraków tak się nie zdarza - nawet starych Eskadronów padów bez "trzymania" przystuł.
wątek zamknięty
Czasem śliskie czapraki wyjeżdżają nawet, jeśli siodło dobrze leży, zgoda. Ale patrząc po zdjęciu - z tym konkretnym siodłem jest coś nie tak i to może być przyczyną wyjeżdżania czapraka. 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny siodełko dopasowane tylko upchnęłam na tych konkretnych zdjęciach nowego gluta pod spód i uporczywie walczyłam żeby zrobić "daszek" nad kłębem, który u rudej prawie nie występuje i takie wyszły dziwne efekty 😵 plecy sprawdzam regularnie i żaden inny czaprak mi się nigdy nie przemieszczał pod siodłem, może to była wina tego gluta 🤔
keirashara niedawno doszłam do wniosku, że świetnie nam leżą owijki pony, może czas się przerzucić też na czapraki w rozmiarze pony 😂
wątek zamknięty
Właśnie na glucie się czapraki nie powinny przesuwać. Ja mam dopasowane siodło na gluta właśnie i nic się nie przesuwa bo jest przyklejone  😉
wątek zamknięty
tulipan, - zależy jakiego masz gluta, bo mi jeden czaprak wędruje właśnie na veredusowym top gelu, który jest gładki 😉
marlin1990, - ciesz się, że jakieś pasują, bo na mojego owijki full są dobre na tyły, a z przodami zawsze kombinuje, powinnam je ciachnąć chyba z 50cm i jakoś oznaczyć 😁
wątek zamknięty
Bo masz żel, a nie gluta. Glut to glut i z definicji jest klejący  😉 Kładzie się go na końskie plecy i na to czaprak. Do pleców i do czapraka się klei.
wątek zamknięty
tulipan daje mi to do myślenia, jeszcze sprawdzę to siodło, bo nie będę mogła spokojnie spać  🤔 ostatnio miałam też problem z żelem (nie jestem pewna czy to nie na tej samej jeździe) wyrwał trochę sierści- widocznie się przemieścił :/ nie jestem pewna czy to nie przez złe osiodłanie bo ruda często odciąża jedną zadnią nogę i zdarzyło mi się już kilka razy że osiodłałam a jak ruda normalnie stanęła siodło było bardziej na jeden bok 🤬
Na szczęście plecy sprawdzam regularnie i wszystko jest ok, a w tym siodle jechałyśmy też rajd- 60 km jednego dnia i nie miała obolałego grzbietu, więc kilka miesięcy temu było jeszcze ok :/

keirashara tak owijki pony to zdecydowanie moje odkrycie roku 😅 zastanawiałam się też nad skracaniem fulla ale doszłam do wniosku, że chyba lepiej będzie się ich pozbyć, a już nigdy nie będę zawijać nóg na "buły" fullami, bo kucyk wygląda co najmniej śmiesznie w ten sposób  😂
wątek zamknięty
Dawno nie mieliśmy nic nowego 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.