sklepy internetowe

julka177 ten plus to chyba najbardziej za tą folię bąbelkową :P
whisperer13 a żebyś wiedziała 🙂. Przynajmniej mam czym siodło zabezpieczyć 😀iabeł:
myślałam, że pstrykasz od dwóch dni :P
+ dla sklepu Dobry-koń. Szybka wysyłka i fajne gratisy  :kwiatek:
kolejny + ode mnie dla GNL - szybko, sprawnie, super 🙂
Zamawiał ktoś ostatnio z Equiversum? Wszystko ok?  👀
protoniasta, a spróbujesz skorzystać z wyszukiwarki ? To takie okienko w prawym górnym rogu każdego wątku...
- dla bergo za pierwszą wysyłkę i + dla bergo za drugą (po mailowym upomnieniu za pierwszą - min za czas realizacji i brak informacji ze sie coś przedłuży)
_Gaga pytam czy ktoś niedawno coś u nich zamawiał a nie w 2015roku...
Czytałam opinie wczesniejsze i stąd pytanie czy już wszystko ok, bo mają jedną rzecz której potrzebuje, a gdzieś indziej jej nie dostanę. Zamawialam u nich trzy lata temu i wywiązywali sie wzorowo. Nie wiem po co tyle szyderstwa z Twojej strony...
protoniasta, zamów sobie za pobraniem, nic nie stracisz 😉
Nie wiem po co tyle szyderstwa z Twojej strony...

Jakiego szyderstwa? Kieruję Cię do wyszukiwarki dotyczącej konkretnego wątku, bo mało kto z niej korzysta
Może zamiast czytać między wierszami dorzucisz odrobinę dystansu do wypowiedzi na forum?  🤔wirek:
Livia   ...z innego świata
25 maja 2016 07:36
Ja w zeszłym roku zamawiałam w Eqwest - to jakby westowa "pochodna" Equiversum. Zamawiałam za pobraniem, wszystko dotarło, kontakt był ok 🙂
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
25 maja 2016 12:37
Ja w zeszłym roku czekałam 3 miesiące na napierśnik....
+ dla Podkowy - szybko i sprawnie 🙂
I WIELKI + dla Magia.sklep, baardzo życzliwa Pani, miły kontakt, pojawiło się małe zamieszanie z paczką (zgubiła się w stajni i myślałam, że nie dotarła) nie było żadnego problemu z wyjaśnieniem sytuacji, a przesyłka doszła jak się okazało na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Naprawdę polecam 😀
ushia   It's a kind o'magic
01 czerwca 2016 09:09
- dla animalii 🙁
przykre, bo lubiłam ten sklep, a tu nagle zonk -  zamówienie z 20.05, miało być 5-7 dni oczekiwania na drugi worek sieczki, bo tylko jeden na stanie
no i zrobił się 01.06, próba kontaktu mailowego, potem telefoniczny - i jakis bezczelny młodzian, który ani przepraszam, ani przykro mi, tylko radośnie stwierdza że może w ciągu kilku godzin uda sie mu dowiedziec kiedy bedzie dostawa, a moze nie, a w ogole to o co mi chodzi, bo przeciez moga byc opoznienia i czemu sie czepiam jak moze akurat dzisiaj bedzie dostawa.
A moze jutro. A moze za kolejny tydzien :/
pal szesc opoznienia, choc wkurzajace, ale ton i podejscie żenujące :/

edit - jak zrobic awanturę to okazuje się ze jednak się da -  i przeprosić i nawet przygotowac przesylke - szkoda że nie dalo sie od razu..
- dla konika  Drugi raz składam zamówienie z okresem realizacji 2 dni, po raz drugi otrzymuję informację, że produkt jest niedostępny. Na dodatek informację o braku produktu otrzymałam dopiero po wpłaceniu pieniędzy na konto, mimo, że przelałam je kilka dni po złożeniu zamówienia.
Wie ktoś czemu nie działa strona pasi-konika? Chciałam sobie coś zamówić a tu nagle : "Błąd systemu"... Próbuję już parę godzin, ale nadal nie działa. Może jakieś prace techniczne?
doloruu u mnie wszystko działało i działa 😉
U mnie podobnie... Cały czas ten sam komunikat - błąd systemu.
u mnie też błąd systemu
Słuchajcie , w którym sklepie znajdę największy wybór MĘSKIEJ odzieży jeździeckiej? Konkretnie szukam kamizelek dla węża 🙂
szukam kamizelek dla węża 🙂

Akatash, wąż "pci" męskiej?
ps. uwielbiam autouzupełnianie 😁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 czerwca 2016 09:07
Czy jest jeszcze sens wystawiać plusy dla Konika? 😉
W zeszłym tygodniu rano składałam zamówienie z dopiskiem, że zależy mi na czasie, przed 13 tego samego dnia zamówienie już od nich wyjechało i miałam kuriera następnego dnia z rana.
Jak zawsze obsługa na świetnym poziomie :kwiatek:
KOSMICZNY MINUS dla EQUISHOP.

Zamówiłam 27.05 popręg i puśliska (dostępność 24h ponoć) z tym, że puślisk w moim rozmiarze nie było - więc tutaj spytałam się czy jest możliwość zamówienia ich w takim a takim rozmiarze, jeśli nie to proszę o informację - zapłacę za sam popręg. I wiecie co? Do dzisiaj nie ma odpowiedzi, raz się dodzwoniłam w poniedziałek po południu, ale Pani nic nie wiedziała (standard!!!), wczoraj i dzisiaj nikt już nie odbiera telefonu. Chciałam tam podjechać odebrać ten popręg, ale przy takim poziomie obsługi odechciewa mi się kupowania tam czegokolwiek... Dodam, że jestem stałym klientem i regularnie zostawiam tam konkretne sumy, po nazwisku również jestem doskonale kojarzona, ale pracownice tego sklepu żyją w zupełnie innym świecie, co jest w 100% winą właścicieli Equishopu.


Akatash, wąż "pci" męskiej?
ps. uwielbiam autouzupełnianie 😁


Jak najbardziej męskiej 😉)
Livia   ...z innego świata
02 czerwca 2016 12:42
Ode mnie zaległy plus dla Bergo - wszystko sprawnie, dobry kontakt i do tego miła zniżka na kolejne zakupy 🙂
duży + dla http://eequus.pl pomimo, że taśmy nie było na stanie szybko ją zorganizowali, miałam czekać dłużej na skompletowanie zamówienia a tu wszystko w ekspresowym tempie, super kontakt, świetne podejście do klienta, zaproponowanie różnych rozwiązań🙂  jestem przeszczęśliwa bo akurat paczka doszła w dzień mojej przeprowadzki także mogę dziś rzeczy zabrać ze sobą 🙂
MEGA PLUS dla jezdzieckidomwysylkowy.pl świetny kontakt, dobra cena, błyskawiczna przesyłka,
Bardzo Polecam 🙂
W jakim sklepie dostanę taśmy do pastucha, słupki - drugiego gatunku? Sporo osób kupuje na bazarkach, targowiskach u siebie w mieście, u mnie niestety takich brak w okolicy  🙁  :kwiatek:
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
05 czerwca 2016 23:46
Zapytaj w fermowo.pl - mają fizycznie na stanie i pewnie by wysłali
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się