Co mnie wkurza w jeździectwie?

LSW, jeśli policzyć od talii, to tak. Jeśli poprawnie, od krętarza, to będzie ta sama proporcja (długości) do danego wzrostu u XX i u XY. Natomiast łydki, kolana często szczuplejsze, co optycznie wydłuża nogi.

Jedyna(!) znacząca różnica w budowie mężczyzn i kobiet (tego samego centyla), np. w okolicach 50% populacji: mężczyźni są szersi w barkach. Natomiast, ponieważ kobieta 50 centyl będzie niższa - będzie optycznie szersza w biodrach.
A tak naprawdę jedyną istotną różnicą jest rozstaw kości kulszowych 🙄
😀iabeł:Najbardziej znaczącą różnice w budowie między kobietą , a mężczyzną można zauważyć  na poziomie spojenia łonowego , Albo coś wystaje , albo jest ukryte  .  😍 to ukryte .
Orzeszkowa, i wysokość miednicy. Jeśli chodzi o różnice w dosiadzie. Nie licząc męskiej obawy o to "co wystaje"  😀iabeł:
Skoro już jesteśmy w temacie to pociągnę: zdarzało mi się na jazdach, że chłopcy zgłaszali, że części intymne ich bolą w czasie jazdy. Jak fachowo i bez obciachu dla dzieciaków i nastolatków wytłumaczyć jak mają siedzieć? Jakoś tam sobie radziłam, ale kazałam siedzieć przy tym bardziej na kościach kulszowych. Macie jakieś posoby, dobre gadki? Mi "nic nie wystaje" więc i ciężko mi się wczuć w sytuację.
Atea  mój patent to ciasne slipy i klejnoty na brzuch położone  .  😀iabeł:.  Trzeba męskość do góry podciągnąć , a nie trzymać ją w nogawce spodni  .
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
01 czerwca 2016 14:23
Atea  mój patent to ciasne slipy i klejnoty na brzuch położone  .  😀iabeł:.  Trzeba męskość do góry podciągnąć , a nie trzymać ją w nogawce spodni  .


No ale do tego to trzeba mieć kule na długim worze, nie każdemu taki dali  😜
.
Lady Lawendo jak by Leidi była bardziej obeznana z męską anatomią ,to nie musiał bym tłumaczyć ,że wory  [ nie wspominając już o członku }są elastyczne  i kurczą się lub rozciągają w zależności od temperatury  i stymulacji .  Stymulacja zaś podlega wielu czynnikom i zależna jest od cech indywidualnych osobnika .  🤣 . A ciasne slipki ,niwelują przynajmniej część  niepożądanych, w danym momencie  zachowań worów . Członka jednak, nie tak łatwo daje się powstrzymać ,więc doraźne patenty z ciasnymi gaciami się nie sprawdzają .  Niektóre kawalerie stosowały brom . Brom sprawdzał się wczasach pokoju , niestety w wojennym czasie znacznie  umniejszał wartość bojową kawalerzysty.  🏇 Jak by jeszcze jakieś pytania w temacie to służę  radom  😉 .
mam podły dzień, wiem że to off, kocham was za tę dyskusję!
Hahahaha 😀 Jesteście niesamowici!  😁 Niesobia -  👍
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
01 czerwca 2016 21:30
Lady Lawendo jak by Leidi była bardziej obeznana z męską anatomią ,


Ależ niesobio drogi, zdziwiłbyś się, jak dobre jest moje obeznanie z tymi elementami...  😁


wory  [ nie wspominając już o członku }są elastyczne  i kurczą się lub rozciągają w zależności od temperatury  i stymulacji .


Zakładam więc, iż masz wielce gorącokrwistego rumaka, iż kontakt z jego parującym, umięśnionym grzbietem rozciąga Twego Balzaka  nawet przez siodło 😀iabeł: Chyba, że jeździcie na oklep, i to jeszcze w samych slipach (i Ty, i koń) i tak oboje sobie...ekhm...parujecie.  😁


Stymulacja zaś podlega wielu czynnikom i zależna jest od cech indywidualnych osobnika .


Jak mawiał Rżewski, "żeby życie miało smaczek, raz kobyłka, raz chłopaczek..."


A ciasne slipki ,niwelują przynajmniej część  niepożądanych, w danym momencie  zachowań worów . Członka jednak, nie tak łatwo daje się powstrzymać ,więc doraźne patenty z ciasnymi gaciami się nie sprawdzają .  Niektóre kawalerie stosowały brom . Brom sprawdzał się wczasach pokoju , niestety w wojennym czasie znacznie  umniejszał wartość bojową kawalerzysty.  🏇


Pozostaje tylko pomarzyć, jak daleko sięgałoby imperium Czyngis-Chana, gdyby jego mongołowie jeździli w slipach! Wyobraźcie sobie Kraków oblężony przez hordy brodatych jegomości na kudłatych konikach w samych slipach z elastilu!  👍
Członka można zawsze zarzucić na plecy...

Jak by jeszcze jakieś pytania w temacie to służę  radom   😉 .


Ufff... dobrze, że nie sosnowiec!  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 czerwca 2016 21:41
Lady Lawenda, Polska Radomiem Europy!
Wyobraźcie sobie Kraków oblężony przez hordy brodatych jegomości na kudłatych konikach w samych slipach z elastilu!  👍
Kudłate konie w slipach?     🙂  🤣
niesobia Kurka, no dzięki za dogłębną interpretację, tylko cholera nie wiem czy mi 15-latek z jazdy nie ucieknie jak mu powiem, że ma "wory na brzuchu nosić". Bardzo to subtelne  😁
Muchozol A ja Ci wiem czy są? Jak mam to ocenić?  😉 Jeszcze mi brakuje, żeby w szkółce męskie i damskie siodła mieć. Nie na każdej jeździe się to zdarza, ale też podejrzewam, że wielu się po prostu nie przyznaje.
Atea Żyjemy w dobie internetu, zawsze możesz posłać im link do tej wartościowej dyskusji 😁
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
02 czerwca 2016 08:39
[quote author=Luna_s20 link=topic=885.msg2551270#msg2551270 date=1464823535]
Kudłate konie w slipach?     🙂  🤣
[/quote]

No a nakłonisz kobyłę na depilację w stylu brazylisjkim? Raczej nie...


tylko cholera nie wiem czy mi 15-latek z jazdy nie ucieknie jak mu powiem, że ma "wory na brzuchu nosić".


Obawiam się bardziej, że młody cżłowiek będzie na zakupach z mamą nosić siatki podpierając je brzuchem, "bo Pani Atea mi tak kazała, żeby się szkolić do jeżdzenia"...
Atea zawsze możesz przetłumaczyć zgodnie z obowiązującym slangiem młodzieżowym i powiedzieć, to delikwentowi dyskretnie na osobności.
Ja nazywam członka/penis, członiek/penisem, a jądra i worek mosznowy -workiem mosznowym i jądrami. Owszem nastoletni mężczyźni patrzą wtedy uparcie a podłogę/ścianę/sufit i bywa, że zmieniają kolor, ale nie zdarzyło mi się by uznali. że robię im siarę.
Pamiętam jak instruktorka przed obozem instruowała matki i podopieczne co do wyposażenia w środki higieniczne i zupełnie zwyczajnie i obrazowo proponowała tampony OB jako lepsze od podpasek dając za argument, to że nie siedzi się w dwóch siodłach i zmniejsza możliwość otarć. Zatrwożone matki pytały o błonę dziewiczą, a ta im odpowiadał, że nie zna przypadków defloracji tamponem mini za to zna ciężkie otarcia odpodpaskowe. Rzeczowo i na temat oraz w maksymalnym komforcie dla rozmówcy.
nika77 Nie mam problemu z nazwaniem rzeczy po imieniu, naprawdę. Zwłaszcza, że na ogół są to sytuacje, że jestem sama z delikwentem i nie ośmieszam go przed kolegami. Ja po prostu nie za bardzo wiem jak pomóc, gdy boli. Jak mają siedzieć i anglezować, żeby się nie podrażniać?

Sama dziewczyny zachęcam do tamponów w czasie jazd 😉 Niestety mit przebicia nimi błony dziewiczej jeszcze hardo żyje, wiele się boi.
Ja bardzo żałuję, że mnie nikt nigdy nie uświadomił nad wyższością tamponów nad podpaskami przy jeździe, tylko na własnym przykładzie się przekonałam, bardzo boleśnie, bo w terenie, a wrócić trzeba... ból i konsekwencje mega nieprzyjemne.
Tak samo stringi/koronkowe gatki i jazda. Brrr.... już wole szuflade pełną aseksualnych majtek, niż otarcia.

Atea, - a nie masz jakiegoś jeżdżącego faceta w znajomych, żeby podpytać, tak po prostu? 😉

Ej, a ja kiedyś jak jeździłam tylko w szkółkowych, twardych siodłach, to ubierałam wyłącznie stringi. Bo majtki zawsze tak mi się układały, że krawędź tylna (ta pod pośladkiem) była na kości kulszowej i miałam tam czasami normalnie dziury poobcierane. Jakoś nie dorwałam wtedy majtek bezszwowych, za to luźniuteńkie stringi dawały radę. Od kiedy mam swojego konia i swoje, bardziej miękkie siodło (no i może jeżdżę odrobinę lepiej) nie robi mi już to różnicy i nie obcieram się ani w stringach, ani w figach, ani nago ;P

Rozmowa o układaniu męskiego przyrodzenia w siodle bardzo pouczająca 😀 😀 😀 (serio) thx
nika77 Nie mam problemu z nazwaniem rzeczy po imieniu, naprawdę. Zwłaszcza, że na ogół są to sytuacje, że jestem sama z delikwentem i nie ośmieszam go przed kolegami. Ja po prostu nie za bardzo wiem jak pomóc, gdy boli. Jak mają siedzieć i anglezować, żeby się nie podrażniać?



Slipy obcisłe z dłuższą nogawką  z mikrofibry (bezszwowe).
Nie bokserki (to chyba nawet nie wlezie pod bryczki) i lepiej nie bawełniane slipy z gumkami w nogawkach.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
02 czerwca 2016 11:25
niesobia Kurka, no dzięki za dogłębną interpretację, tylko cholera nie wiem czy mi 15-latek z jazdy nie ucieknie jak mu powiem, że ma "wory na brzuchu nosić". Bardzo to subtelne  😁


Zasugeruj bardziej obcisłą bieliznę i tyle, sami dojdą gdzie sprzęt umieścić, logiczne że jak zostanie na dole, będzie nieprzyjemnie 😉
ja sugeruję delikwentowi przemieszczenie w majtach i sugeruję dopasowaną bieliznę 😉
.
He po 22 wrócę do tematu jak mnie moderunek puści  😉
Nareszcie ktoś wykazał różnicę między siodłami męskimi i damskimi. A jest ich więcej.
He po 22 wrócę do tematu jak mnie moderunek puści   😉


niesobia ja już czekam z niecierpliwością  🤣
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
09 czerwca 2016 22:37
Wkurza mnie jak ciężko w okolicy o dobrego weta diagnostę. Więcej mi pomogła konsultacja przez internet, nosz.... 👿 Sprawa błaha, a mam w planie porządne przebadanie konia na inną okoliczność :/
Nareszcie ktoś wykazał różnicę między siodłami męskimi i damskimi. A jest ich więcej.


Dużą więcej i mało kto zwraca na to uwagę a komfort jazdy to jak niebo a ziemia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się