Stajnie w Lublinie

karolciaequilano   marzenia się spełniają
30 marca 2016 07:32
Mieszka w okolicach Białej Podl. ale z tego co wiem jeździ po całym województwie. Radzę uważać 🙁 u mnie robił pierwszy i ostatni raz. Tylu już nie pozwoliłam mu przekuwac
                                  🏇 🏇 🏇
Znana jest ostateczna data wizyty Lee Holen! Będzie to 22.04.2016
Koszt wizyty 300zł plus koszty dojazdu z Wawy podzielone na ilość koni (przy 10 koniach to ok 20-30 zł)
Każdy zdecydowany na wizytę zobowiązany jest do wpłaty zaliczki w wysokości 100 zł
Lee przyjeżdża z tłumaczką
Większość pacjentów jest ze stajni w Elizówce i pojedyncze konie prosimy o przyjazd do Alexandra, nie ma możliwości przyjazdu do jednego konia. Przyjazd do kilku koni z innych stajni będzie uzgadniany indywidualnie.
W przypadku dużego zainteresowania jest możliwość nawiązania stałej współpracy!!!
Wszystkich zainteresowanych bardzo proszę o jak najszybszy kontakt pod nr: 505-916-494
Szukam informacji gdzie w Lublinie i okolicach mogę dostać wysłodki buraczane  👀  :kwiatek:
galopada_ na olx, jeśli nie zależy Ci na "końskich" firmach. Zdecydowanie taniej, do wyboru melasowane lub nie.
Karino1998, na razie trafilam tam na oferty sprzedaży dużych ilości. Interesują mnie 50, max 100kg worki😉
galopada_, u mnie 🙂.
generalnie każda gmina ma przynajmniej jeden sklep z paszami, węglem, nawozami - takie wszystko w jednym, ale to tylko melasowane, niemelasowane trzeba zamawiać przez neta chyba że o czymś nie wiem 😉
Hej 😉
U nas ( gmina strzyżewice) można dostać niemelasowane w 50 kg workach, sama kupuję 😉 W razie czego służę pomocą
A jak cenowo?  :kwiatek:
Arroch za 50 kg worek płacimy 48 zł  🙂
Czy byłby ktoś skłonny wypożyczyć na 1 trening  ( na 3 godziny dosłownie) siodło Prestige Lucky Dressage ? Mogę odwdzięczyć się na różne sposoby: może ktoś zastanawia się nad kupnem siodła Wintec Isabell Werth, Windsor Elite lub equipe Olympia - mogę też wypożyczyć na testy. Mogę także odwdzięczyć się wyjazdem w teren na moim koniu, lub w jakiś inny dowolny sposób 🙂 
Czy posiada ktoś może numer tel do Dr Katarzyny Paschalis-Trela ???
Orientujecie się czy w którymś sklepie jeździeckim w Lublinie, najlepiej w centrum dostanę od ręki priobiotyki em-15?
Microbiotyk - Elizówka hala C

nic innego mi po głowie nie chodzi
dzięki, dzwoniłam i okazało się, że właściciel tego sklepu w Elizówce mieszka na Krakowskim Przedmieściu i mozna się z nim w tych okolicach umawiać na odbiór tak więc idealnie.
Witam. Czy istnieje w Lublinie konska pralnia? Potrzebuje profesjonalnie wyprac derki pezeciwdeszczowe
mils   ig: milen.ju
28 maja 2016 11:43
Jest tutaj koś kto stoi w Wieży? 🙂 Miałabym kilka pytań.
Jest tutaj koś kto stoi w Wieży? 🙂 Miałabym kilka pytań.


Aktualnie nie stoję ale wcześniej spędziłam tam rok z koniem. więc jeśli w czymś mogę pomóc zapraszam na pw 🙂
Cześć, znajoma z innego województwa poszukuje stajni w Lublinie i okolicach.
Warunki: padok(pastwisko), ujeżdżalnia zewnętrzna, dobra opieka. Mogą byc rownież stajnie przydomowe.
W jej imieniu dziękuje za wszystkie propozycje🙂
alwawszczak Ta w której teraz jeżdżę spełnia wszystkie warunki, ale niestety jest w stajni więcej koni niz miejsc i nie prędko się to zmieni.
Spróbujcie może na Ku słońcu (pastwiska są, z wypuszczaniem tylko się dogadać, plac zewnętrzny duży, malutka hala, duzo pensjonariuszy). I widziałam ciekawy ośrodek w Krężnicy, plac jest pastwiska jakies też. Ale tylko przejazdem bylam, moze ktos cos więcej wie,

I pytanie, które juz kilka razy się tutaj zapewne pojawiło, no ale może nastąpiła jakas zmiana.
Postanowiłam ruszyć sie w końcu i zdać BOJ.
Szukam stajni ( lub człowieka z koniem) w której przygotują mnie do tego.
Tak w okolicach wrzesnia chciałabym zacząć i najlepiej w tym roku jeszcze zdać.
Wiecie cos na ten temat?
Wszystkie opcje wchodzą w grę, dzierzawa konia+treningi, same treningi, sama dzierżaw+osoba z zewnętrz do treningów.
Chodzi mi o to żeby to bylo zrobione dobrze, zwracanie uwagi na szczegóły itp. A nie tylko klepanie tylko i nauka czworoboku na pamięć.
Możecie pisac na PW, najlepiej od razu z tym jak wyszło by to finansowo.
.
Potrzebuję informacji na temat stajni Dębina (najlepiej na prvi  :kwiatek🙂  Z góry bardzo dziękuję  😉
Sonika, Muchozol - dzieki-na pewno jej przekaze. Dakar jej od razu polecalam oczywiscie🙂 Pozdrawiam!
Witajcie
Chcialam Was prosic o sugestie i propozycje nt. stajni i osrodkow jezdzieckich w Lublinie, gdzie jest instruktor ukierunkowany na naturalne metody jazdy i pracy z konmi. Kompletnie nie znam miasta, okolice blizsze i dalsze chyba narazie srednio wchodza w gre:/ bo nie mam auta, stad taka prosba..
Bede wdzieczna za kazda pomoc i ewentualnie przekazany kontakt. Nawet jesli w danym momencie osoba nie jest zatrudniona jako instruktor w osrodku, ale ma uprawnienia i moze byc zainteresowana wspolpraca, rozwaze kazda opcje.
Z gory ooogromnie=] dziekuje i pozdrawiam
K
mils   ig: milen.ju
06 czerwca 2016 19:01
Pozwolę sobie ponowić pytanie, które już kilkakrotnie się tutaj pojawiało, ale może coś się zmieniło w tej kwestii. Gdzie, w jakiej stajni, u kogo jest możliwość ambitniejszego (poziom klasy L min.) i porządnego potrenowania pod kątem skoków w przypadku braku swojego konia? Na pewno odpada Fidelius.
mils A u Niewiadomskiego ?
Sama tak naprawdę nie wiem i mnie to ciekawi
.
Muchozol nie pomyliłaś jeździła na moim siwym🙂 Mils popytaj w Elizówce może coś tam jest  😉
.
mils   ig: milen.ju
06 czerwca 2016 21:16
Muchozol dokładnie, ale na wakacje wyjeżdżam, a potem w okresie zimowym nie chciałabym robić przestoju w jakiejś robocie, no i nie wiem czy finanse mi pozwolą na dalszą dzierżawę (zawirowania rodzinne).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się