Konie czystej krwi arabskiej

basienka_kbs dawno cię nie było! Piękny! <3
[flash=200,200]http://Corral[/flash] poszło pw,  nikt na Bruges nie jedzie?  🙁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
06 czerwca 2016 12:34
Mozii poza Sprengerem HkM ma jeszcze cienkie


Epikea, dzięki piękne  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 czerwca 2016 22:46
szamanka, może ustosunkujesz się do zarzutów skierowanych do Ciebie? Jak to ludzi na hajs wałujesz?
[url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,5367.msg2548207.html#msg2548207]Nieuczciwi forumowicze[/url]
JARA dziękuję.

Proszę Was o pomoc, może zna ktoś użytkowniczkę szamanka osobiście? Zna jej adres? Często wyjeżdżam służbowo, jestem w różnych rejonach Polski, chętnie spotkam się z nią osobiście.
Na jej fp jest podana Stajnia, w której stoi Armani możesz skontaktować się przez stajnie myślę 🙂
Jestem w szoku, co jak co ale tego się po szamance nie spodziewałam  🙁
Mowiac delikatnie - siara.
JARA dziękuję.

Proszę Was o pomoc, może zna ktoś użytkowniczkę szamanka osobiście? Zna jej adres? Często wyjeżdżam służbowo, jestem w różnych rejonach Polski, chętnie spotkam się z nią osobiście.

Tu stoi z koniem:
https://www.facebook.com/stadninaforta/?fref=ts

Wstyd! 😤 Ciekawa jestem czy Marcin i Pan Janek wiedzą jaką mają pensjonariuszkę. Bo mimo, żem z Warszawy to w Forcie spędziłam swoje dzieciństwo i znam ich bardzo dobrze.
Gillian   four letter word
07 czerwca 2016 10:20
amnestria o ile się nie mylę szamanka niejednokrotnie narzekała na warunki w Forcie i niejednokrotnie się odgrażała, że konia zabierze 🤔wirek: a koń jak stał tak stoi do dnia dzisiejszego... To chyba mówi samo za siebie?!

Mi zdarzyło się coś sprzedać szamance na szczęście transakcja przebiegła bezproblemowo. Mam wrażenie, że dziewczyna się trochę pogubiła i przeceniła swoje możliwości... szkoda. Całe szczęście, że revolta skutecznie działa i więcej osób nie zostanie naciągniętych.
Pogubiła?? Really? Wystarczy przejrzeć wątek o Nieuczciwych, żeby zobaczyć jaką manianę laska odstawia 😵
Oszukuje na drobne kwoty, ale grosik do grosika.. 🤔

Powtórzę - WSTYD, WSTYD, WSTYD!

A co do Forty, sama bym tam konia nie wstawiła. Ale mnie jak się nie podoba to konia zabieram, a nie płaczę, że mi źle.
amnestria o ile się nie mylę szamanka niejednokrotnie narzekała na warunki w Forcie i niejednokrotnie się odgrażała, że konia zabierze 🤔wirek: a koń jak stał tak stoi do dnia dzisiejszego... To chyba mówi samo za siebie?!

Mi zdarzyło się coś sprzedać szamance na szczęście transakcja przebiegła bezproblemowo. Mam wrażenie, że dziewczyna się trochę pogubiła i przeceniła swoje możliwości... szkoda. Całe szczęście, że revolta skutecznie działa i więcej osób nie zostanie naciągniętych.

Nie mylisz się. Dziewczyny wielokrotnie radziły konia stamtąd zabrać.
Bo to użytkowany bez bez jej zgody, bo stoi na betonie...
amnestria faktycznie, coraz więcej spraw wychodzi na światło dzienne, jestem ciekawa czy sama zainteresowana zamierza sprawę wyjaśnić, czy zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach ...  🤔wirek:
Gillian   four letter word
07 czerwca 2016 11:28
no cóż, magia internetu 😉 można być kim się chce.. dopóki się nie wyda 😉
Byłoby miło, gdyby szamanka zechciała całą tę niesmaczną sprawę wyjaśnić.  😲
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 czerwca 2016 13:21
Mistrzostwa odwołane...  😵
Mozii serio?! Jaki powód podali?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 czerwca 2016 15:13
Zbyt mała ilość zgłoszeń... Przyszedł mi mail od Pani prezes. Info potwierdzone, bo tam dzwoniłam odnośnie wpłat między innymi. Mają robić zwrot wpłat w tym tygodniu.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
07 czerwca 2016 17:02
Nie bede sie w zaden sposob usprawiedliwiac, bo to nie o to chodzi, pieniadze zostaly zwrocone a powody dlaczgo stalo sie tak a nie inaczej to niestetymoja prywatna sprawa, na ktora zlozylo sie wiele sytuacji w moim zyciu prywatnym, dlatego tez nie udzielalam sie na forum, na fb czy innych portalach. Sprawa mnie przerosla owszem, ale sprawa moja rodzinna, w domu, a przez to zaniedbalam reszte. Jest mi przykro i przepraszam, staram sie teraz nadgonic wszystko co zalegle. Przy okazji - dziekuje -  wiem juz kto mi dobrze zyczy.
Szamanka nie żartuj. Jak ma się problemy, w wyniku których powstają opóźnienia, to się o tym informuje osobę wobec której jesteś zobowiązana. Na forum się logowałaś codziennie, Patrycja też pisała do ciebie codziennie i co? Nie miałaś czasu odpowiedzieć jej, że masz problemy? Lepiej unikać odpowiedzi? Litości. 🙄 Zachowałaś się nieodpowiedzialnie i niesmak pozostał. Czemu w tej sytuacji re-volta miałaby ci dobrze życzyć? 😀
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
07 czerwca 2016 17:49
ashtray revolta mnie nigdy dobrze nie zyczyla, ale pzy okazji zweryfikowala, kogo lepiej w znajomych nie miec.

Takze z dniem dzisiejszym zegnam rv - wszystkim zycze wszystkiego dobrego i jak najmniej problemow.
Oj szamanka nieładnie. Zwłaszcza, że niektóre sytuacje miały miejsce blisko rok temu ... A najbardziej nie ok jest to, że w tym całym kwasie nie umiesz zwyczajnie przeprosić tylko jeszcze robisz jakieś uwagi na temat osób, które ośmieliły się szczerze skomentować tą sytuację. Smutne.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
07 czerwca 2016 17:56
Jagoda przeprosilam przeciez. Nie robie uwag do nikogo - stwierdzam fakt.
Zbyt mała ilość zgłoszeń... Przyszedł mi mail od Pani prezes. Info potwierdzone, bo tam dzwoniłam odnośnie wpłat między innymi. Mają robić zwrot wpłat w tym tygodniu.

Już oficjalnie odwołane  na fb.
Bez możliwości komentowania...
No jasne! Najlepiej obraź się na nas, że ty coś zawaliłaś. 😵
ashtray revolta mnie nigdy dobrze nie zyczyla, ale pzy okazji zweryfikowala, kogo lepiej w znajomych nie miec.

Takze z dniem dzisiejszym zegnam rv - wszystkim zycze wszystkiego dobrego i jak najmniej problemow.
  taaa,nalatwiej to schowac glowe w pisek i UDAWAC,ze jest sie nieobecnym,podczas gdy jestes ONLINE  🙂
Padłam, że szamanka jeszcze ma czelność walnąć fochem 😂
To jest wątek o koniach [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,5367.msg2553891.html#msg2553891]a ten o nieuczciwych voltowiczach[/url]
Wojenka naprawdę cały weekend u Hetmana? Żadnych zdjęć? Dobrze chociaż, że praca przyniosła efekty  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się