UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Duży plus dla sprzedającego CykCyk  :kwiatek: Dobry kontakt, ekspresowa wysyłka a paczka zapakowana tak pancernie, że miałam problem z dostaniem się do środka 🙂
DUŻY + dla evelin - bardzo dobry kontakt i ekspresowa wysyłka  :kwiatek:
Duży Plus dla użytkownika Arsen, bardzo dobry kontakt, bezproblemowy test siodła, bezproblemowy zwrot, bo nie pasowało, szybka wysyłka kolejnego do testów, które finalnie zostało 🙂 + atrakcyjna cena 🙂
Plus dla forumowiczki OBIBOK ( kupująca), wzorowa transakcja, gorąco polecam 🙂
Plus dla Derby i Nikodi - sprzęt zgodny z opisem, miły kontakt , bezproblemowe zakupy 🙂
Duży plus dla sprzedającej 31sierpnia. bardzo szybka wysyłka!
Wielki plus dla forumowej Majer. Nie dość że super kontakt, to jeszcze się nam udało odebrać osobiście, bo sama sprzedająca pomyślała. Sprzęt zgodny z opisem. Szczerze polecam 😉
Mega plus dla Sivens jako sprzedającej za ekspresową transakcję  :kwiatek:

Plus zaległe plusy dla:
-dairoroxi za wymianę,
-sianecka jako kupującej 🙂
plus dla MATRIX69 (sprzedająca) błyskawiczne załatwienie przesyłki, bezproblemowy kontakt  :winko: :winko:
Polecam użytkownika Shantowa jako sprzedawcę, może trochę poczekałam na ochraniacze ale warto było 🙂
Ja bardzo polecam transakcje z Bella_14 kupiłam od niej  strzemiona , siodło niestety nie pasowało na konia,  nie miałam żadnego problemu ze zwrotem wszystko przebiegło bardzo płynnie a do tego Pani jest bardzo sympatyczną osobą, pomogła mi w dobraniu innego. POLECAM  😀
Ogromny plus dla Ciapajupa jako sprzedającej
Super kontakt, błyskawiczna przesyłka, towar w 200% zgodny z opisem 🙂
Bardzo polecam 🙂
Duzy plus ode mnie dla Evelin, super kontakt, super szybka wysylka I towar zgodny z opisem.  :kwiatek:
POLECAM uzytkowniczkę : julka177
Co prawda siodła ostatecznie nie kupiłam ale nie było problemu z odesłaniem i kontaktem w międzyczasie  :kwiatek:
duży plus dla olek , sprzedająca
ode mnie plusy dla użytkowniczek Angela oraz Katarina-Anna jako kupujących- konkretne pytania i oczekiwania dotyczące przedmiotów, dobry kontakt, szybka wpłata.
wszystkim życzę takich kontrahentów
Duży plus dla majeczka, szybka przesyłka, bryczesy tak leżą jakby były szyte na miarę 🙂  :kwiatek:
Dziękuję marta_sz za świetny kontakt,dodatkowe zdjęcia i bardzo szybką wysyłkę .Wszystkim bardzo polecam  :kwiatek:
+ dla zu5 jako sprzedającej  :kwiatek:
Serdecznie polecam użytkowniczkę marta_sz , cierpliwie i uprzejmie udzieliła wyczerpujących odpowiedzi. Derka była dokładnie w takim stanie jak obiecała, doszła czyściutka i super zapakowana. Dziękuję 
Polecam transakcję z użytkowniczką mikstura. Błyskawiczna przesyłka, kontakt wzorowy a i jeszcze kilka zdań można usłyszeć/przeczytać, które na duchu podniosą  :kwiatek:
Dziękuję Ci Blondek serdecznie za miłe słowa
Ode mnie dla Ciebie również ogromny plus  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Ekspresowa wpłata, przemiła osoba o dużej kulturze osobistej
Rekomenduję i polecam wszystkim Blondek 🙂
bardzo polecam użytkowniczkę justuscho jako kupującą.
idealna transakcja - dobry kontakt,konkretne pytania, szybka wpłata.
zdecydowanie polecam!
polecam użytkowniczkę marta__sz jako sprzedającą, bardzo szybka wysyłka, konkretne odpowiedzi na pytania, wszystko super zabezpieczone, rewelacyjny kontakt, pieniążki wpłacałam z góry na konto, wszystko w porządku 🙂
Mega plus dla Magda M. jako sprzedającej. Miły kontakt i bardzo szybka wysyłka. Dziękuję i polecam  :kwiatek:
agata* jako sprzedająca, polecam  :kwiatek:
martuuu  :kwiatek: bardzo kompetentna i uczciwa osoba 🙂
Polecam sprzedającą wic21
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
21 czerwca 2016 15:53
Duży PLUS dla sprzedającej karimas  :kwiatek:
agull   Dążąc do celu
23 czerwca 2016 10:11
Duży PLUS dla ksecapem jako przedającej 🙂
Również duży PLUS dla zielona_stajnia jako kupującej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się