DIY - zrób to sam

Przesłodka kartka (karta?) dla mojego chłopa z okazji zbliżającego się hamerykańkiego święta 😉
W środku ma 13 kopert, na każdy miesiąc aż do kolejnych walentynek, w kopertach są krótkie listy z podziękowaniami i życzeniami na prawie ręcznie robionej papeterii.
Świetny pomysł  😜
Dziękuję 🙂
Jeszcze zapomniałam. Urodzona dzisiaj Sówka. Powstała przy współpracy trzech pokoleń (ja, mama, siostrzenica)
Konopala, moze byc doniczka z butelek plastikowych.
Moze byc taka kieszonka na telefon z butelki po szamponie.
Z folii babelkowej moze byc etui na telefon,  albo zabawka dla dzieci.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 lutego 2016 09:16
Jakiś czas temu zrobiłam dla mojej mamy.
BASZNIA   mleczna i deserowa
14 lutego 2016 19:40
Super!
Co mi przypoomina, ze konie na święta uczyniałam.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 lutego 2016 23:35
Chess ja Cię podziwiam, co rusz wpadasz tu z jakimś pomysłem! Niesamowita jesteś 😀
Cześć🙂 mam pytanie czy któraś z Was bylaby w stanie wykonać taką anatomie szurka? http://streetanatomy.com/2009/01/06/rat-dissection-in-knit/ Chyba najlepszy pomysl na prezent dla mojego promotora a ja jestem beztalenciem totalnym i wiem, ze w moim wykonaniu to tak fajnie nie wyjdzie  🙄

Przepraszam za literówki ale pisze z telefonu...
BASZNIA   mleczna i deserowa
15 lutego 2016 12:01
Oł szit :-D
Moim zdaniem filcki by dały radę. Ktoś tu robił...
Ja zrobiłam kiedys żabę z filcu ,której wnętrzności moznabylo wyciągnąć.
Tylko chyba nie wstawiałam zdjecia.
Chess ja Cię podziwiam, co rusz wpadasz tu z jakimś pomysłem! Niesamowita jesteś 😀

A dziękuję, dziękuję.
Wiesz co, u mnie to się jakoś tak samo dzieje 🙂
Do Sowy namówiła mnie i mamę moja siostrzenica. Ogólnie śmiesznie bo jej koleżanka miała taką filcową co się kupuje zestaw i tylko zszywa po wyznaczonych dziurkach i teraz Natalka jest zadowolona bo ma robioną ręcznie od podstaw.
No ale ogólnie ja bardzo lubię dłubać. Jak się wkręcę to już leciiii... Czasem wiąże mi się to ze studiami ale zwykle jest właśnie oderwaniem od nich 😉
Przybywam z nowym dzieckiem 🤣



Dzisiaj z Profesorem od dyplomu artystycznego ustaliliśmy, że do grafik dorzucimy rekwizyty tak więc powstanie kilka pierdółek związanych z horrorami. Mam też skatowanego misia ale nie uszyłam go sama 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 lutego 2016 21:15
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 lutego 2016 21:22
Czadowa czapa  😍
Robi ktoś (umie ktoś robić) bransoletki z muliny? potrzebuję pomocy, bo nie ogarniam trochę. Najchętniej na pw
Dziwactw ciąg dalszy 🙂
Robi ktoś (umie ktoś robić) bransoletki z muliny? potrzebuję pomocy, bo nie ogarniam trochę. Najchętniej na pw


ChemiK ja robiłam kiedyś, tylko teraz pytanie czy Ci chodzi o te okrągłe czy o te plecione na płasko? Dawno już nie robiłam ale jakoś nie widzę przeszkód bym sobie nie mogła przypomnieć 😉
Lov   all my life is changin' every day.
05 marca 2016 08:48
Ja też z muliny swego czasu robiłam, doszłam wtedy nawet do tych z napisem 😁

Chwaliłam się w kocim, ale tu też się pochwalę, a co  😎 Tyle się zabierałam za to filcowanie, no to mam..
Lov - idealne! Szkoda że mój woli leżeć na gołych kafelkach niż w posłaniu  😁
Fejszbuk mi dzis na dzieńdobry wypluł🙂 http://cottonbee.pl/tkaniny/dla-dzieci/12171-wesolykucyk.html
Dziewczyny, może któraś wie jak, albo czy jest taki fachowiec, który przyszyłby jakoś/przykleił- nie wiem- futerko do żelu? 🤣

Wiem, że podkładki używa się z konieczności a nie żeby wyglądać- u nas futrzana nie wchodzi w grę (ze względu na grubość) ale musimy chodzić w żelowej (zalecenie weterynarza :zemdlal🙂, a że zawsze podobałby mi się żele obszyte futerkiem to.. Czemu by nie 🙄 Tym bardziej że taki gotowy żelik jest hmm.. zbyt drogi 👿

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić takiego małego manekina takiego jak na zdjęciu?
[
Szybki wytwór - jakieś 10 minut.
Notesik/kartka na zbiorowe życzenia urodzinowe 🙂
(literówka już poprawiona)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2016 16:53
ma ktos doswiadczenie w bejcowaniu drewna? Robie sobie stolik kawowy chce go zabejcowac na rustykalno ciemny kolor - i czy wykanczac woskiem bezbarwnym czy kolorowym?
CzarownicaSa, cudne koniszcze!
A "bycie prototypem łatwe nie jest" dałabym na koszulki dla pierworodnych dzieciaków.  😂

Nerechta, ja jedynie odnawiałam kufer, użyłam lakierobejcy Sadolinu - pracowało się stosunkowo łatwo, na razie się trzyma. 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 maja 2016 17:49
trzynastka   In love with the ordinary
09 czerwca 2016 18:55
Zrobiłam stolik!  🏇

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 czerwca 2016 18:56
Fajny! 😀 Jak się sprawdza? Ze skrzynek, dobrze widzę?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się