Re-voltowy łańcuszek książkowy

I jak tam stoimy? Jest jedna książka przerwy? Bo mamy czerwiec, a ja nie dostałam ani majowej, ani czerwcowej.
Ja miałam jeden miesiąc przerwy.

Kompletnie nie ogarniam co się dzieje. Jest ktoś w stanie to podsumować?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 czerwca 2016 21:15
U Ogryzek są 3 książki (albo teraz 2)  👀
Ja mogę za jakieś 2 dni wysłać książkę do safie, więc jakby co można na nas nadrobić (safie też skończyła książkę, którą jej wysłałam).
LatentPony, ja mam twoją, ale będziesz musiała jeszcze chwilę zaczekać na przesyłkę.

W przyszłym tygodniu wyślę do Ciebie, Karino1998, jedną.  😉
LatentPony   Pretty Little Pony :)
15 czerwca 2016 08:45
Akleshia, byłabym jednak wdzięczna za w miarę szybką wysyłkę. Wykreślona z łańcuszka zostałam już dwa miesiące temu, a książki nadal nie mam... Z drugiego łańcuszka książka wróciła do mnie bez problemów.
Ech... Przykre jest to, że to odnośnie mnie pisane były takie słowa: "Mam tylko nadzieję, że moja książka pójdzie dalej i nie utknie u niej...", a książki z opóźnieniem, ale zawsze wysyłałam, a teraz sama zaczynam wątpić w odzyskanie swojej, pomimo tego, że kilka razy zaznaczałam, że po wypisaniu mnie z łańcuszka proszę aby moje książki do mnie wróciły...
Cariotka   płomienna pasja
15 czerwca 2016 10:21
Przykre jest to że nie widzisz problemu ze swojej strony 😵
LatentPony   Pretty Little Pony :)
15 czerwca 2016 11:00
Cariotka, nie rozumiem dlaczego wciaz wtracasz sie z niemilymi uwagami odnosnie mojej osoby. Jezeli chcesz mi powiedziec cos osobistego, to naprawde, zapraszam na priv. Owszem, widze problem w tym, ze zawalilam i z wlasnej winy wylecialam z lancuszka. Ale wszystkie ksiazki ode mnie poszly dalej, jedna z moich ksiazek tez wrocila bez problemu, a o drugiej sluch zaginal... Chyba mam prawo sie denerwowac? Ksiazki ktore wyslalam do lancuszka sa dla mnie wazne i chcialabym aby do mnie wrocily.
Scottie   Cicha obserwatorka
15 czerwca 2016 12:07
Masz prawo. Moim zdaniem jeszcze tego samego dnia (bądź następnego), którego zostałaś wykreslona, książka powinna się znaleźć na poczcie w drodze do Ciebie. Bardzo to niesprawiedliwe i w ogóle nie rozumiem osób, które ją przetrzymały.

I w ogóle co to za przetrzymywanie książek? Swoje zawsze wysyłam dalej najpóźniej 5 dnia miesiąca. Dziś jest 15 i jeszcze nie dostałam książki :/
Cariotka   płomienna pasja
15 czerwca 2016 13:00
To super ze wysyłasz ale ja dostałam książkę z opóźnieniem i ja wysłałam później.
Scottie   Cicha obserwatorka
15 czerwca 2016 15:16
Dlatego napisałam. Ja rozumiem, że przez LatentPony zrobiła się obsówka, ale da radę nadrobić, to aż 2 tygodnie!
Olencja, bardzo fajna propozycja, póki co Twoja książka jest moją ulubioną z całego łańcuszka  :kwiatek:
Dużo książek Wam znanych pojawiło się w łańcuszku? Do mnie właśnie przyszła druga dobrze mi znana.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 czerwca 2016 07:50
Ja nie dostałam w tym miesiącu jeszcze żadnej 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 czerwca 2016 07:58
Jak pisałam już na pw - w zeszłym miesiącu nic nie dostałam, ale czerwcowa książka poszła priorytetem 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
25 czerwca 2016 19:27
Ogryzek, ja jeszcze nie trafiłam na taką, o której bym wcześniej słyszała. I żadna z nich po opisie/okładce by mnie nie zaintersowała i pewnie bym ich nie przeczytała 😉 Dlatego cieszę się, że biorę udział w zabawie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 czerwca 2016 08:55
Jak pisałam już na pw - w zeszłym miesiącu nic nie dostałam, ale czerwcowa książka poszła priorytetem 🙂


Biorę udział w dwóch łańcuszkach i z żadnego książka nie doszła 😉
safie Ode mnie doszła?

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 czerwca 2016 12:43
Jeszcze niestety nie 🙁
Kurczę, długo :/ Daj znać jeśli dojdzie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 czerwca 2016 21:30
JARA, chyba już dotarła? (mam smsa z poczty)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 czerwca 2016 06:02
Doszla wczoraj 🙂
ja nie dostałam książki w tym miesiącu  🙁
pestka wysłałabym Ci coś, ale sama od dwóch miesięcy nic nie dostałam  🙁
Karino1998

Idzie do ciebie... kurier zawalił dlatego tyle trwa. Idzie tylko jedna, bo drugą musiałam odesłać do właściciela, a trzecią dopiero dostałam.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 czerwca 2016 14:34
Kurczę, długo :/ Daj znać jeśli dojdzie.


Dotarło 🙂

I od dawna chciałam tą książkę przeczytać, ale wiecznie coś - teraz bez wymówek! 😀
safie O, to mi ulżyło, bo prosiłam teściową o wysłanie i nie wzięła poleconego  😡

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 lipca 2016 14:09
JARA, od razu napiszę, że nie dam rady do 5 wysłać książki - od 8go zaczynam urlop i trochę nadgodzin przede mną. Wyślę ok. 11 - 12 🙂
Coś poszło nie tak 🙂 dostałam drugi raz książkę Cierp1enie, zdaje się zamiast mojej własnej 🙂

Przy okazji mam refleksję na temat tłumaczeń - akurat miałam książkę Safie w oryginale i czytając wypisywałam sobie fajniejsze cytaty. Potem przy odszukiwaniu ich w j. polskim bardzo mnie zdziwiła inwencja twórcza tłumacza. Niestety - wersja polska w tych fragmentach wypada moim zdaniem słabiutko.
A no właśnie, teraz książki mają do nas wrócić, tak? 😀
Kończę Twoją i wyślę ją z książką Safie jutro albo w czwartek 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się