Re-Volta

kpik   kpik bo kpi?
01 marca 2009 17:43
a co jeśli ktoś ma otwartych kilka kart na raz? która aktywność pokaże się na liście?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 marca 2009 18:33
może to jest właśnie owa "czynność nieznana" - bo nie jest w stanie określic, jednym  słowem, co robisz 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 marca 2009 19:33
mozemy zrobic maly eksperyment. tylko uzytkownik musi miec wylaczona funkcje ukrywania 😉
Słów kilka wyjaśnienia.

To drukuje wątek, to nie do końca jest drukuje wątek 😉 Mogę po prostu zmienić na przegląda wątek, bo to że ktoś tam wszedł, to wcale nie znaczy, że drukuje (tego się nawet nie da sprawdzić w żaden sposób, czy ktoś właśnie włączył drukarkę, ba, czy w ogóle ma drukarkę). Rzeczywiście w link do druku mogą trafiać ludzie z googla, forum się dość zgrabnie pozycjonuje na różne końskie zapytania.
Dalej, to "drukuje" wątek wynika z tłumaczenia forum na język polski (tego tłumaczenia nie robiłam sama, moje są tylko polskie przyciski graficzne). Po angielsku to jest - przegląda stronę do druku. Być może użytkownicy, albo goście, wolą przeglądać wątek w ten sposób (przygotowany do druku) - wtedy wszystko wyświetla się na jednej stronie, bez ozdobników itd.

Nieznana czynność: każda czynność ma swoja nazwę, która jest wyświetlana na podstronie z Big Brotherem. Na forum mamy zainstalowanych kilka pluginów, które nie mają zdefiniowanych nazw. System wtedy wyświetla napis nazwa nieznana (bo nie ma przypisanej żadnej znanej mu nazwy). To nie chodzi o jakąś specjalną tajemnicę  😀 tylko właśnie brak definicji nazwy konkretnego pluginu forum. Jeśli pojawianie się nieznanych nazw / czynności jest uciążliwe, to mogę siąść któregoś dnia i potłumaczyć nazwy. Na przykład przeglądanie ulubionych wątków (na prośbę użytkowników do forum został doinstalowany moduł) wyświetli czynność nieznaną (bo nie ma wprowadzonej nazwy znanej dla forum).
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 marca 2009 14:54
Quanta nie ma sensu zebys siedziala i tlumaczyła nazwy. to dla nas nie było uciazliwe, raczej stanowilo fajna tajemnice forum 😉
jeśli ktoś napisze nieprzepisowego posta i ja to zgłoszę za pomocą przycisku "Zgłoś do..." a tymczasem ten ktoś poprawi wiadomość, to wychodzę na nadgorliwą czy moderacja widzi, jaki ten post był wcześniej?  🤔
nie, nie widzi i dlatego wysłał Ci PW z prośbą o wyjaśnienie co nieprzepisowego w tym poście się znalazło 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się