Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 czerwca 2016 08:37
spoko, ja przez Burzę dzisiaj jade odebrać swoje grochy  😀iabeł: czarny  😉
wątek zamknięty
Ja też bym chciała 'odebrać' tylko założę się, że u mnie nie ma i będę musiała zamawiać.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 czerwca 2016 11:53
Euphorycznie jak to to u Ciebie nie ma?  👀 Jak chcesz w Wawie odebrać, to wal na PW do Burzy  😉
wątek zamknięty
No w sensie, w moim mieście w jeździeckim.  😁
Tak bym chciała wejść, wziąć i wyjść bez wysyłek...
Wisi nade mną odsyłanie źle wysłanego mi produktu z konika i jakoś tak się obraziłam na chwilę na wysyłki.
Nie dość, że się sama przyznałam, że wysłali mi czarną absrobinę zamiast abosrobiny do grzywy i ogona
to jeszcze teraz muszę to odesłać bo nie da się wysłać do mnie kuriera z właściwym produktem i przy okazji oddać mu tę absorbinę.  🤔
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 czerwca 2016 09:51
Euphorycznie kumam  😉 Myślę, że tam Ci dobrze spakują
Ja wczoraj odebrałam swój czaprak w kropki  😀iabeł: Mąż tylko zapytał po co mi kolejny  😡
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 czerwca 2016 10:14
To pochwalcie się tymi kropkami na koniach 😀
wątek zamknięty
Skusiłam się 😡 zamówiłam zestaw z colhorse, cena mnie zachęciła i jestem miło zaskoczona- nauszniki są naprawdę piękne 😍 a czaprak... też daje radę, może szału nie robi jakościowo, ale wygląda naprawdę przyzwoicie 😉 mam nadzieję, że dziś uda mi się zmierzyć go pod siodłem i zobaczyć jak się układa 😉

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 czerwca 2016 11:43
Livia nie wiem czy dotrę dzisiaj do stajni. Jeśli nie, to dopiero będę w następnym tygodniu  😉
wątek zamknięty
marlin1990, w stajni mają takie dwa i całkiem normalnie to pod siodłem leży i się pierze. Ja bym się skusiła na cały biały, bo akurat by był "wyjściowy", ale pewnie nie ma możliwości za taką cenę :P
wątek zamknięty
budyń kupiłam go właśnie z myślą o tym, że będzie wyjściowy  😉 podoba mi się to, że jest pod siodłem czarny- w końcu nie będzie się brudził 😉 a nauszniczki są naprawdę ładniutkie, chociaż zarzekałam się do niedawna, że nigdy nie założę czegoś takiego rudej... 😂



Zdjęcie robione kalkulatorem... Zabrałam do stajni aparat bez karty 😂
wątek zamknięty
marlin1990 super wygląda ten zestaw, a na rudym to już wogóle 😍 Podrzucisz linka gdzie kupiłaś?
wątek zamknięty
palemka dziękujemy :kwiatek: poszedł link na pw  😉
wątek zamknięty
marlin1990 mogę również prosić  :kwiatek:
wątek zamknięty
Baby, jak zwykle nie mogę się zdecydować, a po tych fotach quanty postanowiłam wydać pieniądza i myślę nad bakłażanowym czaprakiem z szarą lamówką, [s]tylko nie wiem czy owije szare, czy też fiolet?[/s] No i czy aby na pewno tylko lamówka, a może jednak też stripe in? Problemy pierwszego świata... 😁
Jeszcze się czaję na tego złotego jockeya, co bodaj Zeave kiedyś wrzucała, ale poczekam aż zrobią sobie normalny sklep, a nie mailowy :P

Przypomnę konia:



edit: też jestem geniusz, kupię i szare i fioletowe  😜
wątek zamknięty
budyń, - stripe in zdecydowanie! 😀
marlin1990, - bałabym się, że czerń przybarbuje biel z praniu, ale komplecik bardzo elegancki! 🙂
wątek zamknięty
julka177 poszło pw :kwiatek:
keirashara podobno nie farbuje- info od budyń 😉 ale wolę nie ryzykować póki co  😁

budyń bakłażan byłby super 😎 z resztą szary na karych też pięknie wygląda 🙄
wątek zamknięty
keirashara, stanęło na stripe in, ale czas oczekiwania mam 2-3 tygodnie (lubię wspierać polskich diy :P), więc pewnie mi się jeszcze wizja zmieni 5000 razy... Tfu, oby nie 😁
Ten colhorse owszem, nie farbuje. Ale nie wiem jak był prany, pewnie tak standardowo. Ja swoje profilaktycznie zawsze piorę w 30 stopniach :P I chyba też się na niego skuszę, bo taka cena... Hm, jutro pożyczę do przymiarki 😁
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 czerwca 2016 22:47
Krovaw komplecie Caball 😍

wątek zamknięty
budyń, - nie zmieniaj wizji, nie zmieniaj, tak jest dobrze 😉
lusia722, - rewelka, bardzo elegancki i z tego, co widzę na pierwszej focie przyniósł już szczęście 😉

Ja znowu pokazuje na sucho - schockemohle royal style white/orchid. Nasz nowy komplecik na zawody 😍 Miał być czaprak tylko, ale jak zobaczyłam uszy, to się zakochałam. I ogólnie wielkie dzięki dla lusia722, za podsunięcie tego czapraka, bo jest idealny 🙂


Przy okazji pytanie, do ludzi używających nauszników - czy bez sznurka będą wędrować, czy nie? Bo ja używałam zawsze takich ze sznurkiem, ale on średnio estetycznie wygląda i teraz nie wiem  🤔
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 czerwca 2016 08:08
keirashara, nie będą wędrować, ale jak widzę jest to komplet ujeżdżeniowy, więc startujesz w ujeżdżeniu, a w białych nausznikach nie bardzo wolno...
Fragment przepisu o nausznikach:
"...Nauszniki muszą być dyskretne w kolorze i formie."

Oczywiście nie jest tu wprost napisane, że nie mogą być białe, ale jest to interpretowane tak, że muszą być nie rzucające się w oczy (bo teoretycznie może to zaburzać percepcje), czyli najlepiej w kolorze konia lub przy ciemnych koniach czarne/granatowe.
wątek zamknięty
arivle, - o kurczaki... przyznam szczerze, że myślałam, że właśnie w białych wolno, ale lipton 🙁 No cóż, jak się kupiło, to się kupiło, no trudno, najwyżej będą się kurzyć poza jakimiś zdjęciami, ja jako-tako nauszników ogólnie nie mam potrzeby używać.
Trochę bez sensu ten przepis. Toć zaszły zmiany, że nauszniki moga wygłuszać i kilka innch strojowych "pozwoleń", a kurcze nauszników w komplecie do czapraka nie można, eh. Pewnie nie liczy się, że koń wielkołysinowy, to prawie w kolorze głowy, nie? Żartuje oczywiście 😉 Może mnie na towarzystkich/regionalnych w nich puszczą, więcej i tak nie startuje, a jak nie, to nie, trochę mi smutno, ale włosów z głowy przez to nie powyrywam przecież.
Dzięki za info, nie będę zdziwiona na zawodach w razie coś :kwiatek:
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 czerwca 2016 08:45
keirashara, myślę, że powinni bez większego problemu. Najwyżej ci zwrócą uwagę. IMO przepis o kontrastowych nauszniki nie jest bez sensu, bo faktycznie może mieć to wpływ na to czy sędzia np. Zauważy czy nie skrzywienie.
wątek zamknięty
arivle, - jak zwrócą uwagę, to zdejmę i tyle 😉 Koń jest przyzwyczajony do moich głupich pomysłów grzebania mu wszędzie, problemów z tym nie będzie. Nie pomyślałam, że mogą odwracać uwagę od skrzywienia - zdawało mi się, ze w jasnych uszach będzie to wręcz bardziej widoczne. Tak czy tak, na więcej niż zr się w tym życiu nie wybieram, chyba, że wygram w totka, ale wtedy, to będę mogła sobie 10 nowych kompletów na zawody trzasnąć bez problemu 😁
wątek zamknięty
lusia722 elegancja 😍

keirashara wydaje mi się, że widziałam na jakiś zdjęciach z zawodów białe nauszniczki, ale pewnie przy takim zapisie wszystko zależy od "widzi mi się" sędziów 😉 chociaż moim zdaniem właśnie białe powinny być jak najbardziej dopuszczalne- elegancja i te sprawy 👀 a sam komplet przepiękny 😍 nie mogę się doczekać premiery na karym  🙂

Udało mi się dokupić uszka do padu yorka 😅 w sumie obstawiałam, że będą pasowały raczej do cottona vanilla, ale narzekać nie zamierzam 😁 muszę jeszcze tylko jakieś sensowne owijki wykombinować, może macie jakieś pomysły? 😉



Uszka Ela Art
wątek zamknięty
marlin1990 to jest popcorn yorka?
wątek zamknięty
palemka wydaje mi się, że tak 🙂
wątek zamknięty
Ładny 🙂, ja mam dwa yorki i jestem z nich bardzo zadowolona, bardzo ładnie się układają pod siodłem.
wątek zamknięty
palemka mój właśnie przeszedł pierwsze pranie i jest super, pomijając fakt, że niedokładnie zaprałam 😵 stosunek jakość do ceny tego padu jest świetna 💘 tylko muszę jeszcze jakieś owijki w rozmiarze pony dobrać  😵
wątek zamknięty
marlin1990 mnie się w nich podoba jeszcze to, ze nie są takie puchate i nie są grube, więc spokojnie mieści mi się pod siodło jeszcze cieniuteńki żel antypoślizgowy.
wątek zamknięty
A ja na CSIO w Sopocie miałam okazje obejrzeć nowa kolekcje Jarpola i nawet zamówilam komplet... Bedzie szal... Juz się nie mogę doczekać... 🙂  😍  😅  🤔wirek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.