Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Averis   Czarny charakter
04 czerwca 2016 11:35
Z Matką moją.

Jesteś naprawdę zjawiskowo piękna.
(Jak to możliwe, że chłopa nie masz?! Myślę, że faceci za Tobą szaleją... )


Mężczyźni boją się zbyt pięknych kobiet 😉 trzeba wyjątkowo charyzmatycznego samca, żeby wystartował do takiej Ascai, a takich brakuje..

Averis, śliczna buzia i cera i jaką masz młodziutką mamę  🙂

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 czerwca 2016 13:37
Chciałam coś napisać, ale zaraz znowu zacznie się psychoanaliza Ascai, a potem afera, więc odpuszczę 😉

Choć z innej beczki - nie każdy lubi "mieć chłopa". Niektórzy np wolą poczekać aż znajdą "tego jedynego"  🙂 I tu nawet tabuny mężczyzn nie pomogą.
smarcik, napisz mi na PW, poproszę. Serio.

Jeszcze raz dziękuję. Nijak nie czuję, żebym zasługiwała na aż takie przyjemne słowa. Tym bardziej, że w lustrze widzę nie tylko twarz, a również ciało. Ale bardzo, bardzo dziękuję. A ponieważ zapowiadałam, że dzisiaj fryzjer...
Cięcie mi się podoba, grzywka teraz nieco za krótka chyba, ale tydzień i będzie akurat. Fryzjerka wgniotła mi we włosy "krem podkreślający loki"  🤔 (jestem laikiem i antytalenciem fryzjerskim) i wyglądam tak...



 Ogromne zdjęcia
Prześlicznie  😍
Piękny masz ten odcień rudości!
Jeeeeżu, od razu tak ostrzeżeniem w człowieka. Toż niespecjalnie za duże, nie ten plik wstawiłam. 😉

Kup ten krem, który ci wklepywała, bo teraz masz świetne loczki a nie siano.  😉 I teraz już jest idealnie.
Averis   Czarny charakter
04 czerwca 2016 18:18
Meise, dziękuję 🙂 Mama ma 45 lat i świetne geny 🙂😉
Ascaia CUDNIE! Teraz to juz przesadzilas! Omg nie mogę się napatrzeć  😜
Averis, mam nadzieję, że Ciebie nie urażę, ale musiałam chwilę pomyśleć, żeby odkryć, która z Was to Ty. Piękna Ty i piękna mama!
Ascaia, jesteś poza konkurencją.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 czerwca 2016 19:17
Ascaia- super włosy! Bardzo ładnie wyglądasz.

I mnie z papierochem dorwano.
emptyline   Big Milk Straciatella
10 czerwca 2016 02:17
Dziękuję ślicznie dziewczyny!

Jako, że wreszcie obcięłam moje kudły z wersji "na świteziankę", wstawiam fotkę.


Averis, faktycznie jak siostry. :P
yga, no szał ciał, nawet ze szlugiem, których nie znoszę. 🙂
Ascaia, bardzo korzystna fryzura.
martva, oddaj oczy!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 czerwca 2016 06:47
Ty się z nikim na oczy nie zmieniaj!  🤬 Są piękne i niesamowicie komponują się z kolorem ust na zdjęciu. W ogóle cała jesteś piękną  😜
yga, lasencja z Ciebie, że łoooo! 😉 Ekstra figura i ciekawy styl.
emptyline, masz w sobie ciepełko, ale też takie pozytywne zakręcenie. Przynajmniej ze zdjęć "tak Ci patrzy". 😉

Już mam inne włosy. 😉 Odrosty w moim naturalnym kolorze jakoś mi się gryzły i położyłam farbę. Teraz jestem bardziej kasztanowa przy głowie, a końcówki rude naturalną henną jak były.
I uwaga! Kupiłam wczoraj nie krem, ale jakąś mgiełkę z solą morską (ponoć jest lżejsza dla włosów). Kazano mi spryskać, pognieść i zostawić, albo wysuszyć z dyfuzorem. Wgniotłam, pokręciłam na palcach i spięłam w koczka-bałaganka. No ciekawe co z tego wyjdzie. 😉 
espana dzięki 😀 super sprawa zobaczyć na żywo zoo w garsonkach i garniturach (i w kwiecistym wdzianku Krystynki), trochę jestem przerażona
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 czerwca 2016 19:30
wilczyk, a ja się na serio przestraszyłam na insta, z tymi komentarzami o głosowaniu na PIs.
Chess o jaki przeeeboski kolor oczu, oddam nerke za takie! 😉
wilczyk no no no, nie dosc ze celebrity to jeszcze tak na powaznie! super 🙂
emptyline cudnie! nie dosc, ze piekna dziewczyna to jeszcze makijaz siwetny!
averis super zdjecie, genow nie oszukasz 😀

Mi sie udalo zalapac na taka domowa sesje z przyjacielem, fajnie sie bawilismy, choc meczace te flesze, blendy, pozowanie... nie moglabym sie zajmowac czyms takim czesciej brak mi cierpliwosci 😀
faith, trzecia mega. Bardzo pasuje Ci taki kolor 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
12 czerwca 2016 20:40
Mnie przyłapali na radości na imprezie 😉
faith, dzięki, chociaż ja za nimi nie przepadam 😉 W sensie, że niby ładne ale takie nie wiadomo co. Ni to szare, ni zielone, dla niektórych niebieskie...
Ładne fotki 🙂 Ja się ostatnio czaję na powrót do młodości czyli jakieś gotyckie zdjęcia z koleżanką, która od dawien dawna cyka mi jakieś tam foty i zawsze mamy z tego radochę.
Trochę mnie ten sopocki wiatr rozczochrał  😀iabeł: ale za to ON wygląda jak z katalogu  😍 😁 

[img]https://z-1-scontent-waw.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13432277_1018108681558697_4129963135489935339_n.jpg?oh=26e1d9944766472681c718deff133e3b&oe=58014241[/img]
baffinka, daj na awatar 😁
Wymodelowana no baaa  😀iabeł: i jeszcze na profilowe i w tle wrzuce. I oczywiście na ściane. Na poduszkę. Na kubek. Na koszulkę. WSZĘDZIE  😜 😁
No poduszkę to już ustaliłyśmy wczoraj 😁 Do dowodu jeszcze!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 czerwca 2016 14:01
baffinka, ale ciacho złapałaś 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 czerwca 2016 15:39
baffinka, aaale czad!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 czerwca 2016 15:48
baffinka, hahaha
baffinka, z zazdrości aż pozieleniałam!  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się