LUBLIN i okolice

mils   ig: milen.ju
09 czerwca 2016 09:54
I mogę sobie stamtąd tak wyrwać po kilka liści? Czy na nielegalu? 😁
Hmmm... Raczej na pewno nielegalne, ale moze da się z pracownikami porozmawiać, wyłuszczyć problem i może pozwolą? Tak czy siak tam jest pięknie więc nawet w ramach spaceru warto się przejść.
Gdzie tanio i solidnie nadrukują mi w Lublinie coś na czaprak? Czy lepiej byłoby zamówić już czaprak z nadrukiem?  👀
.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 czerwca 2016 15:58
Nie chcę robić reklamy bo coś za często temat się przewija, ale w Decathlonie można zrobić nadruk na czapraku.
smarcik Na ich czapraku czy można kupić gdzieś indziej i przynieść do nadruku ?
Bo kiedyś z koszulkami mieliśmy problem bo powiedzieli, że nadruki robią ale tylko na koszulkach zakupionych u nich  🙄
Przepraszam za off.
Czy ktoś ma może w rodzinie albo wśród znajomych osoby niepełnosprawne?
Do projektu związanego z hipoterapią poszukujemy dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, zameldowanych w Lublinie (warunek konieczny).
Zajęcia są częściowo dofinansowane. Więcej informacji pw.
Będę wdzięczna za wszelkie info  :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
05 sierpnia 2016 02:48
Wyszukiwarka wypluła mi posty sprzed 3 lat, także pozwolę sobie zapytać. Jakie są w Lublinie godne polecenia szkoły tańca, gdzie prowadzą zajęcia dla dorosłych? Najlepiej jakieś style takie... Kobiece, jeśli tak to można nazwać, czyli żadne hip hopy itp., tylko coś kobiecego właśnie. Chciałabym się nauczyć fajnie ruszać przy okazji po prostu, że tak powiem. 🙂
Przy okazji spytam też, gdzie prowadzą dobrze zumbę?
mils taniec - Dąbscy, co do zumby nie wiem 😉
Poszukuje dobrego okulisty w Lublinie
Może być prywatny.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 sierpnia 2016 10:36
Sonika szukasz kogoś kto zbada Ci wadę wzroku czy chodzi o badania specjalistyczne?
Biczowa szukam dobrego specjalisty, mam kilka spraw m. in. chodzi o korekcje wady wzroku w przyszłości i o soczewki na teraz. No i mam jakas kropke czasem w polu widzenia i chce to sprawdzić jak najszybciej u dobrego lekarza.
Masz kogoś sprawdzonego?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 sierpnia 2016 16:00
Gdyby chodziło o samo badanie wzroku to mogła bym zaproponować optometryste, jeśli chodzi o okulistę to popytam znajomych.
.
Muchozol A do kogo chodzisz normalnie?
.
Dziękuję bardzo  :kwiatek:
A ile kosztują wizyty?
.
Chodzę regularnie do atvision do Pałysewicza i nigdy nie czekałam długo, więc chyba zależy od dnia, ja polecam 😉
Dziewczyny, pytanko. Gdzie znajdę DOBRĄ kosmetyczkę, która wyreguluje mi brwi i zrobi to naprawdę dobrze? Nie, że nada im najmodniejszy kształt jaki aktualnie jest, tylko nada im kształt odpowiedni do kształtu mojej twarzy itp. Ja sobie z nimi kompletnie nie radzę. Aktualnie robię kilka miesięcy bez regulowania, żeby odrosły i chcę się oddać w ręce profesjonalistki, która zrobi to raz, a porządnie. Tak, żebym potem musiała tylko dany kształt utrzymać.
mils W Mani&Pedi u Justyny Pawłowskiej bardzo fajnie robią brwi, ja jestem bardzo zadowolona 🙂
mils SH Instytut Zdrowia i Urody na Bocznej Lubomelskiej. Mają swoją stronę internetową, trzeba się umawiać na wizytę telefonicznie.
Jakie szkoły językowe polecacie w Lublinie? Tak żeby i cena była niezabijająca i czasowo jakoś dogodnie dla studenta (czyli najlepiej późno wieczorami zajęci) no i żeby nie tracic czasu a faktycznie coś się nauczyć. Jakieś podstawy mam, ale to było dawno temu i nieprawda więc raczej są mniejsze niż większe, a obiecałam sobie, że w końcu się za ten niemiecki zabiorę bo jeszcze może się przydać🙂
Co 2 tygodnie potrzebuję noclegu z czwartku na piątek. Znacie jakieś tanie, przyjemne opcje?

A jakby ktoś przypadkiem chciał mnie w czwartki zabrać do stajni to ja bardzo chętnie. 😀

edit. oczywiście za inne opcje oprócz stajni też będę wdzięczna. :kwiatek:
Wyszukiwarka nic mi nie wypluła... Gdzie w Lublinie znajdę fajne ciucholandy? Chcę się wybrać na małe poszukiwania swetrów. 🙂
mils na Diamentowej jest ciekawy 🙂
Czy ktoś kojarzy, gdzie w Lublinie/okolicach można wynająć halę na godziny? Hala najlepiej końska, ale mogą być też inne- ważne, by cena nie zwalała z nóg  (mówimy tu o kwotach max 100zl/h)
Jeśli może być jakieś 10 km od centrum to mogę podać namiary 🙂 hala nie jest wielka, kiedyś była wykorzystywana jako 'końska', potem chyba ktoś prowadził tam szkolenia psów. Trzeba by dzwonić i się dowiedzieć co tam się teraz dzieje 😉
koola jeśli możesz rto będę wdzięczna  :kwiatek:
Trenujemy ze znajomą w Świdniku, także możliwe, że wiem o której hali mówisz  🙂
Gdzie w Lublinie wymienię zamek (a prawdopodobnie sam suwak) w kurtce?
(najlepiej okolice Głębokiej  😀 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się