Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

W kwestii skoków niestety nie pomogę, prędzej w kwestii treningów ujeżdżeniowych 😉
Szkoda, ale dzięki za odpowiedź. Kolejna sprawa, tym razem pilne bardzo. Szukam transportu na najbliższą sobotę. Jakaś firma, może ktoś prywatnie albo jedzie ktoś na zawody i dałoby radę się do kogoś podłączyć. Trasa z Soboty na Wolę Raciborowską.
Ma ktoś z Was namiary na lekarza/ przychodnie wykonującą badania sportowe wraz z wystawieniem orzeczenia w Łodzi i okolicach ?
W przystępnej cenie..  🙄
Hej znacie jakieś stajnie w łódzkim które szukają instruktora na wakacje ? 
A napiszesz coś więcej o sobie ? Może być pw.
Halo, halo.
Czy zna ktoś może kogoś, kto posiada przyczepę 1 konną (lub 1,5 konną) i wypożyczyłby ją na weekend?
Potrzebuje przyczepy do transportu Kębliny (Obok Strykowa) do Gajewnik. Auto jest, ale przyczepki brak.  🤔
cavallowaa
Alamed Stryków, dr Ciesielski. Przyjmuje z tego co pamiętam w poniedziałki, środy i piątki w godzinach popołudniowych, koszt wizyty wyniósł mnie bodajże 70 zł.
dywizja, na północy nie wpada mi nic konkretnego do głowy, no chyba, ze Skotniki.
Odnośnie ambitnej rekreacji, małego sportu (treningi skokowe na koniach ze stajni) polecam stajnię Eufeminów - okolice Wiączynia Dolnego - 2km za stajnią Zbyszko.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 czerwca 2016 16:38
Czy do Gajewnik da się dojechać bez auta? 👀
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
09 czerwca 2016 20:55
Czy do Gajewnik da się dojechać bez auta? 👀


Tak, coś tam jeździ, przynajmniej w tamtym roku jeszcze znajoma nie posiadająca auta nie miała problemu z dojazdem jakimś busem/PKSem? Ale mogę się mylić  😡
cavallowaa M*A*S*H. Liściasta 4/8. Genialny gość ,  35 zł za stempelki. Ale badania trzeba mieć zrobione (pisze, bo są tacy u których nie trzeba). Ja badania robiłam w swojej przychodni w ramach ubezpieczenia czyli "bezpłatnie".
Tylko się nie przestrasz wystroju 😀
Przychodni gdzie by robili badania i wystawiali orzeczenia w jednym miejscu nie znam. Mam jednak wrażenie, że większość specjalistów i tak Cię wysyła "gdzieś tam" na badania i tylko w teorii to jest w tym samym miejscu.
Poszukuje godnego polecenia, zwykłego kowala, starych znam ale może ktoś nowy się pojawił na lokalnym rynku.
Będę wdzięczna za pomoc.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 czerwca 2016 18:36
[quote author=Misskiedis link=topic=1096.msg2555113#msg2555113 date=1465486711]
Czy do Gajewnik da się dojechać bez auta? 👀


Tak, coś tam jeździ, przynajmniej w tamtym roku jeszcze znajoma nie posiadająca auta nie miała problemu z dojazdem jakimś busem/PKSem? Ale mogę się mylić  😡
[/quote]

Dzięki! Czyli jest nadzieja :P Gdyby ktoś się natknął na info czym da się dojechać byłam wdzięczna za pw :kwiatek: szkoda że na stronie stajni nie ma żadnego info bo dla osoby która w życiu w Łodzi nie była to masakra ze znalezieniem dojazdu bez auta -.- Ewentualnie zostanie blablacar
Krzysiek Zdun.
Mojego Siwego fajnie skorygował, służy radą, chętnie wytłumaczy co i jak i przede wszystkim ma anielską cierpliwość nawet do trudnych i wybitnie niewspółpracujących koni 🙂
Julia- nie wiem czy stary w/g Ciebie, ale ma już praktykę. Jest bardzo dobry: Maciek Koza
Koza jest zajebistym fachowcem, ma tylko jedna wadę ma problem dojechać....dlatego szukam kogoś kto dojeżdża...prowadzi grafik itp

Jakieś namiary na Krzyśka Zduna... kuje też?
Owszem. I po latach znów udało mi się go ściągnąć.
Do południowej części Łodzi regularnie co 6 tyg przyjeżdża Piotr Borzęcki z Częstochowy.
Kuje jak najbardziej, również ortopedycznie lub na inny specjalny sposób, np. po zaleceniach weta. Numer wysyłam Ci na priv 🙂
Ktoś wie gdzie w Łodzi można trafić w pensjonacie na boksy angielskie?
Jedynie wiem o Arabice, ale chciałabym wiedzieć, czy jeszcze jakaś stajnia.
Milla stricte Łódź czy województwo też ? Dla siebie szukasz ? 🙂
Milla w Bractwie konnym św.Marcina w Klęku też są boksy angielskie  🙂
Najlepiej łódź, ewentualnie bliskie okolice 🙂
w Olimpii Sobień są boksy angielskie. i w Adriannie w Adamowie.
W Eufeminowie też są boksy angielskie.
Wszystko fajnie, dzięki.
Szkoda, że większość jest jednak kawałek od Łodzi 🙁
Milla chyba Eufeminów najbliżej, przynajmniej z tej strony Łodzi. Olimpia to super miejsce, ale daleko, Adrianna tylko kawałeczek bliżej.

edit. Milla pisałyśmy jednocześnie 🙂
Milla, Eufeminów to 7 km od Nowosolnej lub 8 z Olechowa więc chyba nie ma aż takiej tragedii. W Łodzi jesteśmy mocno przyzwyczajeni do stajni "pod nosem" 🙂
Określ może które okolice Łodzi Cię interesują.
Dysponujesz własnym środkiem transportu czy korzystasz z MPK?
No i chyba w Arabice też są - te z boku , w takim niskim budynku...
dominoxs, no dokładnie, właśnie tylko o Arabice się orientuje, że na pewno mają boksy angielskie 🙂
salkada, najlepiej od południa, jeśli mówimy o obrzeżach Łodzi, bo transport czasem mam, a czasem nie 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się