Ogłowia

Szukam ogłowia ze szwedem, z odpinaną szlufką od skośnika. Poratuje ktoś?

EDIT: Znalazłam takie dosłownie jedno, ale mnie nie ujęło. 🙁
Hooks? Albo Ursus, jego rozwiązanie wypinanej szlufki jest imo genialne, nie widać, jak się wypnie, i wpięta też wygląda ładnie (te zapięcia od fabrycznych ogłowi mi się nie podobają...).
Hm. 350 bez wodzy u Pana Marka, o ile dobrze pamiętam. Kurde, Pan Marek jest już Re-voltowym celebrytą. Szukałam teraz ceny, przelatując po kolei wątek wstecz i nie jest wspomniany może raz na 10 stron. 😀
Może Equipe?
lillid, to już ta sama cena, co u Pana Marka, a mogłabym się jeszcze pokusić o opadający naczółek i profilowaną potylicę.

Te dopiski na stronie Arcusa mnie rozbrajają. 😀 "Z uwagi na indywidualne preferencje jeźdźców zalecamy indywidualny dobór rodzaju wodzy do zakupowanego ogłowia". Dobra, nie ma wodzy w zestawie, spoko, nie musicie się tłumaczyć. 😀 Ja to nawet uważam za plus, bo używam tylko jednego rodzaju wodzy, ale ten punkt w opisie większości ogłowi mnie rozczula. 😀
Arcus ma większe wady, z czego za największą uważam to, że na ostatnie zamówienie z dostepnością określoną na 3 tygodnie musiałam czekać 3 miesiące  😵
Czy ogłowie od p. Marka smarować czymś przed pierwszym użyciem czy od razu wrzucić na konia?
Moona, jak odbierałam swoje i pytałam o to pana Marka, to powiedział, żeby na początku niczym nie smarować. W sumie nie smarowałam go do tej pory (mam je ze 2 miesiące). 😡 Tylko przejeżdżam chusteczkami dla dzieci z kurzu po jeździe i tyle. Ale chyba muszę przesmarować naczółek, bo ciągle trochę odstaje. Tak to reszta się od razu ułożyła.
sumire, dzięki  :kwiatek:
Mam prośbę, podał by mi ktoś wymiary nachrapnika hanowerskiego start ? :kwiatek:
Zbieram sie do zakupienia nowego oglowia. Zależy mi na dobrej cenie i żeby jakość tego oglowia była taka żeby po pół roku sie nie rozsypało  🙁 znalazłam takie dwa , wiem ze lester jest polecane ale co sądzicie o tym fair play ? Czy najlepiej by było zamówić u P. Marka? Ale tam to już wgl cena będzie wysoka razem z fajnym naczółkiem i wodzami...
http://dobry-kon.pl/opis/8286863/fair-play-oglowie-firenze.html
http://konik.com.pl/oglowie-lester-horze
Anitenka, w ogóle ogłowia Horze są z bardzo niegłupiej skóry te powyżej 250zł. Ale absolutnie zawsze lepiej zamówić u p. Marka 😉 wodze bym olała i jeździła w aktualnych, to już trochę potania imprezę.
Ja ostatnio miałam w rękach na przymierzeniu Horze Florencja-naprawdę bardzo ładne ogłowie, super na głowie wyglądało, ale jakość zdecydowanie nie na 270zł.
Mnie super zaskoczyło Horze Venice- typowo skokowy design ale jakie mięciutkie!
palemka, mam to ogłowie czwarty rok i jakościowo jest naprawdę super. Smaruję raz, dwa razy do roku i wygląda świetnie 🙂
beatasis masz ta Florencję? Ja bym się nad nim zastanowiła, ale nie dość że dostałam je przytarte, to jeszcze bez wodzy. A rabat jaki mi sklep zaproponował w związku z tym nie był adekwatny do tego. Więc je odesłałam. Ale na koniu było 😍
Mam w kolorze czarnym, powiem szczerze że to jedno z moich ulubionych ogłowii, w komplecie miało cieniutkie, delikatne wodze.
edit. Szczególnie urzekł mnie naczółek 😉 Są diamenciki, ale bardzo subtelne.
Wstawiam fotkę:
NO właśnie, i tych skórzanych wodzy zabrakło, zaproponowali mi rabat 50zł....za nie.
A czy ktoś miał to ogłowie fair play firenze?
I jako jest mniej więcej czas oczekiwania na ogłowie od P. Marka ? 
Anitenka, ja czekałam 3 tygodnie.
Ale jakość skóry jest super  😍
Anitenka, dwa dni temu- 14 dni i więcej.
beatasis, to ogłowie palemka, wyglądało jak ogłowie za 120zł. Pomijam brak wodzy (które gdzieś zaginęły) i obtarcie (uszkodzenie może w każdej chwili przytrafić) ale skóra była miejscami taka papierowa, niedofarbowana. Generalnie jakość kiepska jak za tą cenę. Ale fakt, że samo ogłowie jako model jest śliczne.
Mój diabeł w ogłowiu Dy'on.uwielbiam je po prostu.dziewczyny polecacie jakiegoś ładnego meksykana dla tej Panny?😉 koniecznie brąz

Podmieniłam fotę - była minimalnie za duża.
nasicc, - ja bym ją widziała w takim brązowym z przeszyciami biała nitką 😍 Znajoma ma na swojego gniadego z gwiazdką i prezentuje się obłędnie.
A masz może jej zdjęcie albo model oglowia? Właśnie myślałam nad białymi przeszyciami.
nasicc, - niestety nie, ogłowie kupowała kilka lat temu i nie pamięta, a na fotkach nic nie widać, tj. widać po prostu brązowego meksykana 🙁 Genralnie takie, tylko brązowe - klik
Deca miał takie, Romeo
Piękne. Pokaże głowę mojej kobyly bez oglowia
palemka jesteś zadowolona ze skóry Waldhausen?? I jak się sprawuje model Alicante??  :kwiatek: Bardzo intensywnie o nim dziś myślę.

Ma ktoś może ogłowie firmy KERBL?? http://sklep.bergo.pl/p/412/7800/kerbl-oglowie-classic-oglowia-tranzelki-oglowia-i-akcesoria-kon-cob-full-xfull.html
Bardzo ładnie wygląda, ale firma mi kompletnie nieznana  🤔
Moje alicante jest zrobione z naprawde fajnej skórki, mam je chyba 1,5 roku uzywane tylko na zawody i zdjęcia i wygląda jak funkiel-nowka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się