Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 czerwca 2016 10:19
Alabamka to zrób tak jak na ostatnim zdjęciu  😉
A ja wreszcie mam wzór, którego jestem pewna 😜 dużo znaczący dla mnie, totalnie nieczytelny dla innych. W dodatku poza tym jednym znaczeniem bezpośrednim wpisuje się w moje wszelkie wymagania-idealnie symetryczny, o równym kształcie, dość mocno podłużny. Poprzedni wzór upadł ze względu na to, że zbyt wpisywałby się w kwadrat i to duży. To teraz trzeba wybrać miejsce, wielkość i wersję wzoru (bo są 2-3...). I też muszę go widzieć 😀

A z drugiej strony, od kilku miesięcy decyduję się na wyjęcie i wieczne pozbycie się industriala i jakoś nie mogę 😵 jak wyjmowałam na lotnisku to tak myślałam, że mógłby się zgubić i po problemie, jak na złość dotarł ze mną w całości 😂
Dziewczyny, gdzie w Warszawie zrobie kolczyk w pepku? Na pewno sto razy bylo, ale wyszukiwarka seeerio nic a nic nie wspolpracuje 🤔
W arifie najlepiej http://www.arif.pl
Dziekuje kochana! Dzisiaj sie umawiam! 💃 :kwiatek:

edit: eeee, jednak po wakacjach zrobie, podobno goi sie nawet do 2 miesiecy, wiec nie bede sobie fundowac urlopu z grzebiaca sie rana.
Czy są na sali wytatuowane osoby z Rzeszowa lub Podkarpacia? :kwiatek: Szukam studia godnego polecenia.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 czerwca 2016 10:33
W Rzeszowie to najlepiej wskoczyć na autostradę i podjechać do Ink Miners w Katowicach  😜 Ale w sumie nie napisałaś o tatuaż w jakim stylu chodzi  😉
smarcik, chodzi o napis, więc nic skomplikowanego. 😉 Nie spieszy mi się (zrobienie tatuażu odkładam już od kilku lat :hihi🙂, ale jak nie znajdę studia w Rzeszowie, to wyskoczę do Krakowa. 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 czerwca 2016 19:21
maliniaq   Just do your job.
17 czerwca 2016 07:16
Ja odważyłam się urzeczywistnić plany o tatuażu i popełniłam takie końskie maleństwo na żebrach  😉
Miało być prosto i rudo  😉
fajny  🙂 się mi podoba  🙂
maliniaq, bardzo fajny 🙂
Jest git. prosty, jasny i ładny 🙂
maliniaq, jak nie przemawiają do mnie tego typu motywy, tak Twój tatuaż jest spoko 😀 staranna kreska i dzięki temu naprawdę fajnie się prezentuje 🙂

Poleci ktoś jakieś miejsce w Trójmieście? Chodzi o prosty, symetryczny, niewielki, wypełniony na czarno wzór, więc wymagana dokładność i precyzja (będą okręgi, koła i grubsze linie pod lekkim kątem). Czas oczekiwania dowolny, i tak planuję to nieco odłożyć, ale chcę się już trochę zorientować, bo akurat ten wzór musi być naprawdę idealny 😀
maliniaq   Just do your job.
18 czerwca 2016 17:15
Dzięki dziewczyny  😉 Kusi bardzo, żeby zrobić jeszcze jeden, albo zmodyfikować w jakiś sposób ten istniejący, tylko jak na razie jeszcze nie mam pomysłu co można by do niego dodać...  😉
Mój nowy mały nabytek  🤣
 Za duże zdjęcie
Zen
Ja mam kolczyk w pępku od wielu lat. I po przebiciu nic mi sie nie babrało i nic nie bolało. Wiele moich kolezanek tez ma i nie mialy takiego problemu.
Ja tylko od samego poczatku smarowalam tribiotylkiem i dbalam zeby sie nie zababralo i po tygodniu bylo juz w tym miejsciu totalnie normalnie.
W sierpniu będę miała robiony tatuaż. termin i godzina ustalone, wolne w pracy wzięłam.
Pytanie dotyczy ochrony skóry, bo jak mniemam to jeszcze w tym miesiącu słońce będzie mocno przygrzewać.

Jak się przygotować i czego unikać?

maluda Czego unikać? słońca 😉 I to serio serio.

Nie ma co się przygotowywać, chyba że psychicznie na nieprzyjemne godziny tatuowania jeśli tatuaż będzie duży 😉 Możesz kupić sobie folię taką przezroczystą kuchenną do przechowywania żywności i plaster bez opatrunku oraz Bepanthen (ja wolę w kremie niż w maści). Przez pierwszą dobę lub dwie będziesz musiała na posmarowany bepanthenem tatuaż przyklejać folię, tatuator ci wszystko powinien wytłumaczyć i pokazać.

Potem unikanie słońca, przez jakiś czas basenu i załóżmy kąpieli w morzu też bym nie polecała. Ale o wszystko nie bój się dokładnie zapytać tatuatora.
Jak już nie raz wspomniałam, marzą mi się covery moich tatuaży na ramionach.
Ku mojej radości mąż dziś przyklasnął i stwierdził, że chętnie mnie rozpieści takim prezentem, jak tylko wkrótce wygramy w totka, czy coś. 😉

Polećcie kogoś dobrego w jak najbardziej realistycznych ptakach.  :kwiatek:
Moje marzenie to zimorodek. Chciałabym, żeby wyglądał mniej więcej tak:



Niestety mój ideał znalazłam tylko tak mikroskopijny. W telefonie mam go na tapecie, w wersji na kompa nie znalazłam, ale chodzi o to mniej więcej.
Różne fazy lotu, nie wiem którą da się pogodzić z coverem i moimi licznymi znamionami:



Teraz szukając właściwego obrazka, żeby wam pokazać, zachwycił mnie ten:



Chciałabym, żeby był możliwie jak najbardziej realistyczny i full kolorowy.

Na szybko znalazłam takie, chyba niezłe wykonanie zimorodka w Warszawie:

https://www.ostrydyzur.eu/galeria/1-tatuaze-kolorowe/comment/98-tatuaz-zimorodek.html

Zna ktoś to studio/tego pana?

Czy możecie kogoś konkretnego polecić?
Lokalizacja najchętniej: Trójmiasto, Koszalin i okolice (nie liczę na cud), generalnie polska północno-zachodnia, może być też Warszawa.
  :kwiatek:
Chociaż w ostateczności może być gdziekolwiek, mąż i tak kursuje ciężarówą po całej Polsce, więc najwyżej się z nim zabiorę, jeśli będzie warto. 😉


Według mnie Jack Galan robi świetne realistyczne tatuaże, ma kilka ptaków w swojej galerii. Z Koszalina do Szczecina dosyć blisko 🙂
casines,  Ooooo!!! Bardzo dzięki! :kwiatek:
Pierwszy rzut oka na jego pracę mnie zachwycił. 😍 Niezależne od tego co dziara, to tak jak pisze, jest to hiperrealistyczne. Bosko, do Szczecina mam rzut beretem. 😀
maluda Czego unikać? słońca 😉 I to serio serio.

Nie ma co się przygotowywać, chyba że psychicznie na nieprzyjemne godziny tatuowania jeśli tatuaż będzie duży 😉 Możesz kupić sobie folię taką przezroczystą kuchenną do przechowywania żywności i plaster bez opatrunku oraz Bepanthen (ja wolę w kremie niż w maści). Przez pierwszą dobę lub dwie będziesz musiała na posmarowany bepanthenem tatuaż przyklejać folię, tatuator ci wszystko powinien wytłumaczyć i pokazać.

Potem unikanie słońca, przez jakiś czas basenu i załóżmy kąpieli w morzu też bym nie polecała. Ale o wszystko nie bój się dokładnie zapytać tatuatora.

Pytać na pewno będę. Dzięki za odpowiedź.

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 czerwca 2016 06:11
W Gulestusie walk in 4.07 gdyby ktoś był zainteresowany 😉 Ja niestety nie znalazłam nic dla siebie.
Julie, ja się zachwycam sposobem, w jaki rozprawia się ze zwierzęcymi motywami Julia Szewczykowska z JuniorInk (Warszawa). Poza lokalizacjami, które podałaś, piękne, kolorowe zwierzaki dziara Monika OMN z Hard to Forget - ale to już centralna Polska, a konkretnie Łódź 😉.
Gniadata   my own true love
24 czerwca 2016 05:13
Do jakiego studia najlepiej się udać w Wawie? W jakim stylu dziarają nie ma większego znaczenia, bo chciałabym bardzo prosty, czarny wzór, ale, wiadomo, chcę mieć to zrobione dobrze.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 czerwca 2016 06:54
Gniadata do takiego, które specjalizuje się w czarnych wzorach  😉 Np Karolina z Gulestusa albo Dotyk z Dirtylust.
Gniadata   my own true love
24 czerwca 2016 07:02
smarcik dziękuję :kwiatek:

A możecie mi podpowiedziec co i jak blizej, na co zwracac uwage przy tego typu tatuazach? Nie znam sie, planowalam sie dziarac po wakacjach, okoliczności się zmieniły, nie mialam czasu sie rozeznać.
Averis   Czarny charakter
24 czerwca 2016 09:28
Dzisiaj o 15😲0 idę do Yadou <3
Np Karolina z Gulestusa

Nie pomyliłaś z Magdą? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się