sklepy internetowe

A najbardziej mnie bawi wymigiwanie się "dużą ilością zamówień" 🤣 A co to kogo interesuje ile mieli zamówień...
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 czerwca 2016 01:54
Ode mnie paszowe plusy: equilla, opti-feed i pro-linen. Od Dłuższego czasu zamawiam żarło dla kopytnych w tych trzech sklepach i nie mam żadnych problemów, kontakt świetny, wszystko szybko wysyłane, absolutnie bezproblemowo 😀 z konikiem doświadczenia wysyłkowego nie mam, zawsze jestem osobiście i nie mam żadnych problemów więc ciężko się wypowiadać.
Nie widziałam w spisie sklepów Lagata a chyba mógłby się tu znaleźć? Zamówiłam ogłowie ozdobne do zdjęć i sama zawaliłam bo nie miałam jak odebrać paczki i wróciła ale nie było problemu z kontaktem i wysłaniem do mnie ponownie 😀 paczka widać, że leżała grzecznie i czekała, aż się o nią upomnę. I jeszcze, są tabliczki na boks to może dołączyć Noś Koński Włos? Bo ja jestem zachwycona moimi dwiema... 🙂
Zaległy plus dla Fermowo za kontakt, rezerwację i szybką wysyłkę, no i ogromny, tłusty, wielgachny plus dla BRUGE (koniesklep.pl). Nie dość, że odpowiedzi na maila błyskawiczne, to pani sama z siebie podrzuciła mi nauszniki do czapraka. Rezerwacja na dwa tygodnie, żebym mogła zobaczyć i własnołapkowo odebrać - no problemo. Jeszcze mi pani nawet dwie koszule z tej serii odłożyła. Koszul nie wzięłam (ale myślę nad którąś). No i jeśli będą w stanie, to ściągną mi transportówki jakie chcę, bo dawno zamówień z horseware nie robili, ale jak ochry są na stanie to mi zamówią. Za podejście i obsługę klienta szóstka z plusem 🙂
+ dla Horse-Trade. Za najniższą cene produktu w porownaniu do innych sklepów i za stały rabat oprócz tego. Ponadto po telefonie pani od razu odlozyla moje zamowienie i poinformowala mnie telefonicznie, ze gotowe do odbioru (siostra mi odbierala)
CZy Awilhorse.pl działa? Złożyłam zamówienie, ale nie dostałam żadnego maila, na wiadomość na fb nie odpowiadają.
anai, awil horse ma teraz jakieś mocne zawirowania w związku z likwidacją salonu, przejściem na sprzedaż tylko netową i jeszcze jakimis przenosinami magazynu. Tak mi przynajmniej powiedzieli przepraszając za problemy z kontaktem. Najlepiej dzwonić, bo inne formy kontaktu na razie działają z mocnym opóźnieniem
Klami, to wszystko czytałam, dlatego złożyłam zamówienie przez sklep internetowy. Ale nie dostałam żadnego maila potwierdzającego ten fakt 🙁
anai, zamówienia z neta do nich dochodzą. Niestety z jakiejś przyczyny nie wychodzi potwierdzenie do zamawiającego. Przynajmniej mi jak zadzwoniłam to Pani potwierdziła, że dostali zamówienie, ale mają problem ze zweryfikowaniem czy te rzeczy nadal są.
Klami, ok. A te numery ze strony są aktualne?
anai, aktualny jest ten komórkowy. Stacjonarny chyba już nie.
Czy ja dobrze rozumiem ze zamawiając z Caballa za pobraniem i tak muszę im przelać na konto zaliczkę? Od kiedy ze to takie cuda w sklepach?
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
16 czerwca 2016 14:07
Może dlatego, że są to produkty spersonalizowane, a ludziom za pobraniem zdarza się nie odbierać paczek lub córeczki zamawiają bez wiedzy rodziców, a potem zamówienie zostaje anulowane, bo rodzice nic nie wiedzieli i firma zostaje z czaprakiem, którego długo mogą nie sprzedać jeśli ktoś wybrał sobie niechodliwy kolor lub chusteczkowe połączenie 🙁...
Przy zamówieniach produktów, które trzeba ściągać pod zamówienie klienta jest to jak najbardziej uzasadnione z powodów jakie napisała Racjonalna.
Zaliczki zdarzają się u optyka, rzemieślników i towarów sprowadzanych pod konkretne zamówienie klienta.
Takich co się rozmyślają w trakcie i nigdy towaru nie odbiorą jest sporo wbrew pozorom.
Firmy zostają z z towarem czy usługą.


Wielki plus dla Horsetown - za skompletowanie zamówienia szybciej, niż to przewidziane i ekspresową wysyłkę 🙂
Oraz kolejny "nudny" już 😉 wielki plus dla Caballa za całokształt!
Hej, mam pytanie, ktoś z Was używał pasz masters zamawianych z ich sklepu internetowego ?
Racjonalna, szemrana, ja to rozumiem, ale to pokiego grzyba mi taka przedpłata? Zrezygnowałam z całkiem sporego zamówienia, bo nie mam czasu na bieganie do banku i wpłacanie pieniędzy na konto. Jarpol jakoś takich cyrków nie uskutecznia.
Po takiego grzyba bo tak chcą i takie mają zasady. Swoją drogą to podziwiam ludzi, którzy aby zrobić przelew latają do banku 🙂 Zrób sobie dostęp do konta online, dostępny od ponad dekady we wszystkich bankach, to nie będziesz musiała nigdzie latać tylko z każdego miejsca na ziemi wykonasz przelew w 2 minuty- bez prowizji, bez opłat, bez stania w kolejkach... i nie będziesz musiała nosić przy sobie kasy "na pobrania"  🙂 😉
xxagaxx, serio? Robisz przelewy na poczcie?
Nie szkoda Ci czasu?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 czerwca 2016 13:43
zaległy plus dla Caball 💘
xxagaxx W sumie to trochę Twoja strata, bo to znakomite produkty.
lusia722, trudno, nie lubię jak mnie ktoś do czegoś zmusza. Jedyne co mają dla mnie kuszące to maski, ale po prostu zamówię sobie z hooksa.

_Gaga, a że gdzie ja napisałam że na poczcie? Mój post czytasz?
No nie wiem ja zapytalam w zeszlym roku jaką na takiego i takiego konia powieedzieli ze uszyją na wymiar, pomyślałam że spoko, wyslałam im wymiary i to co mi wysłali to była jakas maaasakra, po poprawce bylo względnie do zaakceptowania - chociaż dało się to lepiej zrobić bo dalej krzywe, ale nie chciało mi się już z nimi użerać..
xxagaxx, ja się ws pobrania i przedpłaty dogadałam bez najmniejszego problemu... można? Można 🙂
To zadam inaczej pytanie: na prawdę masz czas na latanie do banku (nie na pocztę) aby robić przelewy?

drabcio piszesz o Caball? 🤔 O czym konkretnie (bo szyją różne rzeczy przecież...)
Moon   #kulistyzajebisty
22 czerwca 2016 11:44
xxagaxx, napisałaś:

Zrezygnowałam z całkiem sporego zamówienia, bo nie mam czasu na bieganie do banku i wpłacanie pieniędzy na konto.

Pewnie chodziło i bieganie na pocztę, żeby zrobić przelew :P Ale bieganie tu i tu, więc na jedno bieganie wychodzi  😉

Ale serio teraz, żeby zrobić w Caballu zamówienie na wymiar trzeba zaliczkować się? Zamawiałam ostatnio od nich ostatnio, coś w zeszłym roku, deko się pozmieniało... O.o Mnie natomiast boli co innego - cena za przesyłkę. Uważam, że 19zł (!) to lekkie przegięcie (ja wiem, że są różne firmy kurierskie, różne warunki etc a inne sklepy mają i połowę niższe ceny przesyłek - i to niezależnie od gabarytu)
Moon, bo sklepy najczęściej mają większy obrót a ceny u kurierów uzależnione są od obrotu właśnie.
Jednak na miejscu Caballa przemyślałabym paczkomaty - to tania i wygodna alternatywa w sumie 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
22 czerwca 2016 12:57
_Gaga, wiem, domyślam się, mimo że nie prowadzę sklepu żadnego, to zdaję sobie sprawę że ceny są uzależnione od obrotu i ilości odbieranych przesyłek. I mimo wszystko mnie to boli :P
Moim zdaniem w kazdym sklepie powinna byc opcja wybrania tanszej przesylki, np PP. Ja np lubie poczte za ceny i za to, ze nie musze sie uzerac z beszczelnymi kurierami i moge isc sobie odebrac po czasie przesylke.
I nauszniki wysylka tez 19 zl?
_Gaga, nie mam czasu na bieganie gdziekolwiek, więc jak nie mam kasy na koncie to zamawiam za pobraniem. Czy wyjaśniłam ci teraz wszystko?

Moon, no to też jest problem, cena za wysyłkę spora, jak zamawia się np. nauszniki czy maski to takie 19zł trochę boli.
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 czerwca 2016 18:07
Przepraszam, ale naprawdę Was dziwi zaliczkowanie czegoś robionego na zamówienie? Toż to całkowicie normalna procedura... sama swego czasu robiłam bluzy/tshirty na zamówienie (na EU, nie PL) i nawet zaliczek nie robiłam tylko 100% z góry bo co ja bym zrobiła z towarem nieopłaconym? Jakoś nikogo to nie bolało i problemów nie było... Nie wyobrażam sobie robienie czegokolwiek bez chociażby zaliczki. Grafiki zaliczkuję, za zdjęcia biorę pieniądze przed sesją. To jednak czyjaś praca a takie działalności nie mają zabezpieczenia jak typowe sklepy, że jak nie ten klient to inny...
[quote author=_Gaga link=topic=81.msg2561125#msg2561125 date=1466579126]
drabcio piszesz o Caball? 🤔 O czym konkretnie (bo szyją różne rzeczy przecież...)
[/quote]
Tak nawiazywalam do postu o masce od xxagaxx - uważam ze nic nie straciła 😉
Czy w jakimś sklepie oprócz Pasi-konika i Beckersportu dostane ochraniacze WW?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się