Ochraniacze

O to świetnie, a dużo jeździsz w tygodniu Często wypadasz na zawody? Jaki masz model?

Model ProTec. Używane 4-6 razy w tygodniu, bez zawodów (jak zawody wpływają na zużycie ochraniaczy?).
[quote author=LuntPS link=topic=30.msg2558189#msg2558189 date=1466015164]
O to świetnie, a dużo jeździsz w tygodniu Często wypadasz na zawody? Jaki masz model?

Model ProTec. Używane 4-6 razy w tygodniu, bez zawodów (jak zawody wpływają na zużycie ochraniaczy?).
[/quote]
O dzięki,  podobmie jak trening ale jednak dodatkowe użycia w tygodniu
Czy ktoś wie jak rozmiarowo wypadają ochraniacze gera equitex, dokladnie takie jak na foto? Waham się czy na fryza 172cm brać na przody full czy xfull...
[img]http://demandware.edgesuite.net/sits_pod24/dw/image/v2/AATB_PRD/on/demandware.static/-/Sites-hz-master-catalog/default/dw4c77d2b4/Gera/19361_BL.jpg?sw=442&sh=442[/img]
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 czerwca 2016 18:07
Czy jakaś firma oprócz Veredusów oferuje ochraniacze tylne przedłużane? Tak jak Veredus Carbon Gel Xpro

Moon   #kulistyzajebisty
20 czerwca 2016 18:36
Strucelka, nie identyko, ale Eskadron ma coś w tym stylu:

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 czerwca 2016 20:55
Strucelka jeszcze Kentaur i są chyba najprzyjemniejsze cenowo i Kentucky
Jak wypadają rozmiarowo te przody Eskadrona ??
http://konik.com.pl/air-tit-eskadron
Klami, normalnie, jak Eskadron
Czyli nadzieja poszła .....

A te ochraniacze Veredus Grand Slam miał ktoś w ręku może albo zwykłe Vento ? Jakie one są rozmiarowo, bo juz od kilku osób słyszałam, że generalnie ten nowy model jest mniejszy od standardowego. Prawda ? Standardowy L leży na nodze mojego konia tak hmm... akurat, wejdzie jego noga w te ochraniacze czy będzie wyglądać jak w Eskadronach, jakby coś mu się kawałek czegoś do ścięgna przykleił ?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 czerwca 2016 17:26
Są krótsze niż poprzednie modele.
lusia722, dzięki za info. To mogę sobie darować w takim razie skoro poprzednie modele były na styk. Szkoda, piękne są. 🙁
Czy mógłby mi ktoś polecić czarne, niezbyt drogie, niezłe jakościowo owijki? Był chyba wątek owijkowy, ale nie mogę się dokopać, jak mnie ktoś skieruje też będę wdzięczna.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 czerwca 2016 21:14
Ma ktoś może tą Limitowaną wersje GRAND SLAM CARBON GEL? Albo zna ich jakąś opinie?  👀

Edit.
Nie napisałam o co mi chodzi  🤦 Veredusy Limitowane*
Ja mam HH EliteR GrandPrix w rozmiarze full. Przody leżą super, natomiast tyły wychodzą duże. Koń półślązak więc do drobnych nie należy  🤔
Sylwiko, te rozmiarówki w ogóle są kopnięte jakieś, na mojego full za duży i zjeżdża, a w cobach się nie domyka z przodu neopren 🤔wirek: Niemniej uwielbiam je.
ale ostatecznie jeździcie w zjeżdżających fullach czy niedomykających cobach?  😜
W cobach. Tragedii nie ma, guma nie obciera - da się żyć :P
Klami, - Kentucky to takie typowe fulle, raczej mniejsze niż większe 😉
keirashara, czyli kolejne ochraniacze które wpadły mi w oko odpadają. Wezmę kiedyś i utnę mojemu Smokowi kawałek nogi żeby się mieścił.  Dzięki za info w każdym razie.
[quote author=budyń link=topic=30.msg2563813#msg2563813 date=1467034855]
W cobach. Tragedii nie ma, guma nie obciera - da się żyć :P
[/quote]

stwierdziłam, że zamienie te tyły na cob pomimo, że się nie będą domykać  😉 to i tak chyba w niczym nie będzie przeszkadzało, a lepsze bardziej dopasowane niż za luźne.
bydyń, a czy masz jakieś zdjęcie w tych tyłach cob?  :kwiatek:
Hej! Mam konia, który ma nogi troszkę jak zimniuszek. I mam ochraniacze Horze ProTec full, ale są za małe, szczególnie tyły. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie ochraniacze będą trochę większe? bo wszędzie widzę Full, ale nie ma podanych rozmiarów. W pobliżu żadnego sklepu jeździeckiego.... a fajnie jakby były w miarę nie drogie, nie jeżdżę ekstra sportowo, raczej drążki i teren od czasu  do czasu. Dziękuję.
wilann, do podstawowych (i nie tylko) zastosowań warto rozważyć najprostsze BR-y (eventy?). Są dosyć duże a mocno uniwersalne.
halo, dziękuję, już pisze o wymiary do sklepu😉
Ma już ktoś? Kołki są srebrne czy złote, bo już zgłupiałam   😜 ?
doloruu, srebrne w tym modelu.
quantanamera, a miałaś może z nimi do czynienia? Dadzą radę na treningi skokowe 2-3 razy w tygodniu, czy lepiej uzbierać na Veredusy?
Ratunku i pomocy! Szukam ochrów na wielkokonia. Ktoś może się spotkał z czymś grubo ponad wymiar?
kitty, - tak, z owijkami 😁 Coś specjalnie szytego może? Manmat na przykład, albo jakieś skórzane.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się