WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
15 czerwca 2016 14:40
Wiem, że trudno się połapać. Ale gdzieś czytałam, że poprzednią stronę prowadziły osoby prywatne. Nowa na bank jest Janowska - chwalił się nią m.in. poprzedni, nowy zarząd.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 czerwca 2016 14:54
Pażywiom,uwidim.
dea   primum non nocere
15 czerwca 2016 20:42
Ałała jakie kopyta... przynajmniej przody prawego, błyszczącego jak psu jajcy. Może w ramach początków zarządzania kwestia regularnego strugania i diety zapobiegającej ochwatom wyjdzie na światło dzienne.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 czerwca 2016 21:07
Takie sprostowanko ale prof. Pietrzak nie jest kierownikiem katedry Hodowli Koni, zdaje mi się że jest nim prof. Stachurska i to od wielu lat.
No i własnie pojawiła się nieścisłość a ja już jestem wrażliwa na "wpadki" w CV. Pan Marek jak zawsze "w punkt"  http://hipologika.pl/modules/news/article.php?storyid=210
Wybór prof. Pietrzaka w obecnej sytuacji był chyba najlepszy. Miejmy na nadzieję, że nie będzie utożsamiany z "dobrą zmiana" i organizacje oraz hodowcy zagraniczni będą nadal z nami współpracować.  Może Pan profesor nie jest arabiarzem ale posiada najlepsze kwalifikacje ze wszystkich dotychczas "wypromowanych" w naszych stadninach ze specjalistką w ANR włącznie. Boję się tylko, żeby Pan profesor nie był kołem ofiarnym nieudanej aukcji i późnej problemów finansowych stadniny.
Matrix trwa. Zmontowano filmik reklamujący janowską stadninę wycinając prezydenta Komorowskiego, Prezesa Trelę i...... Pianissimę!!!  🤔wirek:  Autorka filmu tak się wkurzyła, że zabrała prawo do rozpowszechniania filmu przez stadninę. To jest przykład dla tych wszystkich, którzy wyrażali oburzenie, że tyle filmów, zdjęć poznikało z internetu. Wiele się dzieje zakulisowo ale autorzy nie zawsze mówią jakie szykany ich spotykają  😵
dea   primum non nocere
20 czerwca 2016 23:11
Piękne  😲

Dobrze pamiętam, że się zbliża termin rozprawy "ugodowej" w sprawie padłego w Michałowie senatorskiego źrebaka? Jest obstawiona czy się nie przeliczyli i kurz opadł, publika śpi?
Widzieliście film promujący Pride of Poland 2016 i filmy mające promować konie? Przecież to skandal. Antyreklama dla koni. Brak mi słów aby opisać co czuję po obejrzeniu tego.... nie będę się wyrażać.
Aż tu musialam wejsć z wrażenia. MASAKRA tego jak dla mnie się nie da opisać słowami. Oprocz jaskółkowego ujęcia to tam jest tylko syf kiła i mogiła, konie na tle bagna biegające z ledwo zwiesznymi kitami przy obdartym płocie. Wstyd dla kamerzysty, ale pokazuje że przy braku chęci nawet z cudami jakimi są araby można nakręcić slaby film. Ktoś się za bardzo chyba wkręcić w styl Cavaliady i chyba sądził ze film sprzedażowy araba można nakręcić jak byle SP - 30 sekund dwa skoki i  nara. Przecież oni im nawet nie dali się szansy poruszać! Połowa ujęć na filmach konkretnego konia to ujęcia w STÓJ wygiętej głowy obciętej przed piersią !!  🤦
[quote author=Wieża Wiatrow link=topic=99140.msg2558379#msg2558379 date=1466058335]
Wybór prof. Pietrzaka w obecnej sytuacji był chyba najlepszy. Miejmy na nadzieję, że nie będzie utożsamiany z "dobrą zmiana" i organizacje oraz hodowcy zagraniczni będą nadal z nami współpracować.  Może Pan profesor nie jest arabiarzem ale posiada najlepsze kwalifikacje ze wszystkich dotychczas "wypromowanych" w naszych stadninach ze specjalistką w ANR włącznie. Boję się tylko, żeby Pan profesor nie był kołem ofiarnym nieudanej aukcji i późnej problemów finansowych stadniny.
[/quote]

Spokojna głowa, kozłem ofiarnym to on na pewno nie będzie...... on doskonale wie po co tam poszedł  😤
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
21 czerwca 2016 13:38
Aż tu musialam wejsć z wrażenia. MASAKRA tego jak dla mnie się nie da opisać słowami. Oprocz jaskółkowego ujęcia to tam jest tylko syf kiła i mogiła, konie na tle bagna biegające z ledwo zwiesznymi kitami przy obdartym płocie. Wstyd dla kamerzysty, ale pokazuje że przy braku chęci nawet z cudami jakimi są araby można nakręcić slaby film. Ktoś się za bardzo chyba wkręcić w styl Cavaliady i chyba sądził ze film sprzedażowy araba można nakręcić jak byle SP - 30 sekund dwa skoki i  nara. Przecież oni im nawet nie dali się szansy poruszać! Połowa ujęć na filmach konkretnego konia to ujęcia w STÓJ wygiętej głowy obciętej przed piersią !!  🤦


Takie samo wrażenie mam po oglądaniu.... Cóż na Cavaliadzie chyba żaden koń się nie sprzedał ?
W porównaniu do lat poprzednich filmy wypadają zdecydowanie na niekorzyść 🙁

edit: a nt. filmu Angeliny to się nawet nie wypowiem - luksusowe dobro na tle betonowego płotu z modułów i buckmanki- ciekawe okoliczności przyrody.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 czerwca 2016 14:04
Wabia ma filmik trwający 26 sekund, z czego 17 to "Pride of Poland"  🤔
A możecie mi powiedzieć, co zrobiła Pianissima, że ją wycięto?? Autorka filmu zapytała: bo umarła??
A gdzie można filmiki sprzedażowe zobaczyć???? 🤔
A gdzie można filmiki sprzedażowe zobaczyć???? 🤔


https://www.youtube.com/channel/UCURIBO5BuRNMguqt3bioWvA
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
22 czerwca 2016 10:14
Przekazanie władzy w stadninie klik
[quote author=Wieża Wiatrow link=topic=99140.msg2560559#msg2560559 date=1466496142]
Widzieliście film promujący Pride of Poland 2016 i filmy mające promować konie? Przecież to skandal. Antyreklama dla koni. Brak mi słów aby opisać co czuję po obejrzeniu tego.... nie będę się wyrażać.
[/quote]


Brak słów, to jest to co ANR chce wystawić jako gwiazdę aukcji P o P 2016. Ja już wiem , i jestem przerażona bo to będzie duża strata dla polskiej hodowli koni arabskich :/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 czerwca 2016 10:33
Przekazanie władzy w stadninie klik


Ale pani profesor to mogła jednak się ubrać w coś innego niż dres 🤔
(ostatnio mam fioła na punkcie ubrań dostosowanych do okazji)
Panowie też powinni poczytać o zasadach noszenia garniturów
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
22 czerwca 2016 10:38
[quote author=Wieża Wiatrow link=topic=99140.msg2560559#msg2560559 date=1466496142]
Widzieliście film promujący Pride of Poland 2016 i filmy mające promować konie? Przecież to skandal. Antyreklama dla koni. Brak mi słów aby opisać co czuję po obejrzeniu tego.... nie będę się wyrażać.



Brak słów, to jest to co ANR chce wystawić jako gwiazdę aukcji P o P 2016. Ja już wiem , i jestem przerażona bo to będzie duża strata dla polskiej hodowli koni arabskich :/
[/quote]

A możesz zdradzić który z koni będzie tą gwiazdą? Mam nadzieję że nie córka Pilar - bo to byłaby katastrofa.
To jest dla mnie hit:


😕 😕 😕
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 czerwca 2016 11:56
Ejjj a może chodzi o pokazanie, że konie wcale nie są tyle warte, a płacili miliony bo byli dogadani z Trelą i Białobokiem?
Żenada i wstyd te filmiki. W poprzednich latach w zasadzie każdy filmik łapał za oko i za serce, a te... ot kunie. Ani ładne, ani się ruszające, Bóg jeden wie, dlaczego takie drogie w sumie. Kuń jak kuń.
Szczerze mówiąc to widziałam niejeden filmik kręcony przez prywatnych właścicieli albo jakąś nastolatkę, który lepiej, ładniej i pełniej pokazuje konia.

titina dawaj, co to za koń ma być?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
22 czerwca 2016 12:02
To jest dla mnie hit:


😕 😕 😕


armara zobacz jest film Al Jazeery-  Pan prezenter do munduru ma fajowe adidasy...
y
Wszystko fajnie pięknie, ale to bagno w tle to miszczostfo na równi z głową wystającą z końskiego zadu. Jeszcze tylko brak w tle stajennego z szuflą. Trzy obejrzałam ale chyba youtube się popsuł. Mam nadzieję, że chwilowo.
berula, Pianissima to symbol "złego, starego ustroju", to ty nie wiesz?  👿  😜 😂
A flimik pokazujący Formię jest prześwietlony albo ja mam nieskalibrowany monitor  😉
Swoją drogą pokazywanie konia z perspektywy od góry - mistrzostwo świata. Ach te zachowane proporcje  😂
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że szanowna rada prawdopodobnie wie co to za koń i nie protestuje..... A którąś z naszych gwiazd kupi handlarz za procent tego,co jest warta, bo i tak nikt znamienity osobiście nie przyjedzie na aukcję. Czy naprawdę nikt rozsądny nie potrafi potrząsnąć całym tym towarzystwem wzajemnej adoracji. Proponowałbym tym jakże wykształconym i doświadczonym zarozumialcom poczytać różne fora, bo tam często wypowiedzi nastoletnich dziewczynek są bardziej rozsądne od tego, co oni wyczyniają.

Poniosły mnie emocje, ale ten idiotyczny ciąg zdarzeń od zwolnienia prezesów, ich opluwanie, powołanie na ich miejsce dyletantow, obrazanie organizacji miedzynarodowych, rozpowszechnianie informacji o truciu koni w Janowie, celowe doprowadzenie do zerwania współpracy z Panią Mazur i tak dalej......  po wystawienia na sprzedaż Al Jazeery, Alerta i czego jeszcze? To jest niewiarygodne...... i chyba tylko w Polsce mogło się zdarzyć.
To już w całokształcie nawet nie wygląda na żaden tajemny plan, ale na galopujący laicyzm.
A wiecie, mam pomysł na jeszcze większą oszczędność na przyszły rok. Aukcję zorganizuje ciocia z wujkiem, bo tak świetnie poszło im robienie wesela dla kuzyna. Przygrywać będzie piwniczna kapela sąsiada. Weselna. Zdjęcia i filmy zrobi córa bo taki fajny aparat na komunię dostała, a grafikę jej kolega ze szkoły który już drugi rok jest w liceum informatycznym 😀 I proszę. Pride of Poland zorganizowana za 1500zł! No i można sprzedać poidła z boksów i zastąpić je wiadrami, zawsze grosz wpadnie. Sprzedać siano i paszę, a konie zjedzą słomę z kartoflami i nikt nie zauważy różnicy.
A oszczędzone pieniądze można przekazać na renty alkoholowe, by ludziom żyło się lepiej...
Ejjj a może chodzi o pokazanie, że konie wcale nie są tyle warte, a płacili miliony bo byli dogadani z Trelą i Białobokiem?

Wiecie co... dla mnie jest to celowe działanie na szkodę spółki...
ten filmik dla mnie jest absolutnym numerem jeden
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się