Styl western (dawniej kącik)

.
Kupilam  😍 moim zdaniem mix aqh/oo to zajebisty mix! Mialam miec czystego cuttingowego quartera a mam sp 😁
Livia noooo wrazen nie bede opisywac, kto byl ten wie jak to wyglada...
shy po jakim ogierze masz konia od nich?
Edit nie doczytalam. Kupias zrebaka jak ja ? Ja tez mam do odebrania dopierokolo listopada🙁 a ja chce juz🙁(((
rosek0 - po Two Eyed Baltic Pine. Jesli byłaś w stajni to stoi w ostatnim boksie (pierwszy w stronę wyjścia na pastwisko). 😉
Póki co to podobno Royal Pine się nazywa ale propozycje imion dzięki cioci Nique.  :kwiatek: wysłane więc bardzo liczę na to, że młody zostanie z imieniem Sir Royal Diamond Pine. Pożyjemy, zobaczymy.
Póki co czekam z niecierpliwością na odbiór młodego, bo te warunki życiowe mnie trochę... dołują 😉
Moja tez po nim tylko,ze po matce arabce. Bardzo fajny ogier , no jaram sie jak pochodnia . Ale tez juz chcialabym by byla u mnie. Wszystko bedzie teraz pod nia szykowane ,mam czas ale mam odczucia takie jak Ty.... Moja ma Mery Pine i mi sie podoba , moze zostac.
To nawet wygłaskałam ją jak byłam 😀
No nic, teraz tylko czekać na odbiór a później chwalić się (oby!) tym co z nich fajnego wyrosło 😀
No ona kochana jest🙂 nawet rozwazalam ktoregos z czystych aqh ogierkow, bo nie chcialam czwartej kobyly za chiny no ale jak ja zobaczylam to krzyczalo wszystko we mnie ,ze to ONA i koniec  😀
Bischa   TAFC Polska :)
23 czerwca 2016 12:52
Pokaż koniecznie fotkę!
Na western hobby sa nowe terminy szkoleń western z Mają Badurą.  😅

Jedziesz? 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 czerwca 2016 13:11
Mała jest śliczna, ale zastanawia mnie jedna rzecz, czemu wszystkie źrebaki tam chodzą w sznurkowych kantarach?
Wszystkie konie u nich chodza w sznurkowych...nie wiem czemu, ja mam dla niej tasmowy , rozowy  😍/
Livia   ...z innego świata
23 czerwca 2016 15:43
rosek, gratuluję, fajna mała 😀 Te kantary sznurkowe też mnie dziwią, tyle się trąbi jakie to niebezpieczne.

Mam parę zdjęć z wczorajszej jazdy 🙂 Ćwiczymy a'la pleasure'owego kłusa:



Początki side passów nad drągiem 🙂

.
Livia no! Duzo lepsza rama  :kwiatek:
Oni to ponoc praktykuja od lat...zawioze im tasmowy kantarek nastepnym razem 🙂
Livia   ...z innego świata
23 czerwca 2016 17:55
Muchozol, dziękuję bardzo, strasznie miło mi to czytać :kwiatek: Wydaje mi się, że od jakiegoś czasu czuję się w siodle dużo pewniej i to widać, ale też nie oszukujmy się - to krew, pot i łzy mojej instruktorki 😉

rosek, dziękuję bardzo :kwiatek: Z ramą raz wychodzi, a raz nie - ale to fryzia uroda. Powoli dążymy do poprawy 🙂
.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 czerwca 2016 19:28
[quote author=zabeczka17 link=topic=27.msg2561736#msg2561736 date=1466672301]
Na western hobby sa nowe terminy szkoleń western z Mają Badurą.  😅

Jedziesz? 😉
[/quote]

Jeszcze nie wiem 🙁 tym razem praca i dwa umówione spotkania. Staram sie to przełożyć.
A jak wyjdzie ? :-(
To trzymam kciuki, aby wyszło. Jeżeli nie to też się nie przejmuj. Będą inne szkolenia.
dzisiaj Furioso opublikowało taki artykuł na Fb:
http://hejnakon.pl/?p=22419
"A tu zrozumiała, że jazda klasyczna wyklucza porozumienie z koniem na miarę westowego. Klasyka – mówi –  to presja, west to partnerstwo."
Kurczę, czy to się kiedyś skończy? Nie mogłam nie skomentować.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 czerwca 2016 11:56
To trzymam kciuki, aby wyszło. Jeżeli nie to też się nie przejmuj. Będą inne szkolenia.



Chciałabym mega aby sie udalo bo zakochalam sie w tym Buczkowie, koniach i samym westernie  😍 szczegolnie jesli chodzi o poprawne prowadzenie rumaka:-)
dzisiaj Furioso opublikowało taki artykuł na Fb:
http://hejnakon.pl/?p=22419
"A tu zrozumiała, że jazda klasyczna wyklucza porozumienie z koniem na miarę westowego. Klasyka – mówi –  to presja, west to partnerstwo."
Kurczę, czy to się kiedyś skończy? Nie mogłam nie skomentować.


no cóż... autorka jest blondynką....
sorry ale ręce opadają  jak się słyszy znowu ten bzdurny  i NIEPRAWDZIWY  podział klasyka vs west
A czy dziewczyna nie prowadzi foto bloga? Konia skądś kojarzę.

[quote author=maluda link=topic=27.msg2562109#msg2562109 date=1466707978]
To trzymam kciuki, aby wyszło. Jeżeli nie to też się nie przejmuj. Będą inne szkolenia.



Chciałabym mega aby sie udalo bo zakochalam sie w tym Buczkowie, koniach i samym westernie  😍 szczegolnie jesli chodzi o poprawne prowadzenie rumaka:-)
[/quote]
Jak nie uda mi się dotrzeć na ten to na pewno już na następnym będę.
.
Przepraszam, ze wam sie wetne i to z glupim pytaniem: czy w Polsce organizuje sie jakies zawody/pokazy westowe? Tzn takie z prawdziwego zdarzenia? Na tym stylu nie znam się ni hu hu i kompletnie nie jestem zorientowana, a że dziś pierwszy raz w życiu widziałam polo na żywo, to od razu naszła mnie ochota na poznanie bliżej innych dyscyplin 😀

Google nie pomaga bo pod west/western miliony haseł nie w temacie 🙁
:kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 czerwca 2016 20:17
W tym roku 6-9.07 w Tarnowie są Mistrzostwa Europy NRHA (reining) także bardziej 'z prawdziwego zdarzenia' się nie da, śmietanka europejska się pojawi... 😉
Ooo dzięki, w sam raz zapytałam, żeby nie przegapić! :3
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 czerwca 2016 20:26
Warto będzie pooglądać, taka ekipa to najbliżej w Kreuth pod Norymbergą 😉
Livia   ...z innego świata
29 czerwca 2016 13:15
Ja się wpadnę ciut pochwalić 🙂 Ćwiczyliśmy dziś cofanie w eLce, nie robiliśmy tego w ogóle od zeszłego roku - i mój koń pamięta 😜 Dzisiaj nie tknął ani jednego drąga przy tych cofaniach 😍
ktoś wie czy na terenie RR na zbliżających się Mistrzostwach będą jakieś kramiki 😉  ze sprzetem ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się