Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Livia   ...z innego świata
24 czerwca 2016 15:36
W związku z debatą wśród moderatorów na temat umieszczania informacji przez właścicieli stajni i sklepów w wątku "Promocje i wyprzedaże" oraz regionalnych wątkach stajniowo-pensjonatowych, informujemy, że od dzisiaj sklepy / właściciele pensjonatów mogą się w tych wątkach wypowiadać, zachowując jednak pewne zasady.

Użytkownicy powinni się dostosować do poniższych zasad:

1. Sklep może krótko i zwięźle napisać o promocji (jaki rabat, od kiedy do kiedy), a właściciel pensjonatu o stajni (jakie warunki, jaka cena) - od tekstów marketingowych są forumowe Ogłoszenia,
2. W razie niepochlebnych opinii sklep / właściciel pensjonatu może napisać posta z wyjaśnieniem i przedstawieniem swojej wersji zdarzeń,
3. Sklep / właściciel pensjonatu może odpowiadać na pytania związane ze swoimi produktami / warunkami w stajni.

Nasza decyzja jest podyktowana po pierwsze dobrem użytkowników (użytkownicy mogą skorzystać z informacji o promocji i dzięki temu zaoszczędzić, czy też o nowej stajni w okolicy - być może alternatywy dla ich obecnego pensjonatu), po drugie - zwiększoną ostatnio liczbą zgłoszeń, gdzie niektóre z nich dochodziły do absurdu.

Odnośnie wszystkich użytkowników - nie było to wcześniej uregulowane, ale posty typu "czy słyszeliście coś o jakimś koniu do wydzierżawienia?" lub "czy ktoś zna tego konia?" nie będą przez nas traktowane jako ogłoszenia.

Na koniec chcemy dodać, że moderacja zachowuje swoje prawo do działania uznaniowego - reagowania wtedy, kiedy uznajemy to za stosowne. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.
Dziękujemy za uwagę 😉

Link do wątku na Technicznym: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,99915.0.html

śmieszne z tym oddaniem kodu za ankiete  🙂
każdy ma taki sam  🤣
W Dobrym Koniu softshellowy frak Gloockler -71%  😅
rozmiary 34-40 od ręki, 42-46 na zamówienie
http://dobry-kon.pl/opis/8863152/hkm-frak-gc-by-glckler-34-40.html
Hej, czy to nie w tym wątku widziałam, zniżki co do ilości bramek w dzisiejszym meczu? Nie pamiętam jaki sklep i nie widzę ... a może gdzieś na facebooku mi mignęło... coś ktos kojarzy...
Equishop
no to co? -50% w  equishop? hahaha niestety coś mi się nie wydaje...
Livia   ...z innego świata
25 czerwca 2016 17:04
kitty, pewnie policzą tylko tą bramkę z meczu "podstawowego" 😉
Wykpia sie i powiedzą, ze karne sie nie liczą 😉
Edit: Livia, pisalysmy razem 😉
kitty to byłby cud 🙂
Hm... właśnie czekam na kod i nic 😁
eeee obstawiam -10% i dziękujemy  😉  choć jest wyraźnie napisane, że za KAŻDĄ bramkę  😁
I jest -50% 😅
no to mamy cud bo jest 50% rabatu 🙂
dostałyście już maila z kodem? bo ja jeszcze nie
LatentPony   Pretty Little Pony :)
25 czerwca 2016 18:38
A ja nie dostalam kodu 🙁
z FB "Słowo się rzekło. Rabat z okazji wygranego meczu, zgodnie z regulaminem wynosi 50%. Kody rabatowe zostaną rozesłane w poniedziałek i dopiero po otrzymaniu kodu można składać zamówienia objęte promocją (do końca dnia w środę, czyli do godziny 00😲0). Kody otrzymają subskrybenci naszego newslettera, którzy zapisali się do niego do końca trwania meczu, czyli do godz. 18 w dniu dzisiejszym lub wcześniej"
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 czerwca 2016 18:48
Czy któryś z subskrybentów najchętniej z pomorza zamówił by coś dla mnie? 😉
Oficjalnie odszczekuję! Jestem pod wrażeniem
Gillian   four letter word
25 czerwca 2016 18:52
o niee, za późno się zapisałam 🙁
Livia   ...z innego świata
25 czerwca 2016 18:59
Muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się - brawa dla Equishopu 🙂 Choć przeglądam sobie stronę i akurat tego, co bym chciała, nie ma 😁
Jestem zaskoczona że jest to 50% 😀 Ale ciekawi mnie czy  ceny wszystkiego się zmienią do poniedziałku i rzeczy już przecenione nie będą miały "normalnych cen"  😅
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2016 19:03
Na rzeczy z outletu też?
lusia722, ja będę zamawiać (o ile to co chcę jeszcze będzie 😉), więc napisz mi na fb co byś chciała.
Kurczę za późno spojrzałam. Taka okazja przeleciała obok nosa 😵
Nietety asortyment equihopu już obkrojony- pewnie żeby ludzie się nie oburzyli że nagle w poniedziałek po rozesłaniu kodu zmniejszą "zasoby".
Liczyłam na zakup oficerek w fajnej cenie ale nagle na stronie jest do wyboru zaledwie 6 modeli..
Ktoś zamawiający z Łódzkiego ew Gliwic lub Rybnika? Może rano mój net pozwoli mi przejrzeć stronę Equishopu
Przejrzałam sklep praktycznie od A do Z i dostępnych jest strasznie mało produktów. Dodatkowo to, co jest naprawdę fajne nie obejmuje promocja. Zobaczymy co stanie się w poniedziaek.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
26 czerwca 2016 06:47
Czy ktos z Warszawy i okolic bedzie robil zamowienie i pozwolilby mi sie podlaczyc? Niestety obudzilam sie z reka w nocniku i zapisalam sie do newslettera o 18:10 🙁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 czerwca 2016 06:58
LatentPony ja pewnie nie będę zamawiac, ale mogę zamówić dla Ciebie  😉
Jak by co, pisz PW
Podejrzewam, że kod będzie jeden i ten sam dla wszystkich 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się