pensjonaty w okolicach trójmiasta

Szok  😲

Na pewno dużo wolnych miejsc ma Mirowo, na pewno nie jest to blisko Gdańska, ale może jako tymczasowe rozwiązanie komuś taka informacja się przyda
http://equista.pl/editorial/1400/dramat-w-osrodku-kon-ak-w-niestepowie.-czy-konie-zostaly-otrute

tutaj tak trochę bardziej normalnie napisane, bez "medalowych" i 100 tyś.

Czyli teraz wszyscy z Koniaka uciekają?
Tak, nie mają innego wyjścia, boją się, że to nie koniec i następny może być ich koń.
No przesadzili trochę z tą wycena i medalistami, ale tak czy siak, koni żal. Jeśli ktoś miał coś do P. Agnieszki to jest milion innych sposobów na ukazanie tego, a nie zabijanie bezbronnych zwierząt i w tym źrebaka.
Behemotowa, szczerze, to nie wiem czy wyprowadzka ma sens. Nie ma u nas w sumie 100%bezpiecznych stajni. Wszędzie wejdziesz jak chcesz.
Kupiłam konia który urodził się w Przywidzu.
Kto z forumowiczów może mi udzielić o nim informacji?Byłabym bardzo wdzięczna za informacje.
Pozdrawiam.
W Sakowcówce są jeszcze jakieś miejsca chyba.
Tragedia straszna, nie wyobrażam sobie być na miejscu właścicieli. Współczuję... Oczywiście jak zwykle dostają po tyłku niewinni - w tym przypadku zwierzęta, które nic nikomu nie zrobiły...
Przyznam, że sama mam teraz trochę stres, nigdy nie wiadomo jacy szurnięci ludzie chodzą po świecie i co im odbije... Najpierw pełno kradzieży, teraz to...
xxagaxx, to prawda, chociaż ja się nie dziwię, sama nie wiem, czy bym się w takiej sytuacji nie wyniosła - nigdy nic nie wiadomo - w takich nerwach człowiek myśli tylko o tym, żeby uciec i mimo wszystko poczuć się nieco bezpieczniej, skoro dzieje się aż tak źle. Kto wie, czy nie będzie tego więcej? A jeśli to są jakieś porachunki? Strach, po prostu...
reniaa, podasz wiecej informacji o koniu? Płeć, wiek, imię, cokolwiek?
harja, wiadomo, patrząc z boku myśli się troche inaczej. Ja bym brala pod uwagę ze teraz wlasciciela wzmogą ochronę i stajnia imo stanie się bezpieczniejsza. Bo jeśli to nie porachunki a jakiś idiota to kazda inna stajnia może być kolejna. Przerażające
xxagaxx, no niestety  w tym przypadku  prawdopodobnie  porachunki.  Co więcej,  są podejrzenia  że  więcej  jak nie wszystkie  konie miały  być  otrute,  tylko ktoś lub coś  spłoszyło  tego sk*****a. Okropna historia. 
La scalla w Czeczewie miała sporo wolnych boksów.
O ile rozumiem każdego, kto w tej sytuacji zwiewa , o tyle ktoś kto te konie zamordował osiągnął swój cel
Świat właścicieli kompletnie się zawali, bo bez pensjonariuszy będzie ciężko  😕
Mam nadzieję, że jakoś się z tego wszystkiego pozbierają, oraz znajdą sposób aby znów im ludzie zaufali  🤔
Szczerze to w tej sytuacji pozbieranie sie byloby naprawde dla właścicielki szczytem sily... brak slow na taka tragedię. Pamietam jak otwierala stajnie, a tu taka tragedia.
Czy mogłabym prosić o info. odnośnie Owczarni , jak wychodzą konie na padoki od której-do której ? Czy podłoże jest równe i nie pylące/podlewane ? czy jest możliwość postawienia konia na troty? I jaki jest koszt msc ? Z góry dziękuję  :kwiatek:
Pisz na priv do Anai, Klami albo xxagaxx albo do mnie, która prowadzi tam jazdy i też zajmuje się troszeczkę sprawami organizacyjnymi  🙂
A w ogóle to zapraszam do odwiedzin osobiście oprowadzimy 🙂
BlueHorse, a czemu priv?

Misiu, konie wychodzą od w sumie 7 do 13, mogę wychodzić 2 razy dziennie (wtedy dodatkowa opłata). Podłoże mamy zarąbiste, równe, elastyczne. Nie podlewane niestety, więc bywają burze piaskowe. Jest możliwość postawienia konia na trociny, ale odnośnie tego to trzeba gadać z właścicielami. Miesięcznie 800zł.
Konkrety można podać nie ukrywam, że pisałam na szybko i mi się nie chciało...
A po za tym o szczegółach można już porozmawiać na czacie albo osobiście chyba najlepiej 🙂

Przy okazji bardzo prosto i pobieżnie opisane zasady pensjonatu dla zainteresowanych:
🤔trzałka: http://stajniabht.pl/pensjonat.html
Oki, dzięki dziewczyny 🙂
A nadal jest tak w Owczarni, że w weekend nie wypuszczają koni? Tylko za dodatkową opłatą? Czy tylko popołudnia są płatne?
k2arola, w cenie  podstawowej mój  koń  chodzi  7 dni w tygodniu  na padok .  W święta  też  😉
(ale sprawę padoków najlepiej dogadać z dzierżawcą stajni)
anai to zmieniło się na plus  😀 bo ja za weekendy płaciłam 😉 i za popołudnia też. Ale to było już jakiś czas temu...
Cena pensjonatu w Gdańsku Owczarni aktualnie wynosi 800zl z  wypuszczaniem konia na padok od poniedziałku do piątku .
Padoki w weekendy i święta płatne dodatkowo.
deborah   koń by się uśmiał...
29 czerwca 2016 10:52
może to nie jakoś super blisko gdańska, ale u nas w Boroszewie sporo wolnych miejsc. dojazd z trójmiasta bardzo dobry.. Cena 650 zł z codziennym padokowaniem i karuzelą.
może to nie jakoś super blisko gdańska, ale u nas w Boroszewie sporo wolnych miejsc. dojazd z trójmiasta bardzo dobry.. Cena 650 zł z codziennym padokowaniem i karuzelą.


Oo, a nie mieliście pełnej stajni? To powiem dziewczynom, dziękuje :kwiatek:
dea   primum non nocere
08 lipca 2016 19:52
Hej, poratujecie gdzie w trójmieście można wyprać derkę? dokładniej to ogromne psie posłanie zasiurane przez koty  😵 chyba powinni wziąć? Próbowałam upchnąć do pralki, ale matematyka brył jest nieubłagana - mam tylko trzy wymiary... help?  :kwiatek:
W Gdańsku na ul. Obrońców Wybrzeża w pralni kiedyś podobno prali derki ale nie wiem jak jest teraz.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lipca 2016 20:49
W gdańsku na czyżewskiego w pawilonie na przeciwko awfu.
dea   primum non nocere
09 lipca 2016 18:29
Wielkie dzięki! Sprawdzę w poniedziałek te adresy.
Czy wie ktoś gdzie mogę oddać w okolicach Trójmiasta dwie pary oficerek (stare hippici) do wymiany zamka (cały rozwalony) i wstawienia malutkiej wstawki by je troszkę powiększyć?
Moon   #kulistyzajebisty
13 sierpnia 2016 06:27
Behemotowa, proponuję odesłać do Hippici, w Trójmieście wątpię czy ktoś sie podejmie zwłaszcza tego poszerzenia.
Ale jeśli kogoś znajdziesz, dać proszę znać 😉
Właśnie odebrałem taką robotę od szewca w Wejherowie, zrobił to chętnie i w mojej ocenie wstawka prawie niewidoczna. Cena więcej niż przyzwoita.
Szewc godny polecenia co mi też zamki w różnych rzeczach skorzanych wymieniał to Pan z Redy który ma swój punkt przy ul. Puckiej. Prawie że na początku tej ulicy jak skręca się z głównej ul gdańskiej na Hel. Jadąc w str Helu po lewej stronie jest taki ceglany budynek przy dawnym urzędzie miasta Reda i to tam.
Cena, wykonanie i obsługa na bdb poziomie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się