Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Tylko pytanie czy sprzawdzaja czy na koncie z ktorego zamawiasz jest taki kupon aktywny 🙂
a czy te kody są jednorazowe czy na kilka paragonów? I to jest tylko w sklepie internetowym stacjonarnych nie ?
Rozumiem, że rabat 50% nie obejmuje produktów z promocji lub wyprzedaży? Jeśli tak, to chyba nic nie da się kupić...
promocyjne podobno też obejmuje, napisali ze wszystko oprocz tego co jest na plakacie
drabcio, dajesz nadzieję 🙂
A ja tyle nazbierałam do koszyka, że się zastanawiam co wywalić  😵
W GNL Kingsland -50%  😀
Oby było tak jak mówicie(produkty z promocji też są pomniejszane o 50 procent), bo już mam swój komplet marzenie i baaardzo bym chciała go dorwać 💘
pytanie czy pomniejszają o 50% kwotę po rabacie czy dobijają rabat do 50 % (jeżeli jest np 30%) no i kolekcje 2016 się nie liczą
Mnie kolekcja 2016 nie interesuje, nic ciekawego tam dla mnie nie ma.  I w sumie racja, teraz ciekawa jestem jak to wyjdzie w praniu z tym rabatem..
W sumie jest napisane, że "maksymalna wysokość rabatu 50%"... czyli jak już coś ma 40%, to pewnie ta cena nie zostanie jeszcze podzielona na pół. :/
Ja dla siebie nic w końcu nie znalazłam, widzę, że kurtki trochę poznikały (z 2 tygodnie temu jak patrzyłam, to był zdecydowanie większy wybór np. softshelli...), jak już coś mi się podoba, to jest w katalogu, ale jak się kliknie, to "produkt niedostępny"... Czyli jak zwykle, od pół roku się nabieram na te same produkty, które wiszą na stronie, a fizycznie ich dawno nie ma. 😎
[quote author=sumire link=topic=15196.msg2563273#msg2563273 date=1466946523]
W sumie jest napisane, że "maksymalna wysokość rabatu 50%"
A to nie dotyczyło tego że jak będzie 6 bramek to poprostu  będzie i tak -50 ? xd
Sumire, też tak szukam, szukam i co już mam wybrać, to albo niedostępne w ogóle, albo tylko jeden rozmiar na 10. Już nie wspominając, że prawie zawsze dostępny jest tylko jeden model/kolor. Nawet kantara nie udało mi się wybrać, a jestem wybredna. Bo do wyboru jest praktycznie... jeden.
czy ktoś mający ten kod z newslettera do Equishopu mogłby mi tylko sprawdzic cenę produktu? :kwiatek:
Nie ma takiej możliwości ponieważ kody będą rozeslane w poniedziałek 🙂
Pauolo, no niby tak powinno. Ale patrząc na to, co mają na stanie... to można to różnie interpretować. Znając equishop - zdziwię się, jak od rzeczy z cenami już 50-60% będzie jeszcze -50%. 😉
Za to promocja obejmuje Veredusa i Equiline, więc jeśli te produkty nie są tak przebrane, to całkiem niezła okazja. O ile ich nie schowają o północy. :P

sumire  oo takk! Verduski za 300 PLN  😍
Nie wiem czy to odpowiedni wątek ale może ktoś chce kupić kupon -50% do equishopu? http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/253456  🤬
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
26 czerwca 2016 18:27
Czy bylaby jakas dobra dusza, ktora chcialby mi cos kupic z Equishopu? :kwiatek:
...mam wrażenie, że kod będzie już wykorzystany, bo w ogłoszeniach tej osoby pojawiły się też nowe veredusy za 500 zł. Tak się zastanawiałam, jak zobaczyłam ogłoszenie, czy zamierza je taniej kupić na promocji i potem opchnąć drożej (ale wciąż poniżej ceny sklepowej...). Albo kupić w ramach promocji, jeśli się pojawi chętny w ciągu tych paru dni.
zapewne tak, jutro będzie jeden wielki szał, a potem sprzedaż w internecie mogę się założyć, jak kiedyś jaki było -40% lub -50% na eskadrona
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
26 czerwca 2016 18:34
A ja nie dostałam tego kodu jeszcze 🙁
Czy będę mogła się w razie czego (gdybym go do jutra nie dostała) jutro zgłosić do jakiejś dobrej duszyczki aby mi coś zakupiła?  :kwiatek:
malinowaa, kody będą wysyłane jutro.

Co do sprzedaży w sieci - ja już widziałam ogłoszenie na facebooku jakiejś laski, która szuka ludzi bez kodu, żeby niby zrobić zamówienie zbiorowe. 🤔wirek: I co, mam tak obcej osobie wysłać pieniądze, bo ona tak z dobrego serduszka zamówi na siebie i potem będzie biegać na pocztę, żeby porozsyłać ludziom z innych miast? Dziękuję, postoję. 🤣
sumire Widziałam ten sam post, jeszcze sprawdzałam profil tej dziewczyny i jest to na prawdę młoda osoba. Ktoś by musiał być niepoważny aby takiej osobie zaufać  😜 I masz rację Vereduski będą na prawdę za dobrą cene!  😵 💘
Tylko nie wykupcie wszystkich hahaha, liczę na jedne Mki Olympicy w kolorze czarnym hahah  😜
Tak się zastanawiałam, jak zobaczyłam ogłoszenie, czy zamierza je taniej kupić na promocji i potem opchnąć drożej (ale wciąż poniżej ceny sklepowej...). Albo kupić w ramach promocji, jeśli się pojawi chętny w ciągu tych paru dni.

Napisałam pw z prośbą o zdjęcia tych ochraniaczy, jest tak, jak myślałam. 😉
To kto chętny na kod? 😂
A czy ktoś się bezpośrednio orientował jak wygląda kwestia rabatu w przypadku rzeczy z działu outlet?
W komentarzach na stronie Equishopu jest info, że promocja obejmuje też rzeczy już przecenione i że "wszystko zgodnie z informacją z plakatu".
Czyli niby powinna być cena po outletowym rabacie plus 50% z kodu.
Ale będzie szał  😜 Mam nadzieje że zdarzę kupić to co potrzebuje haha 😀
ja sie właśnie boję że nici wyjdą z tych zakupów, bo nic nie będzie,
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się