Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

no właśnie nie obejmuje siodeł prestige, najnowszych kolekcji itd. Ale o marce Veredus nic nie pisali, więc nie rozumiem dlaczego teraz nie nalicza się rabat?
Vendettka, tyle, że promocja nie obejmuje wszystkiego
Nie ma w niej nowych kolekcji na przykład...
Również liczyłam na Veredusa, ale rozumiem właścicieli sklepu. Wyobraźcie sobie jakby mieli dołożyć do 500 czy 1000 kompletów ochraniaczy - sklep by splajtował i gdzie byśmy polowali na takie okazje?

Swoja ścieżką ciekawe czy kod indywidualny, czy taki sam dla wszystkich
Ja jak nie miałam tak nie mam niestety i nie spodziewam się owocnych zakupów, chociaż próbować będę... 🙁
EquishopPL , a co w sytuacji kiedy jest się zapisanym do newslettera, a kodu wciąż nie ma?
Właśnie...? Skoro 3000 osób dostało kody a my nie, to że dlaczego? 🙁
Z przykrością obserwuję jak znikają mi kolejne rzeczy z koszyka, a kodu wciąż nie mam..  🙄
no super, a ja już zamówiłam bez veredusów
Może to promocja dla lepszych klientów? Albo dla klientów "na literę A" ?
Tak czy siak chyba nie dla nas  😕
rozumiem, że każdy otrzymuje indywidualny kod?
Mi się dzięki Bogu udalo - ale tyle kasy... Chyba zamieszkam z koniem w boksie...
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
27 czerwca 2016 09:58
Każdy dostał indywidualny kod 🙂
Ja też kodu nie dostałam, a newsletter subskrybuję od bardzo dawna. 🙁
No ja już mam pusty koszyk
Niestety po raz kolejny się nie załapałam na fajną promocję (poprzednio były Cottony po 50 zł...)
Trudno, przykro czuję się potraktowana bardzo nie fair 🙁
Dziewczyny sprawdźcie może inne foldery na poczcie - spam, wszystkie.. może gdzieś się ukrył mail od equi?
Widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Jestem wściekła. To już drugie podejście do ich promocji. Nieudane. Czy equishop polski to jakiś oddział większej firmy? Bo aż mam ochotę osobiście zadzwonić do samej góry i złożyć oficjalne zażalenie.
_Gaga Wiesz ja to rozumiem, lecz sklep napisał właśnie że kod obejmuje również markę Veredus, dlatego byłam zaskoczona. Lecz zgodnie z instrukcją, złożyłam zamówienie i napisał meila, myślę że się nie rozczaruje i nie zostanę zrobiona w Balona  😵 Bo będę musiała kombinować, wyliczyłam sobie dokładnie ile mogę wydać  😡
Ja już mam zakupy zrobione chociaż z koty 1815 odjęto 782
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
27 czerwca 2016 10:04
Ja miałam w spamie.
Spam pusty, ale miałam tak samo, jak _Gaga - zawsze te maile otrzymywałam ok. 12...
chesnut, nie ma nigdzie. Sprawdzam, tfu sprawdzam co chwila...  🙄
Kod za ankietę dostałam dzień po wszystkich
pewnie jestem małym klientem gdzieś na końcu listy
trudno i przykro

Klopsik, Equishop to polski sklep... nie jest żadnym oddziałem.
No i polecieli z tymi veredusami :-(
ja też złożyłam zamówienia, teraz zacznie się oczekiwanie na ten mail: przesyłka wysłana  😁
ciekawa jestem czy jesli zamowienie jest potwierdzone nie ma już szansy żeby jakiegoś produktu nie było

kocham equishop  😍  😍
KOCHAMY RAZEM Z GNIADYM EQUISHOP I NASZĘ  REPREZENTACJĘ   🏇 💃 😍 😅 :kwiatek:
Ja niestety nie kocham 🙁 napisałam maila z prośbą o kod... ale kurcze skoro nie mam do tej pory to chyba marne szanse
Ciekawe dlaczego
Ja tam  współczuję Equishop
aaa już wiem nici się nie liczy. Także u mnie wszystko zadziałało 🙂
Pauolo, noo mają na pewno przerąbane przy takiej promocji
Z jednej strony też im współczuję. Z drugiej też chcę skorzystać. Kurcze no...
ja też złożyłam zamówienia, teraz zacznie się oczekiwanie na ten mail: przesyłka wysłana  😁
ciekawa jestem czy jesli zamowienie jest potwierdzone nie ma już szansy żeby jakiegoś produktu nie było

kocham equishop  😍  😍

niestety po potwierdzeniu dostałam maila, że nie wszystko jest. Ale nie wiem czego nie ma 😉
ja od 30 min czekam na  potwierdzenie  🙄
Lepsze to niż wciąż brak kodu  😁
LatentPony   Pretty Little Pony :)
27 czerwca 2016 10:20
Uff... Mi się udało złożyć zamówienie i nawet mój budżet to przeżyje 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się