NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Nie ma to jak nawywijać, a potem jeszcze strzelić focha  😵  Takie teksty jeszcze bardziej są denerwujące, lepiej było uprzejmie przeprosić, naprawić szkody i grzecznie czekać na lepsze czasy 😉 Bardzo dojrzała postawa.
  tylko czekac az Szamanka wystawi swoje UKOCHANEGO KONIA na sprzedaz 🙄 
Gillian   four letter word
08 czerwca 2016 20:24
było 🙂
było 🙂
  Gdzie i kiedy?
Gillian   four letter word
08 czerwca 2016 20:48
niedawno 😉
Szamanka wystawila konia na sprzedaz? 😲
Tak, ale powód był prozaiczny.
Tak, ale powód był prozaiczny.
  a macie moze linka do tego ogloszenia?
Miała w swoich ogłoszeniach jeszcze dwa dni temu
To ja chyba jestem jakaś dziwna, bo jak kiedyś nie zdążyłam na pocztę tego dnia, co się umówiłam, bo wyjeżdżałam i się nie wyrobiłam przed odjazdem busa, to jechałam z paczką na drugi koniec Polski, żeby ją po przyjeździe wysłać z całodobowej poczty i żeby tylko data na stemplu się zgadzała... 🤔wirek:
Ten koń jest wystawiany systematycznie na sprzedaż. Wcześniej też ze 2razy już był na sprzedaż.
Ten koń jest wystawiany systematycznie na sprzedaż. Wcześniej też ze 2razy już był na sprzedaż.
  O matko 😲  A tak sie nim chwalila,ze tak go kocha 🙄  Nie moge wejsc w profil Szamanki w ogloszenia...Dziwi mnie tylko,ze nie zostala jeszcze zbanowana...niby ma konto nieaktywne a jakos wchodzi na revolte 🙄
Gillian   four letter word
09 czerwca 2016 08:08
Czemu miałaby być zbanowana? Monic, wybacz ale kręcisz aferę na siłę. Co do tego wszystkiego ma fakt, że wystawia konia na sprzedaż czy nie? Jej sprawa, prawda?
Konto nieaktywne - każdy z nas może sobie dopisać.
Tu jest na fb fan page jej konia https://www.facebook.com/armaniwalachoo/?fref=ts
  ciekawe
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
09 czerwca 2016 08:51
Monic, ten link był podany stronę temu. Wydaje mi się, że można już zejść z Szamanki. Kasę oddała, sprawa się wyjaśniła. Kto będzie chciał robić u niej zakupy trzy razy się najpierw zastanowi i tyle. Moim zdaniem temat można zakończyć, a nie sztucznie bić pianę  😉
Dokładnie, możecie już zakończyć temat szamanki? a tym bardziej jej ogłoszenia o sprzedaży konia? To jest jej sprawa czy i kiedy sprzedaje swojego konia i ze sprawą oszustw nie ma nic do rzeczy.
Gillian   four letter word
09 czerwca 2016 10:32
Zawsze jest tak, że jak ktoś jest na tapecie to się go jedzie już po całości, trupy z szafy wywleka i dziadka w Wermahcie znajduje. Dajcie spokój.
[quote author=xxagaxx link=topic=5367.msg2543934#msg2543934 date=1463432874]
wikaa1507, na pewno to se można w tyłek wsadzić. Poczta Polska, ba nawet kurier może nawalić. Póki nie masz rzeczy w łapkach to się nie umawiaj z innymi.
Jedyną osobą z którą jak widać jest problem jesteś ty. Niestety nikt nie podziela twoich pretensji, robisz problem z niczego.

Mnie tez okantowała, natknełam sie na jej profil bo oznaczyli ja na zdjeciu z Gajewnik !!!!!
[url=https://web.facebook.com/horseprofi/photos/ms.c.eJxNkUkSAzEIA3~_UYl~;~_~;7FkIJbn4EuXJAtgSmPRIIn0TPnwAAkPohYigHgUFfEHytpqYuVH0TIKgyVtgBcU~;YTyK4M3Iw~;4OR6F6LF4T0a~_wBYLgHoy~;H4btgpGD53QxnDpW~_x8K0WTwWhaaylYyhbwnXbALdYyGbdYb7G7wt5Z9FiUfMbvC2JCvQFqLGJ36wMYCllAF9iEpl2wijOc6liyYdE5NisB5J4Blt8bCwPMLFmo7ntKwyl9V8gCUAMIiliL5hcZbIE4.bps.a.1074122562675876.1073741869.126470790774396/1074123119342487/?type=3&theater]KLIK[/url]
Mysle ze mozemy cos wspólnie zrobic . [/quote]

wiesz xxagaxx, jak widać ja problemów takich nie miałam. Jakby siodło mimo odpowiedniej przesyłki nie doszło mogłabym mieć pretensje tylko do kuriera, natomiast kupująca nie zrobiła nic żeby siodło doszło w terminie który sama zdeklarowała, może oprócz wysłania tony smsów, z których połowa była bez sensu.

Skróciłam link.
kozieradka, skróć albo wywal ten link, bo rozjechał forum i nie da się nawet do moda zgłosić...
[url = jakiślink ] KLIK [ / url ] - tylko bez spacji 🙂
Widziałam, że stillgrey logowała się w czerwcu na forum, niestety sprawy z derkami nie wyjaśniła nadal, cóż - dla mnie dno moralne...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2016 11:49
Dokładnie, możecie już zakończyć temat szamanki? a tym bardziej jej ogłoszenia o sprzedaży konia? To jest jej sprawa czy i kiedy sprzedaje swojego konia i ze sprawą oszustw nie ma nic do rzeczy.



Jeśli sporzec na to z tej strony, że wystawila swojego konia jako super ujezdzonego, supergrzecznego, bezproblemowego i ulozonego.. To w moich oczach nadal nie jest uczciwe. 😉
zielona_stajnia dobry zwyczaj nie pozyczaj... Sama sie na tym przejechalam... jednej z forumek juz dluzej bedacej na forum, ktora tez sporo sie wypowiada non stop pozyczylam pare szt. nausznikow, ktore chciala poozdabiac, porobic zdjecia itp itd ( tu dluzsza historia co, jak i dlaczego). Minelo poltora roku dobre, osoba nadal aktywna na fb i tu na forum, o mnie zapomniala calkowicie. Czlowiek naiwny byl i tyle, uczymy sie niestety na bledach.
A z nicku nie podasz?

Maluda, pogodzilam sie ze strata rzeczy.  Ta uzytkowniczka forum w ciagu ost. Pol roku, moze nawet roku byla juz tu wpisana kilka razy ( jak wyslalam jej rzeczy nie miala zadnego negatywa), wiec ten kto sledzi ten watek i tak bedzie jej unikal.

Wiadomość można usunąć.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja posta
jultomte, numer? ee znaczy rozmiar?
Chciałabym ostrzec przed użytkownikiem scirocco
Kupiłam ochraniacze Veredus Olimpic. Na zdjęciach ochraniacze były w niezłym stanie. Jak przyszły okazało się, że jeden z zadów ma dziurę na wylot w neoprenie (taką na prawdę konkretną). Niestety scirocco o tym nie wspomniała kompletnie, na PW po sprzedaży już oczywiście nie odpowiedziała  😂 Co więcej - pomimo zapewnień o praniu - ochraniacze przyszły brudne i śmierdzące (ale to już kwestia kultury nie uczciwości, pralkę mam , poradzę sobie  😉).
Cena ochraniaczy była na tyle niska (250 zł za komplet z przesyłką za pobraniem), że z pewnością rozważyłabym ich zakup z tą dziurą. Nie czuję się oszukana, tylko naciągnięta bardziej... Piszę aby ostrzec - że w przypadku tej re-voltowiczki trzeba ostrożnie podchodzić do transakcji.
I pewnie nie pisałabym tego, gdybym dostała odpowiedź na PW w tej sprawie :/ tymczasem mam wrażenie, że scirocco sprzedała ochraniacze i cieszy się że poszły, nie ważne że zachowała się nie fair :/
ostrzegam przed wysyłką pobraniową dla - Beata Szczupakowska , Olsztyn , niestety nicku z re-volty nie pamiętam a skrzynkę odbiorczą wyczyściłam  😤
zgodziłam sie na  wysyłke za pobraniem ( na zawrotną kwotę 40 zł )  powróciła do mnie nieodebrana , na SMS nie raczyła odezwać sie .
Dlatego zawsze jak ktos bierze pobranie u mnie to z przedplata kosztów wysyłki na konto. Zawsze. Do tej pory jedna osoba pomarudzila ale po wytłumaczeniu również się zgodziła na takie rozwiązanie 😉

Edit jak linkujecie z grup fb? Taki link działa? -> GRUPA

jakaś nowa Flis  🤔wirek:
Będzie działał dla ludzi z grupy, bo ta jest zamknięta.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się