Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ja też dostałam kod  😅

I padł serwer Eqiushopu  😕

No nie dane mi kupować w tej promocji
Serwer im padł? Chciałam zobaczyć, co zostało, ale mnie wywala ze strony 😉

Edit: nie widziałam posta Gagi

_Gaga już  działa! kupuj! 😀
Sarna Czyli połączyli Ci zamówienia? Ja zrobiłam to samo. Wywaliłam veredusy z koszyka i zamówiłam bez nich, a potem tutaj przeczytałam, że to błąd systemu i zamówiłam jeszcze raz. I teraz czekam na wiadomość czy obejmie je promocja czy nie :/ zgłupiałam jak odliczone miałam 20 % zamiast 50% :/
A ja nadal nie mam kodu. 🙁
Server padł ale już jest dobrze 😀 I nawet zobaczyłam że już prawidłowo mam rabat naliczony!  😍 😅 Teraz tylko czekać aż wyślą 😀
Dziękuję Equishop Podziwiam bardzo!  🙇
Jaakie szaleństwo  🏇
Niestety większości rzeczy, które chciałam już nie było i nie mam żadnego nowego czapraczka a i Veredusy w brązie (chciałam czarne) i bryczki już tylko zimowe... Ale oj tam - udało się złożyć zamówienie i zapłacić
Normalnie czuję się jak dziecko tuż przed wyciągnięciem prezentów spod choinki

BARDZO DZIĘKUJĘ EQUISHOP ZA POMOC !!!
Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo takich marud jak ja macie pewnie setki.

A teraz pozostaje tylko czekać i modlić się, że te resztki które udało się wyrwać na szybko - będą rzeczywiście dostępne  🙇

SmalecTropikalny, pisałaś/łeś (?) do sklepu na PW lub na FB?
Nie wszystkie kody dotarły - warto poprosić o pomoc. Pomagają!!  😍
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
27 czerwca 2016 12:05
Ja zamówiłam już, ale chciałabym jeszcze oficerki, na które zdecydowałam się dopiero teraz, czy ktoś zamawia coś jeszcze lub nie wykorzysta kodu i mógłby mi je zamówić proszę? 🙁


Ja tak się przypomnę z poprzedniej strony.  😡
Pisałam maila - odpisali szybko, teraz wysłali mi pw. Ogromny plus za takie podejście do sprawy. 🙂 Kodu jeszcze nie mam, ale czekam... 😉
malinowaa, było na PW pisać
nie widziałam tego postu a teraz już po zajączkach niestety 🙁
Moon   #kulistyzajebisty
27 czerwca 2016 12:08
Potwierdzam - pomagają, szybko wysyłają zaległe kody 🙂
Takim oto sposobem zamówiłam sobie w końcu cienkie skarpety i koleżankę obłowiłam w bryki i Veredusy ;-)
Samshieldzik korcił strasznie, ale na koniec miesiąca to bym chyba kit z okien żarła  🤣 Liczę, że panowie wejdą do finału, to się a nóż inna promo trafi  😁
Moon, oj nie wiem, czy Equishop jeszcze się zdecyduje aż tak bardzo kibicować piłkarzom
Wiesz "Euro eurem", ale żyć z czegoś trzeba 😉
Moon   #kulistyzajebisty
27 czerwca 2016 12:17
_Gaga, haha, też prawda, wszystkie sklepy, myślę, będą teraz o wiele ostrożniejsze... ;-)
No ale słowo się rzekło, baaardzo źle by wyszli na tym, jakby się wykręcili po fakcie :P
Przed kolejnym kodem rabatowym muszą dodać coś do stanów magazynowych (albo dodać więcej towarów do listy) bo nie będzie czego zamawiać 😉
Mi się udało skorzystać i jak zawsze jestem zadowolona 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
27 czerwca 2016 12:23
[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg2563710#msg2563710 date=1467025666]
malinowaa, było na PW pisać
nie widziałam tego postu a teraz już po zajączkach niestety 🙁
[/quote]

A ja za późno dojrzałam, że masz jednak kod.
Liczę, że może ktoś jeszcze nic nie zakupił i mogę się dołączyć 🙂
Miałby ktoś jeszcze wolny kod lub nie złożone zamówienie? 🙂
GlammGirl, kod działa tylko na koncie właściciela kodu
Nie ma "wolnych kodów".
Mi się nawet sporo udało zamówić 😀 czekam na przeliczenie i mam nadzieję, że tym razem nie odbiorę telefony, że połowy nie ma 🙁
[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg2563727#msg2563727 date=1467026918]
GlammGirl, kod działa tylko na koncie właściciela kodu
Nie ma "wolnych kodów".
[/quote]
Rozumiem 🙁, niestety. Chciałam kupić dwie rzeczy na prezent i nie przyszedł mi kod. Już pisałam do Equishopu ale niestety głucho, też się im nie dziwię, bo pewnie urwanie głowy mają..
Jednak jakby ktoś nie złożył jeszcze zamówienia, to bardzo chętnie się dołączę! 🙂
GlammGirl, pisałaś do nich na forumowe PW ?
[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg2563736#msg2563736 date=1467027331]
GlammGirl, pisałaś do nich na forumowe PW ?
[/quote]
Nie, zaraz piszę! Dzięki
EquishopPL, a tak serio... spodziewaliście się, że oni strzelą tyle bramek? 🤣
No, to zamówienie poszło, Equishop jest niezawodny! 😅
EquishopPL, a tak serio... spodziewaliście się, że oni strzelą tyle bramek? 🤣


Może się nie spodziewaliśmy, ale nie żałujemy  😁 😁 😁 choć powinniśmy chyba zatrudnić na dziś z 10 osób więcej do obsługi...  😵
i po wszystkim , większości nie ma juz  🙂 kto drapnął nici kropki
[quote author=sumire link=topic=15196.msg2563751#msg2563751 date=1467028418]
EquishopPL, a tak serio... spodziewaliście się, że oni strzelą tyle bramek? 🤣


Może się nie spodziewaliśmy, ale nie żałujemy  😁 😁 😁 choć powinniśmy chyba zatrudnić na dziś z 10 osób więcej do obsługi...  😵
[/quote]

Jeśli wysłałam @ o 11 i jeszcze nie dostałam żadnej odpowiedzi, to uzbroić się w cierpliwość?  :kwiatek:
Dodam, że chodzi mi o modyfikację zamówienia - dlatego boję się, żeby nie było za późno...
Ja też wciąż oczekuję i liczę, że coś jeszcze zostanie mimo, że 3/4 koszyka uciekło... a pilnuje się przy komputerze w zasadzie od tej 10 bez przerwy 🙁
Naciau.... Ja upolowałam nici polar L
dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
27 czerwca 2016 13:18
Hmm a ja jestem trochę tym rozżalona , że uciekają rzeczy z koszyka... Wrzucam coś do koszyka i chce dobrac następne rzeczy a tam co chwile , ze produkt niedostepny. Chyba tak nie powinno być. Tym sposobem pouciekały mi czapraki i derki. I w sumie nic ciekawego nie ma...
seczuanowa, sklep prosił o PW na re-volcie. Serio sprawnie działają

dzikaświnia, poszło od razu 3500 kodów + trochę kodów zapasowych (dla tych, do których nie doszły). Jak sobie wyobrażasz pełną dostępność asortymentu jeśli co najmniej 1/3 z tych kodów właśnie korzysta?
Ja również nie kupiłam jakiś 70% planów, ale kompletnie nie żałuję. Te 30% i tak sporo - bo powiedzcie mi proszę - gdzie dostanę nowy komplet Veredusów Olimpiców za 290 zł?? Albo zimowe bryczki Pikeura w ulubionym kolorze ciemnej czekolady za 220 zł? A że nie załapałam się na czapraki, derki, bluzy, kurtki (miałam taką ładną bardzo kurtkę w koszyku  😍 i znikła była buu) to trudno. I na pewno nie jest to wina sklepu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się