Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

o proszę ciekawe czy to co zamówiłam będzie  😁

niciaki w tempie światła się rozeszły  😀
czy komuś zmienił się już status zamówienia na wysłane? 🙂

po 10tej złożyłam zamowienie, do tej pory nie dostałam maila że czegoś brakuje więc może udało mi się wszystko zamowic co bylo?, mam status: zamówienie potwierdzone 🙂
Precelek, serio sądzisz, ze sklep ogarnie jakiekolwiek wysyłki już dziś?
Też mam potwierdzone zamówienie i tyle. Spokojnie czekam , bo nie ma co im teraz głowy zawracać... Armageddon będą mieli pewnie do nocy.
_Gaga szczerze mówią to nie liczę na to, a pytam z ciekawości, bo a może coś się zaczęło dziać w tym temacie  🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
27 czerwca 2016 13:33
Ja zamówiłam już, ale chciałabym jeszcze oficerki, na które zdecydowałam się dopiero teraz, czy ktoś zamawia coś jeszcze lub nie wykorzysta kodu i mógłby mi je zamówić proszę? 🙁


👀 😡
Pamiętam wcześniejszą tak dużą promocje to od razu jak zamówiłam została paczka wysłana, wiec nie zdziwiło by mnie to gdyby wysłali dzisiaj pare paczek :P
Vendettka dokładnie 🙂
też miałam taką sytuację, ciekawe poczekamy zobaczymy  🏇
dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
27 czerwca 2016 13:50
_Gaga, dokładnie tak sobie wyobrażam jak napisałam wcześniej. Skoro cos jest dostepne, zamawiam to i dodaje do koszyka, a pozniej chce za to zapłacic to zamawiam cos co jest na stanie? Nie mam absolutnie pretensji , ze skonczyło sie cos co chciałam kupić- zaplanowałam ale co w momencie klikniecia juz było niedostepne. To oczywiste.  🙄
Nie ma to nic wspólnego z pretensjami do sklepu a raczej z jego skonstruowaniem.
A gdzie można zobaczyć rzeczy nie objęte promocją?
dzikaświnia, ale dodanie do koszyka nie jest równoznaczne z "zamawiam". Nie rezerwuje produktu. "Zamawiam" jest w momencie, kiedy klikniesz... "zamawiam/akceptuję/potwierdzam zamówienie/potwierdzam i płacę" (jakkolwiek equishop ma to sformułowane).
Jak sobie dodam coś do koszyka np. w animalii i tego sama nie wyrzucę, to to sobie tak wisi u mnie i wisi... tygodniami (z miesiąc tak kiedyś wisiało, jak wrzuciłam w koszyk elementy ogłowia, a potem ostatecznie zamówiłam gdzie indziej). To znaczy, że oni tego przez ten czas nie mogą sprzedać, bo ja to sobie "zarezerwowałam"? 😜
precelek ,co zamówiłaś ?
dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
27 czerwca 2016 14:06
sumire, to zależy od budowy sklepu i jego regulaminu. Nie wiem jak jest w tym sklepie. Widac tak maja w regulaminie i w budowie sklepu jak piszesz 🙂 My w swoim np mamy , że koszyk jest nie "tykalny" przez 7 dni 😉 Po 7 dniach towar wchodzi na sklep. Stad mój smuteczek 😉

dzikaświnia  dasz linka  na pw do waszego sklepu?
dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
27 czerwca 2016 14:25
Nie jest związany z branżą jeździecką.
Equishopie DZIĘKUJĘ 🙂
Zamówione i ..........WYSŁANE do mnie w dniu dzisiejszym.
Na parę rzeczy ciułałam od jakiegoś czasu. Dzięki Wam zostanie troszkę w kieszeni.

Tak przy okazji ...Ci którzy nie dostali kodów rabatowych może mieli odhaczone otrzymywanie biuletynu informacyjnego.
Zgodnie z regulaminem chyba takim klientom rabat na zakupy nie przysługiwał.
Tak czy siak to była znakomita okazja i z niej skorzystałam.
Dzisiaj skakałam z radości a już jutro chyba się popłaczę 🙂
 
[quote author=Livia link=topic=15196.msg2563667#msg2563667 date=1467021462]
Ja kod już dostałam, ale chyba jako jedyna nie zamierzam z niego skorzystać 😉

Są nas dwie  😉
[/quote]
trzy 😉
własciwie po przejrzeniu wczoraj asortymentu stwierdziłam, że niczego akurat nie potrzebuję, a znając swoje szczęście - nawet jeśli - i tak bym pewnie nie zdążyła:-P
Ale brawa dla Equishopu za fajną promocję i wywiązanie się z obietnicy :kwiatek: - życzę również powodzenia z ogarnięciem tylu zamówień 😀 ...i nieco współczuję 😀


edit. ale się posypało PW, zaraz mi skrzynka pęknie - muszę niestety zmartwić wszystkich chętnych na kod - już nieaktywny.
Ja dostałam kod po 12. Trochę szkoda bo wielu rzeczy już nie było, ale też trochę nie szkoda bo więcej pieniędzy w portfelu zostało  😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 czerwca 2016 15:36
dzikaświnia, fajnie dla was, ale nie spotkałam sie w żadnym sklepie internetowym, zeby wsadzenie czegoś do koszyka było równe z rezerwacja.
a skąd wiadomo co jest o a co nie ma? Bo moje poszło, ale nie wiem czy wszystko będzie z tego co zamawiałam, zastanawiam się czy im już kasę przelewać, czy lepiej poczekać na potwierdzenie dostępności.
aga , weź za pobraniem
Naciau, już za późno, zresztą to bez różnicy, sklep wysyła według tego jak ze sklepu schodzi a nie czy ktoś wybrał przelew czy za pobraniem.
Myślicie że jest jeszcze opcja dostać kodzik?

Tylko się zdenerwowałam że nie było mnie tutaj przez kilka dni...
Nie pisz tu tylko do Equishopu ?
My Ci nie pomożemy raczej
Napisałam ale czarno to widzę.. trudno 🙁
darolga   L'amore è cieco
27 czerwca 2016 17:42
Czy ktoś jeszcze nie wykorzystał kodu i mógłby coś dla mnie i mojej ekipy ze stajni zamówić? Wprawdzie złożyliśmy jedno zamówienie, ale przypomniało nam się oczywiście o wielu rzeczach jeszcze... znajdzie się jakaś dobra duszyczka?  :kwiatek:
Ja składałam zbiorowe  🏇 ciekawe czy znów equishop mi powie że prawie nic nie mają, bo ja bankowo na handel to biorę... no nic,  czekamy...
Z tego co zaobserwowałam po własnym zamówieniu, które próbowałam złożyć, to jak coś znikało zanim zamówiłam to pojawiał mi się przy tym produkcie w koszyku napis, że produkt niedostępny.
No mi przeszło wszystko, ale ostatnio też tak było. Potem zadzwonili, że połowy jednak nie ma...
Z tego co zaobserwowałam po własnym zamówieniu, które próbowałam złożyć, to jak coś znikało zanim zamówiłam to pojawiał mi się przy tym produkcie w koszyku napis, że produkt niedostępny.

mi tak uciekła jedna rzecz, ale już po otrzymaniu maila z potwierdzeniem dostałam drugiego "jeden lub więcej z zamówionych produktów jest niedostępny". Ale nie wiem który, nikt nie odpowiadają na maile. A teraz dostałam fakturę już ładnie przeliczoną z -50%  na wszystkie zamówione rzeczy. I nie wiem, czy to znaczy że wszystko jest?
Trzeba czekać na maile od nich. Myślę, że trochę czasu zajmie im zapanowanie nad tym co się wydarzyło. Strona im chyba z dwa razy padała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się